reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

oregano ja też właśnie kładę małą na boczku, nawet jak jej się odbije. Raz na jednym, raz na drugim
tiluchna a jaki masz smoczek?? ten z aventu czy jakiś kauczukowy...moja też chce ssać szyję:)
 
reklama
Mojemu Stasiowi to praktycznie zawsze się odbija, ale jak za dużo zje to mu się ulewa więc go pilnować muszę. Też kłądę raz na jeden raz na drugi boczek :tak: odnośnie smoczka to on nie chce go za bardzo na szczęście, jak go przewijam przed jedzeniem a on popada w furię, że mleka nie ma na czas to aplikuję smoczek i mam 5 min spokoju:-). Odnośnie rożka ja mam dwa i są przydatne bo młodzież uwielbia być opatulona jak ma za duzo luzu to denerwuje się;-)
 
ananaska hee noo może się nie zorientuje :p Ja dziś rano dostałąm od Mikołaja mikołaja czekoladowego kindera- był taki pyszny, jak jako kinder :D:D:D
Pogoda u mnie też zmienna, tj. od rana niezmiennie wieje, jak wyszłam nic się nie działo, po wyjściu ze sklepu była śnieżyca, a po wyjściu z kolejnego sklepu "jajo" na drodze :p
malutka ahhahaha Gorzej jak któegoś dnia zobaczy, ze nie ma nic :p:p:p
ananaska, malutka jej pamiętam jak ja dostawałam te paczki od mamy z pracy! ale to super było!!!
Tiluchna to zazdroszczę pogody...
Magda to daj znać koniecznie, bo z tego co pamiętam to wróżył Ci przed 10.12
mb, AgKrK, Tiluchna, oregano jak fajnie się Was czyta...że już macie Maluszki... zazdroszczę :-)
 
No i ja do jutra zostaje z Tomciem sama w domku bo Kamil i mąż jutro wróca dopiero pod wieczór.Kamil zadzwonił i pytał czy był u niego mikołaj ja mówię że jak był grzeczny to pewnie był i zostawił prezent.

Ja też mam dwa rożki a szczerze mówiąc jak Kamil się ur to wcale nie uzywałam a teraz wydaje mi się bardziej przydatny bo Tomuś lubi spac w rożku.Co do odbijania to ja go podnosze do odbijania bo jednak widze ze lepiej potem spi.
koriander super post tez nie zauwazyłam go ..czekamy na wieści:tak:
 
Mamuśka wróżył na 10.12 mniej więcej, ale dzisiaj już wróży na później. Szyjka długa i zamknięta - na poród się nie zapowiada. Mam zadzwonić w niedzielę wieczorem i powiedzieć jak się czuję, i w zależności od tego co będzie to ktg w poniedziałek lub środę.
 
mb89 - https://www.google.co.uk/#q=tommee+tippee+dummies+0-3&tbm=shop&spd=18344868179887398756

TT - 0-3 ja wszystko mam z TT dla starszakow tez mialam i sobie chwale te firme:tak:

dziewczynki zagladam i czekam na wiesci:-)

Mloda czka sobie teraz w ramionach tatusia ;-) a tatus wpatrzony jak w obrazek

Spacerek sie udal, wszyscy w przedszkolu synka gratulowali i sciskali, Piotrek dumny starszy brat a Olivia prowadzila wozek w drodze powrotnej:-D

jutro zaczyna sie najazd gosci :-)

chcialabym wam pokazac jak moj kot stara sie zwrocic na siebie uwage przybierajac pozy jak E-M:-D
to wrzuce na zdjecia Malenstw hehe

pozdrawiam i codziennie trzymam kciuki za szybkie i udane porody :*
 
reklama
Do góry