reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Hej dziewczynki

Mnie właśnie chłop wkurzył,az sie poryczalam i glowa mnie tak boli,ze az mi niedobrze.

Nonek swietna ta sukienka,no cudna,ta gumeczka,kurde super.

Kmb i jak wizyta? A mlody?

Petrysia witaj

Aneczka i co umowilaś sie?

Basia ale ci kominiarze pobudke walneli.gratki 12tc.

Ananaska 5 wow to dla mnie srodek nocy.

Cosiek no wlasnie co tam o cycuszkach mowili?
 
reklama
Witajcie dziewczęta :-D

Widziałam dziś moją dzidzię i jej bijące serduszko. Obok dzidzi jest jeszcze coś. Mam przyjść za dwa tygodnie sprawdzić czy się powiększa, czy może się wchłonie. Najprawdopodobniej moja dzidzia miała bliźniaka ale się nie rozwinął. Są w tym samym pęcherzyku.
Gin wysłałam mnie do poradni genetycznej bo już stara jestem i większe prawdopodobieństwo wystąpienia wad. Dodatkowe badania mają na 90% wykluczyć wszelkie wady, więc idę.
Rozmawiałam również o cc, bo inaczej nie widzę zakończenia tej ciąży, ale gin stwierdziła że jeśli dziecko nie będzie źle ułożone to sie może nie udać. Od poprzedniej minęło już 3 lata, więc brak wskazań.

Stasia zawiozłam do przedszkola. To małe przedszkole i jedna z Pań powiedziała, że z nim posiedzi w oddzielnej sali by inne dzieci się nie zaraziły. Staś ma początki anginy :szok: Angina w upał, masakra.
 
Peatrysia, Anneeczka witajcie :-)
Nonek kciuki za wizyte, sukienka piekna :).
K.M.-B gratulacje wizyty, wspaniale wiesci :). Zdrowka dla synka :). Nie chcesz rodzic naturalnie jak nie bedzie przeciwwskazan?

Dopiero mam czas, zeby usiasc wiec zagladam do Was :). U mnie samopoczucie ogolnie w porzadku, tylko zmeczenie, sennosc i mdlosci, ale mdlosci juz spokojniejsze, drugi dzien bez wymiotow :).
I teraz zajadam sie winogronami i popijam sokiem pomaranczowym :).
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny

Nie śpie juz od 6. O 12. 30 mam wizytę nie mogę się juz doczekac;) Chcę zobaczyć maleństwo. Jak wróce zdam relacje.
 
Dzień dobry!
Ehh, rzadko mam czas żeby tu z Wami popisać...

Mam, jak zwykle, pytanie:) Jak się czujecie? Ja wcześniej miałam takie napięcie w brzuchu, a teraz (11tydz)już tego nie odczuwam...może przez to, że biorę regularnie magnezu dużą dawkę, działa przecież rozkurczowo.

Tzn.chodzi mi o to, czy "czujecie" swój brzuch? Czy jest to jakieś szczegolnie odczuwalne, że coś tam się dzieje?
Chyba znów zaczynam panikować...taka moja natura;p

Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie, gratuluję tym "starym" serduszek i po raz kolejny życzę NUDNYCH CIĄŻ!
 
Witam dziewczynki Kochane.
koralikowa mnie też mąż wczoraj wkurzył i poszłam spać do małego i sie do niego nie odzywam a ma dziś urodzinki.


Ale coś się wydarzyło i przez to nie mogłam spać pół nocy dziewczyny albo mi się wydaje albo już mam schizy ale wczoraj dzidziusia ruchy poczułam jak leżałam spokojnie to najpierw takie delikatne kopniecie na wysokości pępka a potem jeszcze kilka razy takie muśnięcia czułam ale to naprawdę musiałam się wczuć,wsłuchać bo inaczej bym tego nie zauważyła.To było wieczorem tuz po tym jak Kamil zasnął a ja sobie spokojnie leżałam.
 
Basiu, to raczej nie ruchy... a na pewno nie na wysokości pępka. Macica na tej wysokości będzie jakoś po 20tyg co najmniej.

Tutaj taki orientacyjny rysunek:

20051115025321.jpg

Nie mniej jednak w drugiej ciąży ruchy dziecka można szybciej wyczuć ale raczej nie w 10tyg.
 
Maua_She właśnie nie wiem ale pózniej czułam niżej takie muśnięcia i te ruchy były tak jak na rysunku 16 a kopniecie pierwsze jakie wyczułam to 20 ale wiesz mi z usg teraz już wychodzi 12 tydz i nie wiem sama co myśleć.Dlatego napisałam do Was co myslicie o tym
 
Z tego co wiem, to w drugiej ciąży ruchy pojawiają się ok 16tc. Wątpię Basiu, żeby to było już to. Bobas jest niewielki, a macica nie tam blisko, żeby było go czuć.
 
reklama
hej

czy wam tez tak gorąco??

ja ledwo zipię

dziś szłam i jakis chodnik był wysoki nie zauważyłam i nagle uskok...aż mnie w brzuchu zakuło...mam nadzieje ze nic sie nie stanie...

KMB gratki dzidziolka i serduszka :-)

na ruchy za wcześnie chyba...ale podobno najpierw sie czuje coś jakby łaskotanie więc może może ...
;-)

witaminka ja tak samo faza na winogrona..jak szłam z małym na plac zabaw to pana w sklepei poprosilam zeby mi umył od razu bo nie wytrzymam do domu musze teraz jesć
:-D
 
Do góry