reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam Dziewczyny :-)
Ja po weekendzie, wszystko się udało i było super :) Rodzinka fajna, żadnych rad, dogryzania i wypytywania, więc oby tak częściej :) Nie wyspałam się, bo psy sąsiadów tak wyły i szczekały, że się nie dało spać, ale teraz jest ok, jakoś się ogarnęłam :tak:

Anneeczka trzymam kciuki za Ciebie i rodzinkę, żeby przeprowadzka się udała i żebyście wszystko ogarnęli szybko :tak: Dasz radę i ciesz się swoim własnym M :-)

mamaktosia no to szykuje się wysyp dzieciaczków :tak: a nie denerwuj się przed wizytą, będzie ok ;-)

angelika1609 kuruj się! :tak:

Miłego Dnia Kobietki :-)
 
reklama
ANECZKA to naprawdę Was duże zmiany czekają, a macie chociaż jakiś tarasik albo balkon??? a w ilu pokojach musicie się zmieścić?

MAMAKTOSIA ja też cały weekend imprezowy więc wiem jak się czujesz w sobotę walczyłam w kuchni do 01 w nocy
 
Anneeczka - ja tez mam takie małe M i baaaardzo się z tego cieszę, że mieszkamy w połowie drogi do jednych i drugich rodziców, to wiele ułatwia;-)

Angelika1609 - czy wiesz coś może o jakiejś szkole rodzenia w Radomsku? może w szpitalu jest?
 
Cosiek - uwielbiam pichcić , ale temperatura mnie przeraża , dziś miałam nic nie robić , ale nigdy nie ma tak żeby nic do roboty nie było ... 2 prania , odkurzanie , gotowanie , zajmowanie się młodym i właśnie usiadłam , ale nie na długo , bo mały dostał gacie z hm i oczywiście za małe , tak to jest jak ktoś dzwoni się zapytać jaki rozmiar kupić i kupuje mniejszy ... bo ten był na jego dziecko dobry :)

Aneczka - ja mam 40 m i da się przeżyć , dobra organizacja jest tu kluczem do sukcesu :)

Awunia - super że weekendzik się udał , u mnie nocą jest tak cicho że aż dziwnie :baffled:
 
hej Dziewczynki! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) Wróciliśmy dziś do naszego mieszkanka od Rodziców, a w środę ruszamy na kilka dni na mazurki :)
Aneczka dobrze będzie :) Powiem Ci, że ja z kolei nie wyobrażam sobie mieszkać z kimś, w sensie Rodziców. Fajni są jedni i drudzy, ale już się tak przyzwyczaiłam, że ciężko by mi było
 
dzieki dziewczyny, wlasnie wczoraj bylam na zakupach po jakies pudla, kosze, koszyczki itp - zeby wszystko jakos tam rozplanowac i zmiescic;) - mamy zmywarke i za cholere nie mamy gdzie jej wcisnac i musimy z mezem zrobic przymiarki, co poprzestawiac zeby bylo dobrze;)

cosiek - cale 2 pokoje. w tym jeden pokoj ma tylko 10m :) no i mini malusienki balkonik...2 pietro...na szczescie nie daleko plac zabaw;) minuta drogi .. takze trzeba bedzie sie przyzwyczajac:)

ja w bloku mieszkalam przez cale studia, nie przeszkadza mi to jakos specjalnie - bardziej boje sie o corke ktora od urodzenia wychowywala sie w duzej przestrzeni ;) no ale jakos trzeba bedzie dac rade. najgorsze jest to ze pokoje mamy prostokotne, w ogole nie ustawne...

widze ze wszystkie pomalu wracaja z wakacyjnych podrozy imprez i voyaży ;D
 
reklama
Anneeczka, będzie dobrze;-) my na razie mieścimy się na 35 metrach z pobożnym życzeniem kupienia w końcu czegoś swojego w większym rozmiarze..
 
Do góry