reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

I ja sie witam, dzień dobry :-)

My wyspani, od rana Mieszko kopie, tera zajadam kanapkę ze smalczykiem +mała szklaneczka pepsi:angry: taka zachciewajka, zaraz lecimy do urzędu stanu cywilnego akt odebrać i złożyć papiery na nowy dowód osobisty.
Aaaa kupiliśmy tez wczoraj ten monitor z Angelcare, chyba dla swojego spokoju...

Miłego dnia babeczki:-)
ps: wiecie, fajnie być zoną:-D:-D
 
reklama
tiluchna bardzo fajny pokoik córka ma ;-) i te literki słodkie są sama robiłaś czy zamawiałaś??;-)
Witam się i ja. Dziś pogoda nadająca się tylko do leżenia w łóżku i nic nie robienia:-D. Dobrze, że obiad mam z wczoraj, tak więc troszkę ogarnę w domku i odpoczywam tzn nic nie robię :-D
 
I ja się witam :)
cosiek - przewijak to już coś;-)
tiluchna - ja siedzę w domu i mało co robię jakoś mi ten czas ucieka.
pauletta - ja też bym chciała córkę, ja będę próbować dalej
szyszunia - ja też kupię ten monitor myślę
agkrk - a ja nie mam obiadu i myślę co tu zrobić by się nie narobić - jakieś propozycję na nieczasochłonny obiad?
 
Tiluchna - dzięki ! Śliczny kącik !
Piękna ! Zgadzam się ! Też uwielbiam być żonką ! Cieszę się że tak fajnie wam się układa :-D
Ag-Krk - zgadzam się :tak: a obiadek ...zupkę mam ( mamusia mi zrobiła :sorry2:) a drugie na szybko schabowe , ziemniaki i sałatka taki obiad w pół godziny .

Ja wczoraj zaszalałam ... z eko bawełną w smyku :zawstydzona/y: ale mąż znalazł pechowo paragon :-D u nie był zachwycony , ale go ułaskawiłam ;-)kupiłam też kilka par skarpeteczek , smoczuś i takie tam pierdułki....
Dziś jadę z rodzicami na zakupki , muszę dziadków ponaciągać troszkę ;-)

Miłego dnia !
 
Pauletta - U mnie też by mogli sie pomylic. Mój m mówi, że będziemy jeszcze próbowac. Ja jestem innego zdania, bo chyba juz jestem za stara (36 lat) Trudno nie będę miała córeczki ale nie można miec wszystkiego więc jakoś to przeżyję.
Tiluchna - słodziutki ten kącik.

Mój m wrócił w poniedziałek i nasz syn z niego nie schodzi. Wszędzie za nim chodzi jak cień i pilnuje by mu znowu nie wyjechał. Życie jest piękne jak rodzinka w komplecie :-)
 
Dzień dobry :)

Ja już od 7 na nogach, właśnie wróciłam z badań, bo pt mam wizytę i muszę mieć wyniki. Pierwszy raz od chyba 3 lat byłam w publicznej przychodni i wróciły wspomnienia :) Pełno starszych ludzi, kłótnie o kolejki, wszystkie krzesełka obstawione. Na szczęście przepuściła mnie jedna kobieta, co oczywiście wzbudziło zgorszenie, bo kolejka jest. Nieważne, że mojego brzucha nie da się pomylić ze wzdęciem. Masankrancja :)
 
Dzień dobry :)

byłam w publicznej przychodni i wróciły wspomnienia :) Pełno starszych ludzi, kłótnie o kolejki, wszystkie krzesełka obstawione. Na szczęście przepuściła mnie jedna kobieta, co oczywiście wzbudziło zgorszenie, bo kolejka jest. Nieważne, że mojego brzucha nie da się pomylić ze wzdęciem. Masankrancja :)

hahaha wczoraj mialam prawie to samo, tylko ze u nas w publicznej ciezarne nie maja konkretnej godziny na przybycie tylko musza sie pojawić we wt od 15-18, usiadłam 14:55 i czekam.... juz były 3 panie, jakoś po 75-85lat:-), przyszła po mnie kolejna i stoi stoi i tak z 15min, pyta: "kto na jaka ma godzinę" i zaczęło sie bo dwie powiedziały ze na 15:00, ja bez godziny wiec wchodzę jak przyszłam, wiec trzecia a ta oburzona ze jak te dwie na 15 moga miec (te 75-85latki) :angry:i ze ja niby bez kolejki:-D:-D:-D jej mina była bezcenna, jak wyszła druga pani, ja podnoszę sie i ona i stajemy razem w drzwiach i zaczęło się, aż lekarz sie odezwał, co ta pani chce ode mnie... ok jeszcze żebym wpychała sie w kolejkę, ale ona była po mnie.... lekarz do mnie co pani taka zadowolona :-)ja mowie bo w ciąży jestem i weszłam do gabinetu a ta z miną zabójcy musiała dalej sobie posiedzieć:-D:-D:-D i tym sposobem weszła nie o 15:15 tylko o 16:00, delikatny poślizg zaliczyła:-D:-D:-D
 
hehehe Szyszunia dobre akcje w kolejce:) takie historie są bezcenne
Magda no ja prowadzę na inflanckiej w Wawie, więc tam same ciężarne to nie ma co liczyć na ustąpienie heheh ale tam przychodnia jak na publiczną naprawdę fajna!
Szyszunia zgadzam się, pozycja żony jest naprawdę fajna :) Mój Mały dziś chyba jeszcze śpi, za to wczoraj w nocy tak szalał, że zasnąć nie mogłam! Mam nadzieję, że po wyjściu na świat zmieni swój rytm i nocami będzie spał, a dnianmi buszował ;) :cool2:
 
Szyszunia to utarłas jej jej nosa...:) i bardzo dobrz, tz ostatnio miałam podobny przypadek. Byłam umówiona u lekarza na 17,30, a był poślizg i się wysiedziałam...o 17,55 przyszła laska i z gębą na mnie na którą mam, bo ona ma na 18.00!!!!!! A ja z wielkim uśmiechem że sobie posiedzi:) odwróciłam się i weszłam do gabinetu...wiedźma.
Tiluchna piękny kącik:) nasze łóżeczko gdzieś na strychu w czynnikach pierwszych. W październiku się nim zainteresujemy:tak::tak:pomalujemy i złożymy.
 
reklama
ewa81r chyba spaghetti najmniej czasochłonne:-)
czy któraś z mam z Krakowa wybiera się jutro na warsztaty Mamo to ja??:-D Bo ja chyba się wybiorę:D Już po zakupach jestem i piję herbatkę ze soczkiem malinowym :-D
 
Do góry