reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ananaska a próbowałaś dzwonic do tej laski?? Może odbierze telefon chociaż? Na aukcji powinien być nr albo naa tej zwrotnej wiadomości z allegro

a no zerknę bo nie miałam takiej sytuacji żebym musiała interweniowac ...zaraz looknę...

ile pieluch tetrowych macie?? ja kupiłam 25 szt...plus 4 kolorowe
 
reklama
ananaska Ja mam 20 zwykłych i 8 kolorowych:)

aniaania2
widzę, że ty z Wadowic. Zamierzasz tam rodzić na "odnowionej" porodówce??
 
Ostatnia edycja:
własnie przyszła paczuszka z allegro:-) ale śliczności kombinezonik mmm

no kupiłam teraz więcej tych pieluch ,bo przy synku nie nadążyłam prać i prasowac a służyły tylko do wycierania czy podłożenia a szły jak woda ,wtedy miałam chyba z 10 może 15...
 
Magda oj tak! z tego się naprawdę cieszę! A Tobie dobrze, że trochę przeszło to będziesz na poród wypoczęta :):):)
malutka no a taki 3latek potrafi już pokazać swoje :) ale trzeba być dobrej myśli!
ananaska jej...jak Cię długo już trzyma... Mam nadzieję, że faktycznie da Ci coś ten lekarz! A urządziliście się już?
Koriander bo wszystko to pewnie kwestia przyzwyczajenia :) a widziałam wątki i są SUPER! :) będzie już nas co raz więcej :)
jej to chyba muszę pieluch dokupić, bo ja mam właśnie tak z 10-15...:-)
taka pogoda, że się nosa z domu nie chce wystawić. Wstawiłam pranko, poprasowałam, a zaraz pewnie się za jakiś obiadek wezmę... tylko pomysłu mi brakuje :)
 
Dzisiaj Ag Krk uświadomiła mi dobitnie, że teraz teraz to już naparwdę chwila moment:szok: Zdecydowanie dostałam kopa i się zbieram do kupy:tak:

Mamuśka mi około 10 tetrowych pieluch wystarczyło, a Mała bardzo ulewała, więc spoko, bez nerwów ;-)

Ananaska super, że kombinezonik doszedł :tak:

Mała śpi, a ja dogorywam na łóżku...
 
A mi właśnie tak na finishu przyszło pismo zusu......i musze odpowiedzieć na ich 22 kretyńskie pytania w sprawie mojego zatrudnienia. Miałam przeobrażone 1/2 etatu na cały etat jak byłam już w ciąży i się czepiają teraz....Jak nie wyjasnie mogą mi cofnąć zasiłek..więc zasiadam i napiszę felieton moich wypocin:) To nasze państwo jest żałosne czasem....
 
reklama
Ale naskrobałyście! :-)

Aż podskoczyłam, jak zobaczyłam, że już się rozpakowujemy:tak: No no:-) U mnie dziś dzień pod znakiem załatwień, zaraz ogarnę pokoik bo jak zobaczyłam, że co druga skurcze ma, to mnie coś bierze na porządki i układanie, chyba trzeba się przygotować;-)

ananaska u mnie to samo, kaszel straszny :-( ale chyba zaczynam zdrowieć, mam nadzieję, ze na porodówkę pojadę bez kataru:tak: a ta panna to mam nadzieję, że nie kantowała i na dniach Ci wyśle kombinezon, eh...

MamUśKaaa88 mój M jest taki sam:-D byle by autku nic się nie stało:-) i powiedział, że jak go nie ma, to mam nie spać na jego połowie łóżka, co by mu nie zalać materaca:-D

Basia
&&&& za Was:-)

kasia&filip no w sumie na was pora;-) mało brakowało, a już byście się cieszyli maluchem:tak:

vici, -Aia- Was też bierze? No to ja czekam, co to ze mną będzie;-)

Co do pieluch...mam 10 tetrowych i 3 kolorowe, a dokupię po porodzie z 10 jeszcze i tak będę dokupywać po woli :-)
 
Do góry