reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
i ja witam :) dziś senny dzień, cały czas pada. Tylko leżeć, ale my z mężem aktywnie z samego rana rachunki zapłacić pojechaliśmy, zakupki zrobić na obiadek do babci ( bo nas zaprosiła ). Teraz mąż do pracy, ja troche posprzątałam i leniu****e dziś ,mam ochote na jakiś film więc pewnie sobie czegoś poszukam. :)

Piękna żona i mama najlepszy zawód świata :-)
 
Ja tak pisałam, że taka ładna pogoda u mnie, a tu psikus - pada;D
ale to nic, byłam godzinkę na spacerku, a teraz biorę się za jakiś obiadek tylko jeszcze pomysłu brak...
Mąż miał wieczorem wrócicić z ryb, a jednak wraca już, bo nie mieli brania :)
 
Szyszunia i dobrze jej tak! A gdzie ona się cholera spieszy? Siedzą te babki i plotkują tych kolejkach, spędzają połowę życia blokując miejsce ludziom, którzy potrzebują tych wizyt. A taka musi przecież w miesiącu obejść wszystkich specjalistów czy ją boli czy nie i dlatego terminów potem nie ma.
 
Dzień dobry wszystkim:-)


Pauletta my już też więcej nie planujemy, M stwierdził, że z 3 kobietami w domu wytrzyma ale z 4 już nie. Pyzatym stwierdzam, że jestem już za stara na ciąże. Ta mała Gwiazda daje mi nieźle popalić.


Jest już założony wątek gdzie można sobie bezkarnie trochę lub trochę więcej ponarzekać?;-)


U nas od rana pada, dzieć w domu szaleje, nosi ją strasznie i robi „porządek”. Już mnie brzuch od ciągłego schylania boli, drzwi umyłam, bo z brązowych stały się zielone – kredki poszły w ruch
 
Ja poszłam pieszo po małego do przedszkola i wróciłam i mam dość nie nadaję się już na takie trasy:baffled:
aquarinka - tu se możesz ponarzekać a co!:-)
 
Cześć Dziewczyny :)

Ale miałam dzień, teraz dopiero wróciłam do domu, zjadłam obiadek i leżę sobie:-) Mały kopie, bo zafundowałam sobie dziś dwie kremówki;-) Byłam u koleżanki, odebrałam wyniki z przeciwciał i jest ok:tak: Jeszcze z siorką byłam u lekarza, bo jej coś w gardle utknęło (chyba ość), ale jutro musi iść prywatnie, bo na izbie ani jednego laryngologa:wściekła/y: Masakra z tą służbą zdrowia:no:

mamaktosia to nie fajnie u koleżanki, jednak trzymam kciuki, może się okaże, że pęcherzyk jest:tak: No i naciągaj dziadków, a co:-)

tiluchna kącik dla małej cudny:tak: aż miło popatrzeć:-)

aquarinka he he z tymi zabawkami to prawda, moja koleżanka ma ponad rocznego synka, a już w mieszkaniu wszędzie widać tylko jego rzeczy, zabawek ma tyle, że można by sklep otworzyć:-D

Paulettta gratki balkoniku i tych zamówionych mebli:tak: My też myślimy nad stołem i krzesłami, na razie sześcioma, bo jak będzie potrzeba, to więcej się dokupi, ale ciągle nam coś innego wyskakuje i tak schodzi:dry: ale mam nadzieję, że do końca roku to załatwimy:tak: a koleżanka się szybko uwinęła, no no;-)

Pieknaszyszunia no fajnie, fajnie, a mężuś śniadanko do łóżka robi?;-);-) Dużo miłości :*

A u nas nikt nie zwraca uwagi na ciężarne, mało tego, babki w kolejce do ginekologa, takie po 50-tce nam powiedziały, że jesteśmy niewychowane bo ich nie wpuszczamy wcześniej, a same się na chama ryły w kolejkę bez pytania i przeklinały na pół korytarza:no:
Pogoda u nas paskudna, ale dawno nie padało, więc nie ma co narzekać :-) https://www.babyboom.pl/forum/members/angelika1609-124956.html
 
Witam.Ja już nie w szpitalu ale tymczasowo u teściów.Mam stresa wielkiego Kamilowi wyrosła pod lewą paszką gulka i mam skierowanie do chirurga dziecięcego udało mi się zapisać na 25.09 a nie było miejsc tylko na styczeń ale zadzwoniłam do pani dr i wsunęła mnie teraz.Ale bardzo się boję co to może być:no:
Do gina miałam iść 25.09 ale tam bez problemu mogę się zapisać na inny dzień.
 
reklama
Baśka mam nadzieję, że to nie jest nic groźnego!
U nas też panuje znieczulica dla kobiet w ciąży.. Jak wejdę do tramwaju czy autobusu to jak ludzie widzą brzuszek to odwracają głowę ehh;/ stwierdziłam, że ja tez taka będę, a co! Raz jak jechałam z mama tramwajem chciałam usiąść obok babeczki ok 60 lat bo obok niej miejsce wolne było a ona na tym miejscu "wiozła" siatkę z zakupami, jak zapytałam jej czy może się przesunąć to powiedziała " młoda jesteś możesz stać, na następnym przystanku wysiądę to ustąpię" zdębiałam, :wściekła/y:tak więc panią ok 60 lat też nie ustąpię;p
 
Do góry