reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

No właśnie tym octaniseptem.. niby jest ten kikut już suchy, ale nie odpada a małego zamaczamy razem z pępkiem przy kąpaniu a później dokładnie wysuszamy, niby patrzyła czy nie śmierdzi ale mówi, że jest wszystko dobrze. Dopiero w następny czwartek bedzie na wizycie mam nadzieje, że odpadnie..Może poślę eMa do apteki po te waciki co mówisz
 
reklama
Witam sie popoludniowo moj syn 25 miejsce zajol w turnieju szachowym na ponad 60 uczestnikow i przyszedl zaplakany ze juz na szachy chodzic nie bedzie bo do 20 miejsca byly nagrody i byly tez zeczy do kuchni i on chcial cos dla mamy wygrac :-) a tak dostal tylko paczke ze slodyczami bo do 30 miejsca dawali tylko slodkosci, tlumacze mu ze bardzo dobre miejsce zajol jak dopiero co zaczol sie uczyc, ale niewiele to daje zbyt ambitny ten moj synek..
 
Ag te gaziki leko sa fajne do pepuszka , patrz czy wokol pepka nie robi sie czerwone ( ja myslalam przy maxie ze to tylko podrazniona skora po octenisepcie, a to zakarzenie poszlo i antybiotykiem musialam pepek smarowac)
 
Ag-KrK - tutaj szkola jest jedna:tak:
nie robi sie przy pepuszku absolutnie nic zaden spirytus, zadne gaziki, zostawia sie
sprawdzilo sie przy starszakach i teraz tez
dlatego ja mylam na sucho a nie kapiel - nawet kropelka wody na niego nie spadla (w sensie na pepuszek)


smutnamama - ale super ambitny synek!!

ooo i ssak sie obudzil:-D
 
Ostatnia edycja:
Tiluchna chyba za bardzo ambitny bo dziadek mu mowi ze jutro w czestochowie turniej i moga jechac na co mlody ze on juz nie chce na turnieje , i nieda mu sie przetlumaczyc ze zajol bardzo dobre miejsce skoro gra dopiero od. wrzesnia , a tam dzieci z roznych miast byly niektore po 4,5 lat graja w szachy mistrz polski w szachach byl zreszta z jego kolka szachowego. Biedny moj synus tak chcial dla mamy wygrac robota kuchennego, a nie glupie slodycze. Z drugiej strony byly dziwne nagrody jak na dzieci do lat 10 .
 
Tiluchna ten twój smoczek ma fajny kształat, ten z a ventu jest do du*y wg mnie. Taki dugi i prosty. szwagierka dzis kupiła z nuka też o takim kształcie..jak młoda będzie wrzeszczeć i żebrać za dużo cyca to spróbuję jej zapodać:)

Ag KrK no mojej małej też pępek jeszcze nie odpadł, ale jest suchy. Psikam octeniseptem też. Mam co prawda takie gaziki nasączone alkoholem, ale wydaje mi się że octenisept jest lepszy. Jak kąpiemy Ade to moczymy normalnie pępek, a potem wycieramy i psikamy jej...
 
My się witamy już w komplecie, poród szybki bez obrażeń:-D - opiszę na odpowiednim wątku jak się troche ogarniemy. Mila jest przsłodka, pachnie tak że aż sie nie mogę nawąchać, ssie jak dzikus mały, a siostra jak na razie zachwycona :tak: Idę was trochę podczytać bo pewnie już więcej maluszków w międzyczasie.

Tiluchna u nas tak samo pielegnacja pępka wygląda - starszej odpadł w 6 dobie, zobaczymy jak będzie teraz :tak:
Szyszunia dziękuję za przekazanie wieści :*
 
Cześć mamuśki, meldujemy się w komplecie Dzisiaj po południu wyszliśmy. Ogarniam chaos, ale jestem zamotana straszliwie...Do tego hormony szaleją i sama widzę, że zachowuję się jak walnięta. To ryczę, to śpiewam. Masakra co się człowiekowi w głowie robi
Mateuszek póki co super. Załapał cyca, ja mam pokarm, oby tak dalej.
Córa w lekkim szoku, płacze razem z bratem i koniecznie chce widzieć co w kołysce słychać.
Mam na karku dwie noce w plecy, więc na rzęsach chodzę.
Mamuśka wielkie dzięki za łączność z forum i przekazanie wieści:-D
 
u mnie coraz "gorzej" mały napiera że kuje aż się zwijam...śluz zwiększony...modlę się żebym jeszcze tydzień min pochodziła...w czwartek mam mieć meble do zabudowy...więc rozpierducha mała...D mój jak widzi jak się kulę i krzyczę "ałaaaa" cały drży...:szok:

smoczki z NUK-a dla mnie najlepsze były tzn dla małego:-)nawet teraz jeszcze nie kupiłam...torba też niekompletna jeszcze...:szok:
 
reklama
A u nas właśnie smoczki Avent królowały. Kupiłam NUKa bo taki wyprofilowany mi się wydawał a mały nie potrafił go utrzymać w buzi i co chwilę mu wypadał i się wciekał. Dałam Avent który dostałam w wyprawce w szpitalu. Wydawał mi się beznadziejny bo taki porosty a tu cud. Dziecku podpasował i nie wypadał z buźki i mamusia mogła wreszcie coś zrobić :-D
 
Do góry