reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam i ja bez gorączki, ale ledwo żywa:-( ten katar, ból gardła jak nigdy i kaszel mnie wykańczają, nawet do łazienki dojść nie mogę taka osłabiona jestem..a jeszcze ta pogoda za oknem do niczego nie nastraja..
angelika wyrazy współczucia , trzymaj się!
Baśka super, że jesteś w domu zawszę to swoje łóżko, swoja łazienka;-) i czekamy na wieści z wizyty! a odnośnie dziewczyny z sali biedna, ale musi się trzymać dzielnie,.. w tym roku koleżanki koleżanka urodziła chłopca w 25 tyg, miał złe rokowania a niedługo wychodzi ze szpitala, ale co się nadenerwowała to jej..
Domi nic mi nie pomaga :-( dobrze, że gorączki już nie mam. Trzymaj się dzielnie z remontem, do grudnia już niedaleko :tak:
tiluchna super, że jesteś jeszcze w dwupaku:tak::-) teraz nic innego nie pozostaje jak odpoczywanie i leżenie i zdawanie nam relacji;-) no ładnie czop odchodzi czyżbyś pierwszą mamą grudniową rozpakowana była?? :tak:
 
reklama
marta 3.12 to już zaraz...Jej jak ten czas leci...
Basia oj masz rację, trzeba się cieszyć, że maluchy dotrwały do takiego momentu...
cosiek a jak się czujesz?
Tiluchna nooo jesteś!!!! Jak dobrze, że w dwupaku ;) No to mówisz, ze będziesz tuczyć Ellie ehh
niezapominajko a Ty jak ...?
Ja po śniadanku, wypiłam kawkę i zjadłam groszki czekoladowe :p:p:p
Pranko wstawione i obgotowuję golonkę, bo miałam kawał w zamrażalniku, M mnie już męczył i tak naprawdę do tej pory nie mam na nią pomysłu... Tym bardziej, że nie przepadam za goloną... Może macie jakieś pomysły???
 
Basia witamy w domku:-D

Oj ciężka noc za mną, przydałby sie czwarty bok do spania:-D:-D już nawet poduchę fasole wywaliłam do Mieszka do łóżeczka, tylko małymi poduszkami sie obłożyłam, ale w nocy przeprosiłam sie z fasola i znów sie w niej układałam...EHHH wiem wiem marudzę:-D:-D

Zaraz lecę do pracy oddać sprzęt i adijos:tak:;-)
o 16:00 start na szkołe rodzenia...
Pozdrowienia z pochmurnego wro...
 
Cześć dziewczyny:)
Tiluchna witamy w dwupaku:)
Basia wierzę, że spanko u siebie to luksus :)
Ag KRK dobrze, że ci chociaż troche lepiej...:)Zdrowiej dalej

My zjadłyśmy śniadanko i trochę ogarnęłyśmy domek..bo ma wpaść kumpela na ploteczki:-p Trochę się rozerwę:) Trzeba pomyślec nad obiadkiem.....Wielce?? Uwielbiam życie kury domowej na L4:) Miłego dnia!!
 
Ja po wizycie u gina i to już osttaniej.Jeszcze w nst tygodniu mam zrobić mocz i morfologię i przyjśc położna mi wpisze do karty i uwaga na 18.11. skerowanie na cc więc liczę że tak ok.20tego już Tomaszek będzie na świecie.Ale pojawił się nst problem (ja ez nich bym nie mogła chyba normanie życ) muszę się zdecydować na jakiś szpital bo u Nas w szpitalu nowa ekipa zupełnie nowi lekarze mój gin poszedł do pracy do szpitala oddalonego o 40km i tam chce abym poszła ale ja się wacham.Tutaj blisko domu i wogóle wiec tak myślę że jak pójdę po dobiór wyników to podejdę do ordynatora i z nim pogadam bo jego znam troszkę bo jak zaczynał pracę to ja byłam na oddziale.
 
witam sie i ja :)
Czas sie jakos pozbierać. Noc ciezka bo zgaga meczyła na troche przeszlo i teraz znow jest.. eh. Maz ma nocki wiec spi do poludnia i ja sie przez to rozleniwiam jeszcze przy takiej okropnej pogodzie jak dzis jest to juz wogole..
Dziękuje kochane za słowa otuchy !

Ag-KrK89- wracaj szybciutko do zdrowia !! ;-)

tiluchna- super że juz jestescie w domku :)
 
Szyszunia ledwo co l4 zaczęłaś i już się stęskniłaś???:):):)
mb udanych ploteczek ;D Powiem Ci, że ja też uwielbiam ;D zaczęłam l4 we wrześniu i tak strasznie się bałam, że się będę nudzić, ale póki co jest fantastycznie;D
Basia widzę, że u Ciebie ciągle "coś" Tak czy siak dobrze, że na usg wszystko ok.
angelika oj tam, we dwoje polenić się można, a nawet jest to wskazane ;)
Ja dziś też poodkurzałam pomyłam podłogi, ogarnęłam trochę mieszkanko. Wpadła do mnie moja ciocia na herbatkę i ploteczki i dzień leci ;) Obgotowałam tą nieszczęsną golonę 2 godz, a teraz ją namaściłam iupiekę- nie wiem co z tego będzie heh
 
reklama
witam sie i ja :)
Czas sie jakos pozbierać. Noc ciezka bo zgaga meczyła na troche przeszlo i teraz znow jest.. eh. Maz ma nocki wiec spi do poludnia i ja sie przez to rozleniwiam jeszcze przy takiej okropnej pogodzie jak dzis jest to juz wogole..
Dziękuje kochane za słowa otuchy !

Ag-KrK89- wracaj szybciutko do zdrowia !! ;-)

tiluchna- super że juz jestescie w domku :)

Na zgagę wypij sobie łyk mleczka skondensowanego do kawy POMAGA od razu - tylko to mnie trzyma podczas zmagań z zgagą. :-)
 
Do góry