reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Anneeczka no właśnie nie wiem, czy nie jesteśmy za dobre dla nich ;-) ja rok temu pisałam pracę licencjacką...ehh...to były nerwy, żeby wszystko ok wyglądało :tak: Chętnie bym zrobiła magisterkę, ale będę musiała poczekać aż odchowam maluszka:tak: no mąż będzie musiał poczekać trochę z wygibasami, ale za to potem jak miło będzie nadrabiać;-);-)
 
reklama
Hej dziewczynki ...
poczytałam was , ale jeste tak rozkojarzona , że poodpisuje po powrocie do domu pracuję dziś z mężusiem , rano siedziałam w firmie , bo nam się dziewczynaz biura rozchorowała. Jestem po usg :-) szyjka prawie 4 cm zamknięta całkowicie ! Nie ma już rozwarcia!!!! Dzidzi nie oglądaliśmy :-(Mogę zacząć w miarę normalnie funkcjonować !!!!!


Ze złych wiadomości ....K była u ginka , dostała luteinę , bo jeszcze nie ma pęcherzyka, ale może za wcześnie , dzwoniła rano że krwotoku dostała :no: kurcze mam złe przeczucie ...
 
mamaktosia-gratuluję szyjki:-), kurcze u Twojej kumpeli nieciekawie to wygląda, ale moze luteina pomoże dzidzi i się maluszek ładnie zaaklimatyzuje w swoim M1
Ja dla odstresowania pomalowałam paznokcie - zawsze mnie to uskokaja, french jest dobry na moje smuteczki i jak się nad czymś skupiam, to nie myślę o gorszym dniu...nie lubię nie czuć Małej i zawsze się denerwuję, ale wiem ze tez maluszek musi sobie zrobic dzien lenia...
Idę do garów...muszę opracować plan żywienia teściów:-)milego dnia dziewczyny!
 
Witam po urlopowo :-) Wrocilismy co prawda w sobote ale nie ogarnelam jeszcze sie po tych paru tyg laby.Od poniedzialku po lekarzach latam potem mlody ze szkoly wraca,obiad,lekcje i czasu brak.Krzywa cukrzycowa zrobiona,dentysta zaliczony a jutro gin i to narazie na tyle chyba z tym lataniem.Od czwartku bedzíe u mnie spokojniej to podczytam i popisze wiecej a narazie zmykam i zycze milego dnia.
 
mamaktosia gratki szyjki, oby już była zamknięta do odpowiedniego terminu:tak: co z koleżanką?

Ania_Bydgoszcz no też nie lubię, gdy malutki się nie rusza, a z pazurkami super pomysł :tak: Kurcze, ja mam lenia ostatnio, jeśli chodzi o malowanie paznokci, chyba pora to zmienić:tak:

vici no witamy po dłuższej nieobecności:-) Mam nadzieję, że się "wyurlopowałaś" porządnie:tak:

Pieknaszyszunia łóżeczko super!! :-)

Mnie coś kłuje brzucho, znów się odezwały zaparcia :no: mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo rano jadę do koleżanki na ploteczki:tak:
 
Dzięki dziewczyny !

No u niej nie ciekawie , ma leżeć i brać luteinę , ale nic innego nie zrobią , bo choC piersi i macica " ciążowe" to nie ma pęcherzyka jeszcze ....albo już , we wtorek ma usg i w tedy się okarze , alemijej przykro , cały dzień miałam do du*y ....
 
reklama
mamaktosia no to kiepski początek dla Twojej koleżanki... No, ale trzeba być myśli, że się jeszcze pojawi... Super, że szyjka ok, oby tak do końca!
vici, Szyszunia fajnie, że wypoczętę. Możecie teraz nas nadrabiać :)
Ja dziś spędziłam bardzo miły dzień z mamą, połaziłyśmy po sklepach, pospacerowałyśmy i poplotkowałyśmy :) Lubię takie babskie wypady :)
 
Do góry