reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Zazdroszcze Wam dziewczyny tych basenów,ja mam zakaz całkowity :zawstydzona/y: tj mogę moczyć wszystko oprucz pupy :-D ja z problemami , a ginek miał nieprzyjemną sytuację u pani w 38 tc , zakarzenie wewnątrzmaciczne , skończyło się źle ...i oboje na tym punkcie mamy hopla ,i nie chodzi tu o grzybice tylko inne świństwa ...choć i nie leczona grzybica może nieźle nawywijać .

Mamuśka - super że udało ci się pozbyć tej paskudy i oby nie powróciła :tak:
 
reklama
Hej Kochane :-)

Ja nie dam rady Wam wszystkim odpisać osobno, bo tyle napisałyście od poniedziałku, że nie ogarniam, a do tego lapek mi się przegrzewa, ale parę wątków wyłapałam to się i ja wypowiem :)
Upały - u nas masakra już od dawna, ale wczoraj było strasznie, a dziś zapowiada się jeszcze gorzej :( 36st w cieniu u nas :( Leje się ze mnie niemiłosiernie, pić mi się chce cały czas i słabo mi się robi, więc nawet nie wychodzę na powietrze, bo i tak taki zaduch, że nie ma czym oddychać :wściekła/y: I jak tak dalej pójdzie, to i u nas będzie problem z wodą :-( Oby do piątku, podobno wtedy ma być chłodniej troszkę ;-)

Opuchnięcia - ja na szczęście nie puchnę, raz jeszcze w czwartym miesiącu mi się zdarzyło, ale po jednym dniu zeszło :tak: Stopy w normie i mam nadzieję, że nie zmienię rozmiaru buta;-)

Infekcje - odpukać nie zdarzyło mi się na razie, ale ja też mam schizę i unikam basenów i akwenów wodnych;-) I modlę się, żeby do końca ciąży było ok :tak:

Ja wczoraj i dziś załatwiałam różne sprawy, ale szło wszystko sprawnie, więc mam spokój :tak: Zjadłam śniadanie o siódmej i już jestem głodna, dzidzia wymagająca :-D
życzę Wam miłego dnia :tak: Może się nie rozpuścimy na tych upałach ;-)
 
też mam basenik przydomowy taki 3m i ostatnio w nim przesiaduję, bo chyba bym nie wytrzymała tych upałów. I też zastanawiam się nad tym czy nie złapię nic...kupiłam sobie lakcibios femina profilaktycznie:-D
 
Heja

Dzieki za odp w sprawie swedu. Zaczelo sie jak pojechalam na noc do tesciow-ech.
Dzisiaj lepiej,narazie nie smarowalam.

Mamakt ide poczytac.

A u mnie po 5 dniach sauny dzisiaj leje od rana,a ja mialam nad jezioro jechac.

O baśeny macie ja nie,bo nawet na balkonie to nie dam rady.
 
Dziewczyny jak wy sobie radzicie z tymi upałami bo u mnie tragedia. Mężuś zabrał mnie nad wode, ale szczerze nic to nie dało postałam troche w wodzie ale zaraz za goraco, w cieniu też źle bo pełno komarów. Tak naprawde marzę o deszczyku :))
 
Hej:-) :-) :-)
Nooo wkoncu wode mi oddali:-) :-) :-) juz mieszkanko ogarnelam glownie kuchnia i lazienka bo masakra tam bez wody byla:p obiad sie robi:-) :-) :-) mala spi a ja zimna kawka i odpoczywam....

Dzis szlam robic pranie to zauwzylam ze tez nogi mi puchna....nie moglam zalozyc moich korytarzowych paputkow...ehhh ale wczoraj mialam piekna burze i dzis juz chlodniej:-) :-)

Basen ojj chyba w niedziele namowie meza i bedzie git moja mala to ur plywak jak oststnio bylismy na basenie to wyciagnac z wody ja nie moglsmy tak krzyczala:-) :-) :-)

Szyszuna a no widzisz ja baba pracy jestem jak jz cs wymysle to dupa nie odpuszcze a ja sb wymyslilam osttnio pranie dywanow w te upaly moja sis jest u mnie szukam jej pracy i ciagle cs...bede sie starac byc z wami juz nrmalnie choc raz dziennie:-) :-)
 
polcia super że Ci oddali wodę, tyle czasu, w te upały...
U nas popadało, ale dosłownie 5 min i zrobiło się jeszcze duszniej niż był (a myślałam, że jest to niemożliwe...)
 
w czasie tego deszczu wracałam ze sklepy. Przyjemne zimne kropelki:-)
Zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia. Zaczynam 30 września i kończę 4 listopada, więc przed porodem będę na świeżo. Już nie mogę się doczekać :-D
 
Cześć Wam upalnie :),

U nas, pomimo pory wieczorowej gorąc, zaduch, tropiki. Jutro wg prognoz ma być jeszcze cieplej, niezłe lato się nam na ciąże trafiło:-D Ale, w sumie pocieszam się tym, że mogło być znacznie gorzej, gdyby tyfus i zimnica były, bo nie ma nic gorszego jak nie nałapać się tego letniego słońca na jesienną pluchę-zawieruchę;-)
Rok temu, jak córę rodziłam też było gorąco, ale chyba nie aż tak, po 15 zrobiło się w sam raz i teraz też tak ma być, więc jeszcze chwilka śródziemnomorskich klimatów;-)

Zazdroszczę Wam besenów dużych i małych, w taką pogodę nie ma nic lepszego niż zatopić się w chłodnej wodzie, mmm:-D

mamaktosia też mam zakaz kąpania się w miejscach publicznych (jak to brzmi, hahahah). Wcinam antybiotyki, więc lepiej nie ryzykować infekcji.

Ale tak generalnie, jak wszystko jest ok, to nie ma przeciwksazań w ciąży, więc dziewczyny, kąpcie się radośnie i korzystajcie z wody:-D

oregano super, dobra szkoła rodzenia fajna rzecz:tak:
 
reklama
Oregano ja już wzięłam zaświadczenie od lekarza, że mogę chodzić do szkoły rodzenia. Chcę do szpitala, gdzie będę rodzić i obawiam się o wolne miejsca. Muszę jutro zadzwonić. Lekarz powiedział, że mam od razu wypalić, że jestem jego pacjentką, to powinno się miejsce znaleźć :)
 
Do góry