reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

mamuśka urządzamy się nadal...ale już najgorsze mija...został do zrobienia pokój starszaka...mnie najbardziej dobija ten kurz...można cholery dostać...ja dzis poprałam tak samo...i prasuje i chowam do worków..a pranie na okrągło min jedno dziennie...

awunia pisałam wyżej ,listonosz przyniósł kombinezonik :-)

mb ja od 5tc siedzę na l4 i ile się nasłyszłam o kontrolach....ale jak ja mam pensję tyle co kot napłakał to im wcale się głowy mną zawracać nie chce
:-Dale napisz im napisz wykład aż im w piety pójdzie
 
reklama
Aia, Magda w sumie to można dokupić ;D zachowuję się jakby kupiona ilość musiała być ostateczną :D:D:D
mb nie martw się, ja też miałam kontrolę. Dziwne, że masz ją teraz, a nie od razu, no ale... U mnie tylko było to tak, że to moja szefowa musiała im wyjaśniać wszystko, a nie ja
Awunia no trochę chyba trzeba się przygotowywać. Do mnie też to zaczyna docierać, AgKrK, moja koleżanka, któa miała na 4.12 termin...więc tak myślę, że co raz bliżej...:)
ananaska noo a po pracach domowych niestety ten kurz wyłazi ciągle... Ale dobrze, że już kończycie!
 


mb ja od 5tc siedzę na l4 i ile się nasłyszłam o kontrolach....ale jak ja mam pensję tyle co kot napłakał to im wcale się głowy mną zawracać nie chce
:-Dale napisz im napisz wykład aż im w piety pójdzie

Na pewno i w pięty pójdzie...napisałam im 1,5 stron na kompie...Niech czytają jak chcieli.....Chcieli jeszcze zaświadczenie o ciąży, to im napisałam że załącze, ale stare bo już się do lekarza nie wybieram. Mogą mnie cmoknąć...Nieroby:cool::no:
Jestem uczulona za ZUS i US ze względu na swoją pracę..miałam z nimi często styczność w biurze
 
Laski bo ja dalej sprzatam czasu nie mam zabardzo a zapomniałam.....Jesli któaś ma ochote niech podeśle mi na priv swoj nr tel bo ja nie mam tu żadnej z was a gdyby coś to bede miałą jak napisac bo nie wiem czy bede mieć neta w szpitalu.....Numer mam tez polski wiec kosztow jak cos nie bedzie:)
 
Na jaki kolor malujecie pokoik dla dziecka ???? a może robicie różne kolory dla każdej ściany. Właśnie jestem na etapie projektowania kolorystyki, chętnie posłucham waszych pomysłów. :-)
 
No i jestem w domku.Miałam jednak dobre przeczucie.A więc tak;
zbadali mnie,zrobili usg,ktg i 25.11 przed 8.00 mam być na oddziale na czczo i wtedy zrobia mi ciecie jesli nic poważnego im nie wypadnie.Kazał się zastanowić czy chce teraz zostać na oddziale i czekać ten tydzień czy do domu.Oczywiście wolę dom.No chyba ze mi wody odejdą lub pojawią się regularne skurcze mam odrazu przyjezdzac na oddział i zrobią natychmiast cc.
 

dokładnie,odpoczywaj...

mnie boli brzuch...jakby z niestrawności ale kuje że leżeć a ni siedzieć się nie da...a D w strachu bo się boi że zacznę rodzić...
 
reklama
mb oj ja z ZUSem też się nie lubimy ;/ Teraz przyszło też pismo do mojej wiadomości kiedy dostarczyłam zwolnienie do pracy (a zrobiłam do tego samego dnia, a moja szefowa następnego już im dostarczyła), bo ta inf jest im potrzebna do wypłacenia mi zasiłku... Wieczni im tam coś nie pasi...
 
Do góry