reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziub ja mam takie bóle jak na miesiączkę, a że to moja pierwsza ciąża to sama nie wiem co o nich myśleć. Lekarka kazała monitorować je i tyle. Liczę na to, że tam mi się po prostu rozciąga.
Edyta89 ja powiedziałam rodzicom i teściowej. A po USG bratu, bo z nim mieszkamy. Jutro muszę powiedzieć szefowi :-(. Z resztą rodziny to chyba poczekam do drugiego USG.
Polcia ja też walczę jakieś przeziębienie się przyplątało, już 100 chusteczek poszło :-p ja działam herbata i miodem zobaczymy. Najbardziej się boje gorączki...
A teraz lecę się zdrzemnąć... trzymajcie się ciepło
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, ze sie nie odzywalam. Zalapalam takiego dola, ze nic mi sie nie chciało. Dzis jednak lepiej. Nie krwawie , więc jest szansa ze to tylko była moja prywatna schiza. Zrobiłam test, wyszedł szybko mega mocny. No i umowilan sie na usg- 15 maja. To najwcześniej co w tym chorym kraju mogę załatwić. WcZesniej nic nie jestem w stanie zrobic więc muszę wyluzowac.
Dziekuje bardzo kochane , ze tak sie przejelyscie.
Zaraz was doczytuje i wracam. Mam nadzieje ze do końca.
 
winki80 no co Ty... nie mów że tyle czekania na USG, to chore... Wiem, że pisałaś o tym, że tam do 12 tygodnia nie ma nic, ale może możesz iść do szpitala i opisać sytuację i tam zrobią Ci wszystkie badania?
 
Hej! a ja wróciłam ze szpitala... Pojechałam z tym swoim 2tygodniowym plamieniem ale nie za bardzo chcieli mnie przyjąć, bo to nie krwawienie, a plamienie czymś brązowym. Dodałam moje bóle brzucha i z łaską przyjęli... I nie wiedzą skąd ono jest, wszystko na usg w jak najlepszym porządku... Dostałam kroplówki, poleżałam i po 2 dniach do domu... Tyle:)
 
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy dostałam krwawienia w 14tc bylo to nagle poczułam mokro poleciałam do wc a tam pełno krwi bylo to ok 4 rano pamietam do dzis szybko sie zebralismy z mezm i pojechalismy na szpital..reakcja natychmiastowa tu to normalne i lekarka mi wytłumaczyła ze jak jest ciemna krew to zeby sie nie martwic bo to stara ja miałam tak duzo tego ze masakra powiedziała ze musiała sie gdzies zebrac po tym jak nie przyszła @ wiec jesli jest ciemna to ok a jak jasna to szybko interweniowac...tak mi wytłumaczyła....

Nadmieniłam tak abyscie sie uspokoily bo nie zawsze to cos złego....wiem łatwo sie mowi ale zawsze jakos pocieszy....

A to co w pl sie dzieje ze z łaska przyjeli to chba norma a potem głosno w tv ze karetka nie dojechała czy cos;/

Winki co ty mowisz tak długo...u was to chyba normalne nie???
 
hejj dziewczynki
polcia kuruj sie kochana..bo choroby teraz łapia,,mnie kichawka jakas łapie...zdróweczka...

madaa ale cos ci powiedzieli wiecej??

winki no to niezły czas czekania,,nie ma co..w awaryjnej sytuacji to ło matko...ech...i nie dołkuj sie..

minima tobie tez zdróweczka...

witaminko i maqz mial racje,bo te czytanie z neta,,to czlowiek moze swiksowac,,wmawia se choroby i dolegliwosci,,wiec po co sie zamartwiac...na zapas...

dziub spokojnie,tak musi byc,wszystkos ie naciaga,rozciaga.....

edyta u mnie z rodziny nikt nie wie....a w pracy 4 kupele najlepsze wiedza....rodzince powiem chyba po majowce...albo po nast wizycie...

cosiek jaaa jestem jakos w 5t2d


Wogole chyba mi sie przełoży wizyta u gina,,bo mialam miec rano o 8 w pon..ale zmienili godizny pracy i nie moge..w sobote maja dac mi znac czy jest wolna inna godzina,bo jak nie to,,,,,po majówce,..6.05 dopieroooo...
 
Cześć Kochane..
nie odzywam się od kilku dni, nie czuję się zbyt dobrze... w pracy mi ciężko, po pracy śpię po 4 godziny potem trochę z młodym i dalej spać, brzuch mnie boli i nie mam siły na siedzenie przed lapkiem... postaram się nadrobić zaległości w postach...
 
reklama
Koralikowa,coś mówili o łączeniu tkanek czego wynkiem jest otarcie i tez plamienia.

Dziewczyny, jak bolą was brzuchy (jak na miesiaczke) to możecie, a nawet powinno się magnez przyjmować z potasem, np. Aspargin. Ja miałam kilka kroplówek z tym właśnie, to działa rozkurczowo. (takie kurczenie się macicy też nie jest dobre). Ja mam ze szpitala napisane, żeby brać 3xdziennie no spę przez jakiś czas, żeby tych bóli nie było. (w szpitalu też brałam no spę- pielęgniarki mi przynosiły).

Zastanawiam się nad wodami mineralnymi... nie chcę tu lokowac produktu, ale gdyby nie to, że (chociaż niskonasycona, to jednak...) ma co2, wiadomo, niegazowana lepsza, to moim faworytem jest Muszynianka, bo ma własnie dużo magnezu i wapnia... ale i niestety sporo sodu, a ten już nie jest az w takich ilościach potrzebny.

Co pijecie???
 
Do góry