reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

A ja się Wam pochwalę, że jestem w super humorze - mąż dostał tydzień wolnego i wreszcie uda mi się wyciągnąć go nad jezioro i może w góry! :-D:biggrin2: Wreszcie się wyrwę z domu :tak:

Ja na obiad miałam pomidorówkę (znowu) :-D i ziemniaczki, buraczki z chrzanem i kotleciki z cukinii :-) Teraz dalej będę sprzątać, bo przez następny tydzień zamierzam nie kiwnąć palcem w domu i w ogródku :)
 
reklama
Może któraś z was miała tez z tym problem ktory tydzien, jaki miesiac?
w końcu przyjęłam wg większości książek,choć to czasmi nie jest logiczne.Wg "W oczekiwaniu na dziecko" więc sie dziele
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX
 
Ja miałam z tym problem, ale przyjęłam dokładnie ten sam sposób :-) Najbardziej logiczne mi się to wydaje :tak: I zawsze się zastanawiałam, jak to jest z liczeniem tygodni, bo np. byłam w 17 tyg i 3 dn i nie wiedziałam czy to 17 czy 18 tydzień :) Ja dla mnie szedł 18 więc tak mówiłam, ale niektórzy mi mówili, że to 17....i bądź tu mądra :no:
 
hej

Ja jakas dzisiaj poddenerwowana,nie wiem czemu...Mo
j znowu pojechal do kolegii pomoc mi auto robic,bo on nam rmeont caly pomagal przez dwa tygodnie...

za wizyte&&&&&&&&&..juz pewnie po jestes...nawiedze zaraz watek odpowiedni...

mamuska ja tez nie mysle o porodzie....narazie nie...

tiluchna bylas tam?? wow super.....i wspolczuje zakazu sexu,,ale juz do konca czy tylko narazie??

mamusia dzieks za uspokojenie troszke,mi tez cos twardnieje,,wogole od wczoraj jakos nie czuje dzidziusia,,zleksza sie martwie,ale staram sie nie martwic...moze nie trafiam ze sie rusza kiedy ja amcam brzuch...yhh

niania skoro chcesz cc....to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie:) ja wole PN...

vici super na basen lecicie.milej zabawy...

mamausia milego pluskania..

Kurde a ja mam wakacje..i dupa non stop w domu...ja pikole,,,nienawidze takich wakacji,wolalabym pracowac bez kitu....tam chociaz z kims pogadam...

niania lavaza wspolczuje bezsennosci...

Kurde mam jakis bol brzucha jak siedze przy kompie,tan na dolee....grrr

aneczka absen,,,jak ja marze o domku,dzialke mam,ale co z tego,nic wiecej i same dlugi,,echhh lipa latemw miescie...a tam gdzie bym miala jechac to nie usmiecha mi sie do debili na wies...wiec siedze w bloku....grr

baska mmm leczo,narobilas mi smaka...

niania takie wyliczenia ma moj gin tez,i ja tez...

awunia wow super masz wypad,baw sie dobrze..

a jak jest 17tydz i 3 dzien,to masz skonczony juz 17 tydzien i leci 18 tydzien,,wiec ja mowie ze 18...
 
Ja mam wg om 20 tc i 3 dni i wszędzie pisze to 21 tc i na angielskim i polskim .

Koralikowa -podenerwowanie ? norma :-) przynajmniej u mnie. Raz skaczę z radości , a raz chce mi się ryczeć niewiadomo dlaczego ?

Awunia -no to bawcie się dobrze :)

Niania- a ja na myśl o cc sztywnieje , codziennie modle się żeby to cholerne łożysko się nie obniżyło bardziej . Wymarzyłam sobie sn ale tym razem ze znieczuleniem

Młody śpi , małżon maluje chuśtawkę a ja walczę z samoopalaczem , a i napadłam dziś na stragan ... maliny , gruszki , 3 rodzaje śliwek , banany , morele , nektaryny i bób ciekawe kiedy ja to wszystko zjem ?

Kciukasy za wizyty !!!
 
mi natomiast ginekolog powiedziała, że liczy się tygodnie, które są skończone. Dlatego jak ktoś mnie pyta to mówię, że jestem w 21tc. Gin też tak mi wpisuje w kartę ciąży

Ech... my już wakacji mieć nie będziemy. byliśmy w kwietniu na trochę i teraz się nie zapowiada. Także korzystajcie dziewczyny jak tylko możecie :-)
 
No widzicie dziewczynki, z tym liczeniem nie idzie dojść do ładu...każdy lekarz liczy to inaczej, położne też wpisują po swojemu...eh...ale mniej więcej wiem co i jak :tak:

Ja liczę tak, jak mamaktosia i Koralikowa, jakoś tak mi jest wygodniej i logiczniej, a jak idę na badanie i lekarz pyta, który tydzień, to mówię dokładnie który tydzień i ile dni bo właśnie boję się, żeby źle nie powiedzieć;-)

mamaktosia mniam, pomogłabym Ci to wszystko zjeść :biggrin2:

oregano
o widzisz, to już zaliczyłaś odpoczynek :biggrin2: Mam nadzieję, że faktycznie odpoczęłaś trochę :tak:
 
awunia u mnie lekarz sam wylicza..ale mi i tak ostatnio na usg wyszlo,ze dzidzius jest 6 dni starszy,,albo taki duzy bejbus...

Wiecie co zaczelam robic z nudow,,skarpetki dla dzidzi mojej..tylko nie wiem czy na drutach czy na szydle...kiedy to robilam szale,czapy,chusty,swetry,skarpetki,no ale jakos przestalam....same szydekowe drobiazgi do domu robilam na zamowienia:)))
pochwale wam sie dzielami moimi:)np:


a
tu moj blog:)))
Moje Kolczyki
 
Cześć i czołem :),

Tak Was czytam i ja raczej z tych leniwszych istot jestem ;). Od kiedy nie pracuję w szczególności. Niby ogarniam chałupę, ale tak po łebkach, jak nie muszę, nie gotuję, polegiwać uwielbiam;-) Córcia mnie skutecznie aktywuje, bo pewnie zgniłabym w ciąży w pieleszach:rofl2:

Dzisiaj miałam wizytę - połówkowe. Wygląda na to, że wszystko dobrze :). Uf, jak super to usłyszeć!

Z gorszych wieści. Przeziębiła mi się córcia. Zagluciło ją i dostała gorączki. Mam nadzieję, że żadne paskudztwo z tego się nie rozwinie:no:

koralikowa zdolniacha :tak:!

koriander hahahaha. To prawda, dzieciaki są niezastąpione w dostarczaniu rozrywki:-D! Dobrze, że woda, u mnie jakiś czas temu kawa była grana i niestety nawet czytać się nie dało:-p
 
reklama
koralikowa - czad! :) chcialabym takie cuda umiec zrobic :) jak bedzie dziewczynka to może sie zbiore żeby sie nauczyc szydelowania :)
 
Do góry