reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Magda, właśnie tak zrobiłam. Szkoła jest w szpitalu gdzie zamierzam rodzić (Imid), a gin prowadząca tez tam pracuje. Pani bardzo miła, prosiła tylko żeby przynieść zaświadczenie od lekarza. Wybrałam tam, bo można wtedy zobaczyć porodówkę, na którą normalnie nie wpuszczają. Skoro jest bezpłatna to przed pierwszym dzieckiem warto się wybrać
 
Ja też w Bielańskim :) Podobno położne średnio miłe, lekarze trochę drętwi, ale znają się dobrze na swojej robocie. No i mnie przekonał oddział neonatologiczny dla noworodków najlepszy w WWa.
 
Wspolczuje wam tych upalow ja do wczoraj sie topilam potem ok 17 mielismy mega burzxe i sie ochlodzilo....dzis tak sobie rano chlodno potem male slonko i ok 19 zaczal padac deszczyk i tak sobie mrzy...i mamy ok 18 stopni ale przez ten czas co malo pisalam ostatnie 3 tyg mialam w domu po 35 st i ani kropli deszczu i mam nadzieje ze najgorsze za mna:-) :-) :-)

Oregano fajna rzecz ta szkola rodzenia ja w pierwszej ciazy nie szlam bo z jezykiem slabo bylo a teraz to juz mi chyba sie nie przyda:-) :-)
 
Mamusie czytam Was, ale nie wyrabiam z pisaniem, zawsze jak sie zabieram to cos staje mi na przeszkodzie (zazwyczaj jakas zachcianka mojego synka, tego co juz poza brzuszkiem), poza tym w poniedzialek napisalam takiegooooo dlugiego posta i go wcielo :/

Pisalam, ze na Weekend bylismy w Miedzyzdrojach i takiej masy ludzi dawno nie widzialam, na plazy nie bylo miejsca na maly kocyk. Nie moglismy znalezc noclegu, ani z przystepna cena, ani nawet w hotelach za 300 zl za noc. Musielismy jechac do innej miejscowosci.

U nas tez takie upaly i pomalutku mam dosc, fakt, ze nie puchne (wspolczuje tym, ktore przez to przechodza!!), ale strasznie sie poce, a nigdy nie mialam takiego problemu i robie sie naprawde wielka, ale nic dziwnego bo mimo wysokiej temperatury ja jestem caly czas glodna!!!

zycze milego wieczorku,
przede mna chyba ciezka noc, moj Filipek mial przed chwila 39,5 goraczki i mimo syropku bedzie marudzil w nocy, a mezulek w delegacji, wiec jestem sama. Czasami zadaje sobie pytanie jak ja ogarne dwujke :D
 
Jakoś za wcześnie się wyszykowałam do pracy, więc mam jeszcze chwilkę i zaglądam do Was :) uzależnię się niedługo :p
ja z kolei myślałam o Inflanckiej, w przychodni przyszpitalnej prowadzę ciążę i jestem zadowolona. Znajoma rodziła niedawno tam i powiedziała, że opieka ginekologiczna, położne i poród wszystko ok, z kolei po porodzie jest bardzo mała opieka, niechętne są pielęgniarki do pomocy... ;/
kasia&filip zdrowia dla Maluszka, cos ostatnio Wam się pochorowały dzieciaczki...
 
Fajnie z tymi szkolami rodzenia dobrze prowadzona duzo pomaga :tak: Ja przy pierwszej nie bylam bo tak jak Polcia jezyk nie byl na wystarczajacym poziomie ( a moze i byl ale strach byl wiekszy) no i wiedzialam,ze chce o Pl pojechac na porod a teraz jak wiem,ze bedzie cc tez wydaje mi sie to zbedne.
 
reklama
Moje dzieie jeszcze spi a w tv tvn24 leci i wlasnie mowili o noworodku-dziewczynka urodzila sie z waga ponad 6 kg (chyba 6500) :szok: mama ma 40 lat...ale odchowala "maluszka"
 
Do góry