reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Paulettta - nigdy nie mow nigdy:-D;-)

czyli Filip bedzie teraz prawdziwym starszym bratem:tak:

mozesz sie pochwalic stolem i krzeslami?? my tez czegos szukamy ale kompletnie sie nie moge na nic zdecydowac:zawstydzona/y: a przydalby sie teraz wiekszy stol przy powiekszeniu rodziny:zawstydzona/y:

ahh zazdroszcze kolezance:sorry2:

u mnie niestety wbrew opiniiom , ze drugi porod latwiejszy.. mialam o niebo trudniejszy:zawstydzona/y:
pierwszy bez znieczulenia o 2 w nocy odeszly wody a Niunia byla o 10 rano z nami
drugi - 24h meki, skurcze co minute, slabo postepujace rozwarcie, epidural.. wszystko bylo o wiele gorsze:baffled:

ciekawa jestem jak trzeci bedzie.. no jak zrobia mi cc to bede miala wszystkie inne:sorry2:

Pieknaszyszunia - pewnie, ze fajnie:-D i oby takie podejscie juz na zawsze:tak:

Ag-KrK - literki zrobila kolezanka ale byly polaczone bialym sznurkiem - wyjelam sznurek i powszywalam wstazki z motylkami i zawiazalam tak jak jest teraz:tak:

K.M B - super ze mezus z Wami! a czesto maz wyjezdza??

paranoja z tym 'ustepowaniem' kobietom ciezarnym - ja tez tylko raz doswiadczylam w ciazy takiej uprzejmosci.. inni sobie mysla ze przeciez mloda jestem to co to za problem jak postoje 30 min w kolejce:baffled:

no ale coz..

ja na razie na Mloda nie moge narzekac:-D robi mi solidna dyskoteke ok 20 a jak ide spac to grzecznie spi z mamusia caaaaaaaaala noc i wstaje jak ja sie obudze, spi mi sie cudownie, na prawde sie wysypiam, jestem w szoku bo tak nie mialam z poprzednimi - jedyne co mi przeszkadza to jak sie przekrecam z boku na bok- bardzo mnie spojenie boli:-(

dziekuje za mile komentarze:biggrin2: u mnie lozeczko zlozone bo wczesniej cora uzywala je dla swoich maskotek;-) jak juz zlozylismy zeby zobaczyc czy wszystko pasuje to bez sensu bylo rozkladac wiec jej dalismy, teraz juz stoi u nas w sypialni bo nie przeszkadza, Mloda ma swoj kat i niech sobie to juz bedzie;-) teraz powolutku reszte..

inna sprawa, ze mam nakaz ze szpitala miec torbe gotowa bo nie wiadomo co i jak:dry: wiec postanowilam ze moze wczesniej zaczne przygotowywac wszystko bo nie chcialabym zostawic mojego meza ze wszystkim na glowie + 2 dzieci jakby Mlodej zachcialo sie znowu wychodzic wczesniej;-)

Awunia - ooo jaaaaaaaaaaaaa... ale mi zrobilas ochote na kremowke!!!!!! no rzesz ty!!!:-D

Baska - ojej! mam nadzieje ze to jakis wezel przeziebiony po prostu, spokojnie:tak: jak sie czujesz??? dbaja o Ciebie tam? nie przemeczaj sie u tesciow:tak:

a ja dzisiaj odprowadzilam dzieci do szkoly, zrobilam zakupy, pozniej glodna przyjechalam, zafundowalam sobie uczte - serek bialy ze swieza rzodkiewka i szczypiorkiem - do tego chrupiacy chlebek ze slonecznikiem, popilam herbatka rumiankowa i.... poszlam spac:-D:-D:-D obudzilam sie, zrobilam obiad i poszlam po dzieci lol :-D
 
reklama
Baśka trzymam kciuki za Małego. Na pewno okaże się, że to nic poważnego...
Ag KrK och na jaką "miłą" starszą panią trafiłaś ;D Oj niestety w komunikacji miejskiej bardzo często znieczulica, choć nie powiem zdarza się, że ktoś mi ustąpi i to czasami naprawdę osoby po których bym się nie spodziewała :)
Mi ostatnio koleżanka opowiadała, że jej znajoma (w zaawansowanej bliźniaczej ciąży) wychodziłąm z pociągu z wózkiem ze starszym dzieckiem i poprosiła jednego pana, żeby pomógł jej wystawić wózek, na to pan odparł, że niestety nie pomoże, bo wraca zmeczony z pracy;D Zdębiałam po usłyszeniu tej historii :)
tiluchna błogie lenistwo :)
Ja dziś jakaś śnięta jestem i mam jakiś wilczy apetyt;)
 
Angelika - ale tak po prostu?? kochana - szybko, wanna z piana, dobry magazyn, cos na podniebienie, herbatka z melisy i juz nie chlipaj <tule mocno> kazda z nas ma chyba takie momenty...

MamUsKaa - zartujesz???? co za ignorant:baffled: ale ja tak mialam raz na lotnisku w Stansted - tam od odprawy jest spoooory kawal do przejscia a ja bylam w 7 miesiacu jak teraz, Olivia miala niecale 2 lata, wozek, bagaz i nikt nawet reki nie wyciagnal zeby po chodach mi pomoc.... obled...
nie mowiac juz o tym ze w tych czasach pierwszenstwo wejscia do samolotu kupuja wszyscy i tak czy siak jest meeeeega kolejka i wiadomo z dzieckiem biec nie bedziesz wiec czekasz na koncu a dziecko wrzeszczy placze,uspokaja sie itd itd ... w tym momencie osoby z dziesmi i kobiety w ciazy serio powinny miec pierwszenstwo ...
 
