reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Niezapominajka a Ty skad sobie ubzduralas ze ktos komus zazdrosci???Hellolll ja tez mam cudownego meza,synka i nie zamienilabym ich na nic!!!Wiec na pewno nikomu nie zazdroszcze!Czasami jest kolorowo a czasami nie!I tyle w tym temacie!
 
Dziewczyny, nie uwierzycie, ale Filip spał po tym mleku od 15 do 21! Potem kąpiel, kasza i o 22.30 znowu spał. Wczoraj zrobiłam już wszystko, co możliwe! Porządki, paznokcie...już brzuch mi niestety dał o sobie znać, więc ok.20 musiałam zasiąść przy bobie;)


piękna- fajne to były czasy, planowanie ślubu:) Mam nadzieję, że wszytsko się super uda!

niezapominajka- wybacz, że się wtrącę, ale wiesz co? Ja też nie lubię jak ktoś kreuje swoje zycie na idylliczno-sielankowe. Wiadomo, że nikt nie ma idealnie, więc zawsze mam wrażenie hipokryzji i czuję niesmak. I bardzo mnie to denerwuje, gdy każdy objaw krytyki uważany jest za zazdrość. Mówisz, że nie znany historii osoby, a Ty niesłusznie osądzasz kogoś jako zazdrosnego, chociaż nic o nim nie wiesz. Zawsze są dwie strony medalu, a pamiętaj, ze skoro ktoś opowiada o swoim zyciu na forum publicznym to wystawia sie bądź to na krytykę, bądź na pochwały czy tego chce czy nie chce.


P.S. Czy któreś z Was zdarza się, że brzuch (w sensie macica) się napina? U mnie 1-2 razy dziennie to czuję, nie jest to ból, ale wiem, że to to, bo mam doświadczenie z poprzedniej ciąży. Czy to już są Braxtony czy za wcześnie?
 
Witam z rana ...
Piękna ach piękna ... i ty i twoja sukienka i miętowe butki :-D pisałam już 100 razy napiszę 101 bosze jak ci zazdroszczę :-D

Mamuśka - rozpraw się z tą paskudą , bo w ciąży tak jak pisze Koriwander nie ma z nią żartów , choć gorsza jest podobno ta która umiejscawia się na narządach płciowych .

Paulettta - z pierwszym synem od 18 tc miałam twardnienie ( za 1 razem wylądowałam nawet w szpitalu bo był za często , zrobili ktg , potrzymali 3 dni i przepisali czopki przeciw skurczowe i nospe, skróciła mi się też szyjka ) teraz mam 20 tc wg Omi ok 22 wg usg i narazie na szczęćcie cisza. Ale jak masz kilka razy w ciągu dnia to chyba nie ma się czym martwić.

Jeszcze moje ostatnie słowo w sprawie witaminkim to jest forum ,świat wirtualny , każdy pisze co mu ślina na język przyniesie , część tego może być nie prawdą , a i prawdy nie ma jak sprawdzić, bo mało jest prawdopodobne żebyśmy się wszystkie spotkały . Mieszkam niedaleko Synke i chyba tylko z nią moge się spotkać. Po wcześniejszych postach mogę podejrzewać że coś witaminka przeskrobała , i domyślam się co ... mam nadzieję że się mylę , bo fajnie by było gdybyśmy mogły mieć do siebie choć ziarenko zaufania.

A co do idylli to też ją mam , super mąż , syn , mieszkanie , nowe autko , ukochana rodzina , znajomi ,
 
reklama
mamaktosia- ja miałam w pierwszej ciąży tak od 23 tyg. twardnienia po kilka do nawet kilkunastu dziennie. Na ktg nic nie wychodziło, szyjka nic się nie skracała, ale już od 18 tyg. byłam na lekach (jakieś tam bóle miałam). Nie wiem czy teraz już siać panikę czy jeszcze na spokojnie siedzieć;-). Tak sobie myślę, że jak jutro powiem to na wizycie to mi lekarz od razu da L4...A ja jeszcze chciałam choć trochę popracować. A z drugiej strony, dzieć ważniejszy niż praca...
 
Do góry