reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

KORALIKOWA ja rodziłam 14 listopada, ale jak wychodziłam ze szpitala to śnieg już leżał, teraz pogoda nas oszczędza.

Torba jest czarna :cool2:, a za pierwszym razem pakowałam się w panice, bo zaczęły mi się skurcze 3 listopada, przeczyściło mnie i już prawie rodziłam :cool2:, potem chciałam to doprowadzić do jakiegoś ładu i poukładałam, teraz dokupiłam rożek, pozamieniałam kilka ciuszków, dołożyłam nowe koszule nocne dla mnie, dołożyłam coś dla mnie do picia i do jedzenia, kosmetyki, ajjj jeszcze zapomniałam o szczoteczce do zębów i jeszcze wyprałam biały sweterek więc widzicie ciągle coś z tą torbą, w siatce mam ręcznik, koszule do porodu, szlafrok, kilka cukierków owocowych, wodę do picia, klapki, takie rzeczy na szybko. W torbie na wierzchu w siateczce mam pierwsze ubranko, czapeczkę, pampersa, rożek i kocyk
 
reklama
mamaktosia powodzenia!!!
mb no my w sypialni mamy dużą szafę, więc mieści się tylko kołyska :p
Ewa, Koralikowa suwczki ruszyły;D
cosiek ja śpię "w kratkę"- jedna noc ok, druga porażka ;)
Magda nie łam się, ja mam na 23.12 termin ;D jak coś to dawaj rodzić na inflancką to chociaż razem poleżymy :-)
Awunia haha a to wybacz, bo zrozumiałam, że Ty myślisz, ze o wadze gadamy ;D (ale zakreciłam:zawstydzona/y:)
malutka ja też też ciąglę piję i sikam, czuję się jakbym ciągle kaca miała.
Koralikowa tak ja poproszę o babeczkę, w zamian dam kawałek piernika :p (nie wiem, czy pisałam, ale robiłam wg przepisu mb, naprawdę chwila moment i w smaku dobry :) )
a co do pakowania to bierzecie ze sobą na wszelki wypadek laktator?
 
Mamuska ,Koralikowa ja u was widze dobrze na suwaczkach
awunia dobrez ta waga heheh poczekaj niebawem odliczy sporo kg heheheh i to w jeden dzien!
awunia,cosek a co wy tak te torby przepakowujecie?Mi zostalo wlozyc tylko kosmetyki ale to w ostatnim momencie zrobie.A wychodze w tym co przybede do szpitala bo brzuch nie zniknie w ciagu jednego dnia i w nic innego jak spodnie ciazowe sie na bank nie zmieszcze i pewnie nie tylko ja :-D
Ja dzis wtalam,zjadlam sniadanko wyslalam mlodego do szkoly i zaczelam ogladac ddtvn i padlam :szok: wstalam przed 12...Dzis za oknem szaro i buro wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
MamUśKaaa88 o wadze tez mówiłam, bo Koralikowa pisała mi, że też jest ciekawa, ile waży, ale ma zepsutą wagę:tak: to napisałam że ja bym się cieszyła jakby mi się zepsuła, ale nie doliczała kg;-) nic nie namieszałaś, bo potem temat zszedł na suwaczki:tak: a ja laktator mam wyparzony i przygotowany, ale nie zabieram ze sobą, najwyżej mi ktoś dowiezie:tak:

MAMAKTOSIA
trzymam kciuki!!! Może akurat coś się wyklaruje:tak:

Koralikowa ja bym zjadła babeczkę:-)

Baśka_28 taki naleśnik też by się przydał:-) jej...robicie mi ochotę na coś na słodko;-)

vici oj, oby tak właśnie odliczała:-D jak dla mnie to mi może z 10 kg od razu odliczyć:-D co do ubrania na wyjście, to mam taki sam plan:tak:
 
reklama
Do góry