Baśka_28 mam nadzieję, że to nie jest nic strasznego, ba na pewno nie jest:tak: nie stresuj się Kochana, zakazuję Ci:tak:

Ag - KrK 89 no niestety, czy jesteśmy w autobusie, czy stoimy w kolejce, a czasem nawet jak jesteśmy w kościele, to jesteśmy ignorowane...też już mam taką postawę...nie powiem, bo są osoby, które potrafią się zachować i rozumieją, że kobieta w ciąży może się czuć źle albo może ją męczyć stanie, ale taka prawda, że większość ma to gdzieś, a i tego samego uczy własne dzieci...nie narzekam, bo ja potrafię poczekać w kolejce czy w autobusie, ale czasem to nie złe samopoczucie człowiekowi przeszkadza, ale ta znieczulica:no:

tiluchna prawidłowy plan dnia:-D coś smacznego i drzemka:-)

angelika1609 nie smuć się:blink: pocieszam, że każdej się zdarza i szybko przechodzi:-) zjedz jeszcze coś smacznego, najlepiej coś co lubisz:-)
 
Basia -jak mały miał 14 mc zauważyłam gulkę koło ucha ,oczywiście na każdej wizycie to zgłaszałam , lekarka powiedziała że to asymetria twarzy i mam dziecku chorób nie wymyślać , mc póżniej na wizycie panika , skierowanie do laryngologa , u laryngologa jeszcze większa panika , mam zrobić usg twarzy i szyji , bo to nowotwór ! terminy usg z 3mc udało mi się umówić za 3 dni prywatnie, babka na usg stwierdziła że w życiu takiego guza nie widziała , tel do laryngologa i na poniedziałek miałam umuwione przyjęcie w centrum onkologi w chorzowie , ordynator dotkną guza ... naczyniak podskórny , tyle że zwłókniały ( co kolwiek to znaczy ) skończyło się na 2 minutowym zabiegu i 3 krotnym ostrzyknięciu sterydami (co miesiąc ) to był okropny tydzień , wszyscy mnie straszyli a skończyło się zastrzykiem ....
Nie martw się na zapas bo i u Was zapewne skończy się na strachu i nie czytaj w necie , bo ja zrobiłam ten błąd ...
 
Tiluchna- weź mnie nie strasz drugim porodem:p ja się trochę boję, z Filipem nie dotrwałam do partych, bo mi cesarkę zrobili, więc pewnie łatwy poród mi się nie należy. Ale miałam bolesne skurcze od 19, o 1 odeszły mi wody, a o 3 było prawie pełne roz. i szybko stół i krojenie, więc może macica mi się trochę wyćwiczyła jednak;P

Nabytki pokażę potem, ale powiem że wzięliśmy taki stół w stylu skandynawskim na białych tłoczonych nogach i o grubym drewnianym blacie oraz czarne krzesła w stylu tapiovarry. Chciałam wziąć kolorowe, ale stchórzyłam- bałam się, że przyjdą i mi się nie spodobają i będę zła. A czarne to czarne- nie ma niespodzianek.Ja mam trochę świra na punkcie domowych nabytków;)

Zazdroszczę drzemek w ciągu dnia...ja mam tylko jakieś 2 godziny luzu w ciągu dnia, w tym czasie muszę umyć łeb, ogarnąć chatę, czasami obiad...ledwo wystarcza.

P.S. Nienawidzę lotniska w Standsted, kiedyś spóźniłam się tam na samolot i mam traumę!

Baśka-a może to węzeł chłonny. Ja też z Filipem byłam na prześwietleniu guzka i to było właśnie to!
 
Cześć dziewczyny,

Co za parszywa aura!!! Cały dzień leje. Grrr. Nie znoszę tej wilgoci, ale chyba czas się przyzwyczajać, zaraz jesień pełną gębą i nie będzie przebacz, jakoś trzeba będzie listopad przetrwać;-)
Do tego mąż w pracy, jestem sama z Bąblem i psem (z którym notabene musiałam wyjść w ten deszcz) i jakoś tak smętnie z tymi chmurzyskami.

Baśka nie martw się! Taki guzek to może być milion różnych, całkiem niegroźnych w większości przypadków rzeczy. Trzymam kciuki &&&

pauletta no, widzę, że mamy podobne doświadczenia porodowe;-) Też rodziłam od 3 w nocy do 17, kiedy to mnie pocięli. Miałam już pełne rozwarcie i parte jak mnie na stół wzięli. Masakra. I tak się łudzę, że może uda się tym razem urodzić naturalnie, choć wielkich szans nie mam:dry:

angelika głowa do góry, jutro będzie nowy dzień:tak:
 
reklama
Angelika - grzeczna dziewczynka:-D ja zaraz w Twoje slady ide;-)

mamaktosia
- jezuuu!! ale musialas sie nastresowac:szok:

Paulettta - moja pierwsza taka drzemka kontrolowana od jakis..ee...yyy...hm.... 6 lat:-D:-D:-D:-D

do jutra!
 
Do góry