reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Awunia - dziekuje:tak:

Cosiek - jak na 4 latka to zasady gry w chowanego ma opanowane do perfekcji!!:-D:-D

moj maz takowego sprzetu nie posiada i jak zapytalam go o alkomat spojrzal na mnie z mega podejrzeniem lol:-D:-D

Ania_Bydgoszcz - bo pojawienie sie nowego czlonka rodziny to zawsze dobry pretekst do zmian;-)

no a my babki mamy typowe wicie gniazda:-p

Niezapominajko - super zuch coreczka!!!!! oby tak juz codziennie:tak:

Anneczko - ja tez uwazam ze joga, rozciaganie pomaga:tak: dwoje dzieci, prawie 4kg kazde a nie bylam nacinana i zero podarcia - mi bardzo pomogla pilka do cwiczen, siedzialam na niej codziennie od 7 miesiaca i cwiczylam .. teraz nie moge:baffled: zabronione.. ale na prawde polecam

Magda_88 - tasma led :tak: 25 kolorow - najlepsze sa swiateczne hehe :D zamiast kolorowych choinkowych:-D

Mamaktosia - super wiadomosc!!!!! grzeczna szyjka:-)

Vici - witaj pourlopowo:-D


a ja dzisiaj skonczylam maly kacik dla Mlodej :):-DZobacz załącznik 581986 po drugiej stronie bedzie reszta typu przewijak, szafka, komoda - wszystko na razie w naszej sypialnii bo mamy tylko 3 sypialnie i pozostale dwie sa dla starszakow ale zobaczymy co przyszlosc przyniesie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie. Przez kilka dni będę się pewnie z Wami zaznajamiać.
Kilka słów o dziecku… tp 01.12, będzie córka. Nasza druga. Większość wolnego czasu posiadam wieczorem, choć czasem zasypiam razem z Małą.
Hm…zjadłabym coś słodkiego…:-D
 
Tiluchna już taki ze mnie „Jasiu Wędrowniczek”, chociaż już chyba następuje stabilizacja bo przez ostanie 5 lat się nie przeprowadzałam. No, ale na przyszłość niczego nie wykluczam. Chociaż ciężko widzę przeprowadzkę gdy samych zabawek będzie pół ciężarówki :-D

.
 
no u mnie w ciagu ostatnich 7 lat przeprowadzek bylo 9:-D ale juz od 2 lat osiedlona na stale:tak:
bo z roku na rok wiecej klamotow;-) i w wiekszosci wlasnie tych dzieciecych:-p takze wiem o czym mowisz:tak:
 
A najlepsze jest to, że sama kupiłam jej 2 zabawki. Reszta to prezenty od rodziny, znajomych itp.:shocked2: Tak więc pierworódki przygotujcie się psychicznie na to, że po roku będziecie mieć pełno zabawek i będziecie w różnych dziwnych miejscach znajdować różne dziwne rzeczy;-)
 
tiluchna - piękny kącik dla malutkiej.
akuarinka - zgadzam się z tymi zabawkami są wszędzie a najwięcej nie w jego pokoju tylko w salonie albo kuchni.

Byłam na wizycie u tej położnej i zapisałam się na szkolę rodzenia w przyszły wtorek zaczynam. Fajnie wszystko w jednym miejscu, jest tam poradnia laktacyjna, położna, ktg, szkoła rodzenia, joga. Mogę dzwonić o każdej porze jak coś mnie zaniepokoi i będę chciała zrobić ktg.
 
tiluchna to jednym słowem podpadłaś mężowi z tym alkomatem :-D - dzięki za dobre chęci

Kącik dla małej uroczy

Przy Was to mam wyrzuty bo ja jeszcze zero przygotować, tylko przewijak kupiony w garażu

aquarinka witamy!!!
 
