reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Zapomniałam wczoraj dopisać że twardnienie brzucha jest ok tylko w przypadku gdy szyjka się nie skraca :tak: jak macie długą to macie luz :-)

A ja mam zamiar trochę dziś małego przypolować żeby powycinał i literek się pouczył , bo miał codziennie 20 min posiedzieć , ale z racji wakacji jakoś nie wyszło :baffled: a jest leworęczny jak mój M i moja mama :tak: i musi poświęcić więcej czsu na to.
A po południu nad wodę pojedziemy , mam 2 km od domu 3 zalewy , w tym 2 fajne chłopaki popływają , a ja ... hm lody , kebaby ....

Miłego dnia bo pogoda jest cudna !!!!!
 
reklama
Laski, nie martwcie się niczym na zapas!!! Wiem, że łatwo jest mówić, ale na prawdę stres jest najgorszym, co może nas spotkać w ciąży! Wyobraźcie sobie, że ja na tym etapie ciąży z Filipem musiałam już leżeć. A dlaczego? Bo dostałam bóli po stresującym dniu w pracy i egzaminie na prawo jazdy:no:

Aia- ja też się denerwuje przed każdą wizytą, nie wiadomo czym:p

Lucere- też brałam Zovirax w ciąży, niestety niczym innym nie schodziło, a bolało okrutnie...
 
Hej dziewczyny:) nie pisałam bo mój małż miał caaały weekend wolny więc spędziliśmy razem:) wczoraj dopiero poszedł do pracy więc mam troszeczkę więcej luzu:) i nadrabiałam wszystkie wpisy:)
powiem szczerze, że w porównaniu do Was to jestem leniem skończonym i śmierdzącym do tego.. ja praktycznie mało robię... nad przetworami króluje mama, pomagam jej, ale czasem nawet nie zdążę się zabrać do tego. W połowie dnia to zazwyczaj musi byc drzemka, zwłaszcza podczas pełni tak jak teraz. Chyba mam coś z wilkołaka, bo jak zbliża się pełnia to noc jest koszmarna -niby śpię ale co chwilę się przewracam z boku na bok ( a teraz staje się to coraz trudniejsze) i po takiej nocy to czuje się jakbym na kacu wstała... masakra... :)
 
witam
skurcze średnio co godzinę... odwiedziłabym lekarza jednak. w pierwszej ciąży w 5 miechu miałam rzadziej, a miałam zażywać no-spę. w 6 miechu zdarzył się taki dzień, kiedy miałam skurcze co 2 minuty, no i szpital, oczywiście, solidne leki p/skurczowe do końca, a i tak w 35tc znowu trafiłam do szpitala ze skurczami, bólami i znowu kroplówki. 3 dni później było cc ze wskazań nagłych (nieprawidłowe ktg).
poobserwuj (nie pamiętam już która to pisała, nie ta strona), czy są regularne i bardzo przeszkadzają, skurcze przepowiadające są raczej łagodne i zdarzają się w odstępach ni w pięć ni w doopę.
w drugiej ciąży w ogóle nie miałam skurczów, no chyba że były takie słabiutkie, że nie czułam
 
Hej dziewuszki, ja tylko melduje ze kochane dziecie wylalo pelna szklanke wody na laptopa wiec dopóki nie wyschnie bede was glownie podczytywac :-D
Ach te dzieci czyż nie są przekochane :-D
 
Hej Mamusie :)
Ja dziś wzięłam się za robotę i właśnie kończę myć okna na piętrze ;-) Oczywiście, po każdym sobie odpoczywam co by się nie przeciążać :tak: Ledwo zjadam śniadanie, a już jestem głodna :szok: Masakra, mam prawie kolejny kilogram na plusie :-( Będę gruba nieźle :-(

mamaktosia miłego wypoczynku życzę :tak:

Paulettta ja też tak mam, tylko stresik łapie mnie dopiero przed samym gabinetem, ale to chyba przez kobiety, które tam czekają - ich historie wcale nie pomagają :no:

lavazza jakbym o sobie czytała ;-) Też jak jest pełnia i dni ją poprzedzające, to nie mogę spać, a do tego też księżyc wali mi po oknach i mnie to rozprasza, nijak nie idzie zasnąć :-) Ale w dzień nie śpię, tak już mam :-) a co do leniuchowania,, to korzystaj, bo już niedługo Ci dzidzia nie pozwoli :D

koriander na swoje dziecko zawsze można liczyć:-D Mi literka k ciężko wchodzi, więc jak będę gubić, to przepraszam dziewczynki :tak:

Ok, kończę co mam kończyć :)

Miłego dnia życzę Wam wszystkim :)
 
Witam i ja :)
Ja dzisiaj miałam chwile dla siebie byłam u kosmetyczki na pazurkach ( oczywiście z moimi babami ;) ) potem szybkie zakupy na obiad teraz dziewczyny w basenie a ja mam 5 min dla siebie i dla was i zabieram sie za gotowanie dzisiaj spagetti

a juz myślałam ze tylko ja cierpię na bezsenność wczoraj nie spałam od 1 a dzisiaj od 4 sama sie dziwie ze funkcjonuje ....
 
Witam.Ja od pon byłam u teściów bo miałam kilka spraw do załatwienia.Wczoraj przyjechaliśmy z małym do domku.Dziś od rana robiłam pranie,podłogi myłam bo niby nikogo w domu nie było ale kurz się nazbierał.
Jutro ma mąż wrócić na weekend z pracy ale jeszcze nie wiadomo okażę się czy na 100% będzie jutro czy za tydzień bo ich kierowca idzie na urlop i muszą nowego znalezć.Mały zasnął po 12 i do teraz śpi ale wstał ok.6 i potem się pluskał w baseniku top chyba zmęczony był taki że tyle śpi.Ja z nim trochę spałam.
Ja dziś robiłam zupę jarzynową ale taka z warzyw z ogródka wczoraj pozbierała parę u teściowej więc dziś pyszna zupka wyszła.A jutro planuje zrobić leczo:happy2:
Idę stawiać wodę na kawkę:sorry2:
 
reklama
u mnie bezsennosc w pierwszej ciazy zaczela sie w ostatnim miesiacu ..to byla jakas katorga...pozniej doszly klopoty z cisnieniem, bialkiem w moczu i tak spedzialm ostatni miesiac w szpitalu - mialam 4 prowokacje az w koncu naturalnie sama urodzilam ;) z mala pomoca oksytocyny, bo skurcze nie chcialy sie pojawic. urodzilam w 2 godziny po podaniu kroplowki

a teraz odpukac jeszcze spie ! .. ;)

my dzis mamy relaks przed domem w basenie, ja sie opalam a coreczka robi mi na zmiane z piasku i wody mrozona kawe z bita smietane;) mmm pycha;)

ja dzis na obiad domowe pierogi z borowkami!:)
 
Do góry