reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

madaaa - właśnie sobie zdałam sprawę, że ten ból brzucha może być od braku magnezu bo mam też takie drgania powieki czasami i skurcze w łydce. Aspargin dostanę bez recepty?

ja piję kawę inkę, sok jabłkowy, herbatę, troszkę colę i 1 kawę zwykłą wody nie lubię:no:
 
reklama
Winki ciesze sie, ze u Ciebie lepiej. Pamietaj mysl pozytywnie i nie dopuszczaj do siebie zlych mysli :). A usg rzeczywiscie pozno, ale tak to juz co kraj to obyczaj, a my ciezarne musimy sobie jakos radzic :).
Koralikowa
wlasnie wlasnie... lepiej nie czytac na necie, bo to tylko nakreca... kciuki aby udalo sie w przyszlym tygodniu z wizyta :)
Ewa81
odpoczywaj kiedy mozesz :). Moj rocznik to 85... :) tez dobry :))).
Madaaa ja pije duzooo wody niegazowanej plus soki... w wiekszosci sama wyciskam :))). A z tym magnezem to swieta prawda, ja mam przepisany.

Przyznam sie, ze i ja grzesze cola :)), czasem mnie nachodzi ochota to sobie biore lyka czy dwa :).
 
ewa dokladnie:))) ja sierpien a ty??

madaa aha..i tak w sumie nic mi to nie mowi,,ale dobrze,ze juz dobrze.. ja pije colee hoopa,,normlanie moglabym tonami....kawe jedna zwykla..bo zaqwsze 3 dziennie..i soki...herbat nie cierpie i nie pijam...

wiataminka nie dziekuje,a 85 tez super rocznik...
 
ewa81r odpoczywaj ile możesz. Ja jestem dużo młodsza od was;)
madaa- ja pije wode mineralną niegazowaną i soki, od kawy mnie odrzuciło, wiec z tym nie mam problemu.

My jutro mamy 1 rocznice ślubu. Zaplanowaliśmy grilla. Mamy nadzieje, że pogoda nam pozwoli. Będzie sporo osób bo 16, a nie chcę ich kisić w domu w taką pogodę, a mam ogród więc łatwiej. No i będzie dużo do roboty, mąż dzisiaj w pracy, trzeba będzie sie wybrać na zakupy, posprzątac;) A jakoś jak na razie nie mam weny :) Jeszcze leże włóżko, ale za chwile musze się ruszyć bo mam dwa malutkie pieski, które zaraz mnie wyciągną;)
 
Witam.Ja byłam już robić wyniki morfologi i moczu we wtorek wyniki u gina będą.
Dziś dzionek zapowiada się słoneczny i ciepły.
Dziewczyny mnie zawsze odrzucało od kawy i stąd wiedziałam nawet przed terminem @ że może być to ciąża.W pierwszej w ogóle nie piłam kawy dopiero pod koniec 7mca taką słabiutka potem przed porodem z tydzień znowu nie piłam no i jak mały skończył 2mce to zaczęłam z powrotem bo już nie karmiłam piersią.W drugiej nawet nie wiedziałam że jestem bo brałam anty ale leki na astmę obniżyły działanie i okazało się że jestem w ciąży jednak długo się nie nacieszyliśmy bo w 6/7tc straciliśmy dzidzię.Teraz też zaczęłam odrzucać kawę i 3dni przed terminem @ zrobiłam test i wyszła druga blada kreska potem w dzień spodziewanej @ już gruba.Kawę zaczęłam pić od paru dni dopiero i dziś drugi dzień co weszła bez problemu że ją zwrócę a piję z powodu silnego bólu głowy taką rozpuszczalną z jednej łyżeczki,3łyżeczki cukru i mleko do tego i tylko rano po zjedzeniu czegoś i jest lepiej głowa już nie boli.
Tak ogólnie to wypijam duże ilości wody nie gazowanej,soku pomarańczowego lub herbatę owocową zazwyczaj truskawkową bo po malinowej mam zgagę:dry:
A co do coli to też nie raz mam chęć ale się boję bo kiedyś znajoma mi opowiadała ze niby szkodzi itp więc nawet nie myślę o niej ale lubię bardzo.
Dziś na obiad fasolka po bretońsku :sorry2:
 
Ja z kolei mam odrzuty do wszelkich napojów. Już sama nie wiem co robić, bo lekarz kazał pic i pic najlepiej wodę mineralna. Ale mnie od jakiegokolwiek picia się podnosi :-( Na siłę wciskam wodę mineralna niegazowaną Żywca. Po sokach mam zgagę jak diabli, a kawa mnie nie ciągnie, herbat nie lubię. Normalnie w ostatnim tygodniu tak mi się smaki pokiełbasiły że szok. Jadłabym tylko suche bułki i serek wiejski:tak: na obiad tylko zupki mi wchodzą nic innego. A z węchem co mi się porobiło:dry:, ulubiony zapach w aucie wylądował w koszu, odświeżacz powietrza również, lodówkę otwieram z metrowym dystansem, mięsa smażyć nie mogę, ukochane kiełki odeszły w zapomnienie:sorry2: Mówie Wam Kobietki istny "Meksyk" :-)

Wy też tak macie?????
 
Smerfna ja do tej pory mam problem z lodówka, a zjedzenie 2 dania to już jest problem. Zupa mi wystarczy. Czasami jak sobie pomysle o jakimś jedzeniu odrazu robi mi się niedobrze.
Ciesze się z jednego.Moja mama mowi że chyba wymioty nie będą mnie już dotyczyć bo już dawno by mnie złapało a tu nic. Najgorzej jest mi wstac z łóżka musze się odrazu zatrzymać bo kręci mi się w głowie.
 
hej , dziewczyny a ja nie mam zadnych zachcianek , ani odrzutow:) normalnie sie czuje :)
ja za rowny miesiac mam swoj slub:) w dzien matki hehe:)
dzisiaj ide po wyniki z wymazu w koncu i do gina ... moze uda mi sie podejrzec czy juz widac moje malenstwo , :)
 
nonek90 ja w sumie "jeszcze" żadnego pawika tez nie zaliczyłam, ale od momentu wstania z lóżka do wieczornego ułożenia się do snu jest mi niedobrze. Są momenty że czuję się ok i nic mi nie jest, ale za małą chwilkę znów mdłości. W poprzednim tygodniu często kręciło mi się w głowie, teraz to o dziwo minęło. Z tygodnia na tydzień powinno być lepiej

marka1307 to super datę sobie wybraliście na ślub, taka symboliczną. Zatem powoli już jakieś małe szykowanka się zbliżają co? Dobrze Ci Kobietko że nie masz objawów, ja tam mogę mieć wszystkie objawy świata byle tylko z dzieckiem było wszystko ok. Zatem dziś szykuje się dla Ciebie piękny dzień, podejrzysz swojego bąbelka, pewnie serducho będzie już ślicznie pukać! Daj znać potem BB ciotkom co tam słychać w Twoim brzusiu
 
reklama
madaaa - właśnie sobie zdałam sprawę, że ten ból brzucha może być od braku magnezu bo mam też takie drgania powieki czasami i skurcze w łydce. Aspargin dostanę bez recepty?

ja piję kawę inkę, sok jabłkowy, herbatę, troszkę colę i 1 kawę zwykłą wody nie lubię:no:

Aspargin bez recepty, 7zł 60 tabletek bodajże.

Woda mineralna jest bardzo dobra, bo zawiera magnez, wapń, potas...czyli to, czego potrzebujemy:) Ale ważne, żeby była mineralna a nie źródlana.
 
Do góry