Witam porannie - od dzisiaj laba:-D:-D:-D w sensie dzieci od 9 do 15 w szkole:-D
z jednej strony chcialabym nic nie robic a z drugiej moja glowa az peka od nadmiaru rzeczy ktore wypadaloby zrobic albo trzeba:sorry2: zobaczymy.. powoli:tak:

aquarianka - u nas zabawki zniknely z dolu jak Mlody mial ok 3 lat, powiedzielismy sobie 'koniec' :-p no dooobra
no.. zostaly w salonie kolorowanki, mazaki, kredki, puzle, memory cards, w kuchni plastelina, farby, pedzle, wyklejanki:dry: ejjjj ... hehehe :-D a teraz bedzie znowu wiecej tego wszedzie;-)

Ewa - super! bardzo dobrze, ze tak ladnie sie Toba zajma a szkola rodzenia zawsze przydatna:tak: bo jak mozna to czemu nie skorzystac?:tak:

Cosiek - no ja lozeczko mam rozlozone bo przez pare miesiecy kolyska stala u corci a ona kladla tam maskotki ;-) a teraz jest stoi ladnie u nas w sypialni a w niej drobiazgi kupowane dla Mlodej, kompletnie nie przeszkadza w codziennym zyciu wiec niech juz sobie stoi, przewijak jest w pudle w jadalni:baffled:.. wozek tez stoi w jadalni:dry: no komoda rozstawiona a w niej ciuszki ale czekam na przewijak bo tam pojdzie pare rzeczy z komody jak kocyki i pieluszki tetrowe.. ale najpierw musi byc szafa LOL
takze wszystko ma swoje miejsce w kolejce i nie moge nic zrobic dopoki inna rzecz nie bedzie zrobiona;-)

poza tym pewnie gdybym pracowala to nie mialabym nic zrobione:zawstydzona/y: 'przywilej' bycia w domu na przymusie mi to umozliwil..dopiero od tego poniedzialku leci mi planowe macierzynskie:tak:
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie. Przez kilka dni będę się pewnie z Wami zaznajamiać.
Kilka słów o dziecku… tp 01.12, będzie córka. Nasza druga. Większość wolnego czasu posiadam wieczorem, choć czasem zasypiam razem z Małą.
Hm…zjadłabym coś słodkiego…:-D

Zazdroszczę córek;) Chciałabym choć jedną, ale więcej dzieci nie planuję :p :p

Tiluchna- fajny kąt! Miałam podobny dla Filipa, naklejkę drzewko z ptaszkami, ale się przerowadziliśmy i poszła na zmarnowanie;) Ja nic nie robię dla drugiego małego. Filip dostanie nowe łóżeczko i idzie od października do swojego pokoju, a jego brat zajmuje jego łóżeczko:tak:

Ewa- ja walczę dzielnie z zabawkami;) nie jest to takie trudne, bo Filip jest dzieckiem praktycznym. Woli miski, klucze, piloty, telefony. Jego zabawki rzadko wychodzą poza progi jego pokoju, ale za to wszelkie niezabezpieczone przedmioty tworzą wielki burdelos na podłodze w kuchni i salonie!


Niezpominajka- szczęściara z Ciebie! Większość rodziców ma jednak problem z pierwszymi dniami w przedszkolu:/ A tu proszę!

Jestem mega hepi dziewczyny, po kilkudniowych poszukiwaniach zamówiłam stół i krzesła do jadalni. Czas oczekiwania na jedno i drugie 4 tygodnie, ale co tam...i tak się cieszę! W końcu będzie gdzie zjeść posiłek jupiiii chciałabym jeszcze taki fotel duży, przydałby się do karmienia, czytania i innych siedzących przyjemności, ale taki, jak mi się podoba (z Ikei co prawda) jest trochę drogi:/ a wczoraj skończyli nam robić balkon, bo były źle kafle położone i tzreba było kłuć i mam całe 2 kwiatki:D wrzosy! Od razu humor lepszy. Kiedyś chciałabym mieć taki piękny balkon z lampionami, stolikiem, ławą, kwiatami i w ogóle całą masą pierdół. Zasiadać tam letnimi wieczorami z winem i się napawać :-D:-D:-D:-D:-D:-D


Chciałam Wam powiedzieć, że kolezanka z filipowego forum urodziła córeczkę i ledwo zdążyła na porodówkę. Poród hiperekspres :D :D ;D od odejśia wód do porodu nie minęły chyba nawet 2 godziny!
 
Do góry