reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej dziewczyny.

Ja juz po wizycie u lekarza, 23 kwietnia miałam usg dowcipne :) Kuba miał 4mm. Następna wizyta za dwa tygodnie akurat przed dniem mamy :)

Nie było mnie długo, rzucałam palenie lepiej bez kija było nie podchodzić. Do tego przyplatał mi sie ból zębów, byłam dzisiaj u dentysty jednak nic mi nie pomógł bo ani rwać ani leczyc bez znieczulenia nie może. Powiedział że w razie silnego bólu wziąc apap i tyle.
 
reklama
I znów brzydka pogoda. Nacieszyłam się słoneczkiem tylko parę godzin.
Mój mąż codziennie w pracy, a jest prawnikiem to strasznie nerwowa praca;) Ale stara się, oczywiście sprzątaniem go nie obarczam, bo ja to lubie robić. Ale za ton on świetnie gotujeJ
A co do kawy ja wogóle nie pije. Jakoś zawsze tylko w towarzystwie a teraz zero.
Polcia barszczyk mniam!!!!
Dzisiaj jak jechałam na uczelnie, cały czas mi coś plukało w brzuchu, ale to chyba wzdęcia:) bo nie mozliwe że fasolka:)
 
Koralkikowa u Was teraz tydzien przygotowan do komunii, wiec niech moc bedzie z Toba :). A hormony buzuja, nastroje sie zmieniaja jak w kalejdoskopie i mezczyzna w koncu zrozumie :).

Moj maz i dziecmi sie zajmie i sprzatac pomoze i ugotowac i trawnik skosi itd. Mistrzem patelni moze i nie jest, ale dla dzieci potarfi cos przygotowac, sniadania zonce zrobic itd. Nie musze go o nic prosic sam wychodzi z inicjatywa. Duzo pracuje i ma prace dosyc zajmujaca, ktora wykonuje rowniez i w domu. Ale zawsze jak wraca to od razu mnie odciaza, a w ciazy to chucha na mnie i dmucha i pilnuje abym odpoczywala i sie nie przemeczala. On jest taki odkad sie poznalismy, a moja tesciowa jest w szoku i wiele razy to powtorzyla, bo wczesniej niemial takiego zapalu i ona twierdzi, ze przy mnie tak sie zmienil. Milo slyszec takie rzeczy. To typ buntownika z tatuazami i ma charakter, ale ojcem i mezem jest najlepszym :). Chlopcy za nim szaleja, a on za nimi co jest jak miod na moje serce :).

U mnie samopoczucie znosne, najchetniej nie wstawalabym z lozka i przespala caly dzien :).
Mdli mnie troche, ale chrupie sobie krakersy. Mam dzis troche na glowie, wiec uciekam. Maz za tydzien ma urodziny, jeden prezent juz zamowilam i powinien dojsc niedlugo, mam pomysl na drugi, ale to musze sie udac na male wojaze zakupowe w tym tygodniu.
Pieknego dnia dziewczynki :)
 
Cześć dziewczyny!!!

Widzę, że jesteście ciągle w ruchu! Zazdroszczę energii;) Ja chyba umieram:szok::baffled: Mdłości, przeziębienie, zmęczenie do potęgi entej. Jestem na skraju wyczerpania, hormony mnie w tej ciąży nie rozpieszczają! Jakoś mam doła w tym wszystkim:no:

Może założymy wątek pt: "nasze ciążowe dolegliwości"? Żeby można było szybko odnaleźć rady na nasze bóle i inne takie takie...?????

Od razu gratuluję wszystkim wizyt, swoją drogą ciekawe komu przypadną bliźniaki??? Mam nadzieję, że nie mi:-p:-p:-p:-p
 
dzieki dziewczyni za podtrzymanie na duchu :) opis wizytki bedzie na swoim miejscu :)

polcia to ty jesz barszczyk? oddawaj! bo ja mam smaka od kilku dni! :p mniam mniam
wczoraj sie martwilam ze mdlosci przeszly a dzisiaj udalo mi sie oddac cale sniadanie :) i to przed sama wizyta haha idealnie.
Po pracy jestem padnieta.. a musze sobie ugotowac makaronik z tunczyczkiem mniami :)
a co do meza to moj tez skarb - sprzata jak spie, albo jak jestem w pracy, sniadanka i obiadki sam robi, pomaga we wszystkim jak moze ale swoje tez ma za uszami :D :D :D
 
Dziewczyny.
Ja juz nie daje rady. Przepraszam ,ale znikam na mam nadzieje troche z forum.
Wciaz krwawie. Dzis zdecydowanie mocniej i do tego zaczol mnie pobolewac brzuch. Mysle ,ze z moim bobikiem nie jest dobrze.
Te nerwy mnie wykoncza. nienawidze byc w ciazy w Szwecji.
Udalo mi sie wyszukac jakiegos ginekologa ,ktroy z lachy mnie w piatek przyjmie. Mam nadzieje ,ze doczekam w dwupaku do piatku.
Z tego co czytam w necie to moze byc poronienie ,krwiak ,odklejanie sie kosmowwki.A tutaj debile jakby nie brali nic zz tego pod uwage. Jak slysze ,ze jak zdrowa ciaza to sie utrzyma to mna trzesie.
Przepraszam was ale znikam. W piatek napisze co i jak.
 
winki mocne kciuki i powodzenia!!! moze znajdziesz jeszcze gdzies szybciej lekarza? to jest okropne takie czekanie! musi byc dobrze!
 
reklama
Heja

Winki kochana mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&

laper ide poczytac

Pauletta moźe tobie,he-poczekamy komu sie schowalo serduszko drugie.

Witaminka nio zapierdziel mam,a wracam po pracy i prosto po mlodego i na prńbe.ech.

Nonek u mnie bylo mega cieplo,a teraz bedzie lało,bo chmury ciemne.

Basia a jakbys ciagnela dalej l-4 to przeciez musza ci placic? Tzn zus placi.

Nikusia ja nie wiem,ja nie wierze.

Ja praca,kosciol,ogarnianie,komunijne zakupy i tak w kolko.
A co do chlopa,to u mnie nic nie robi,bo go nie ma. Jest za granica,zjezdza co dwa tyg na sobote i niedziele. A jak jest to ksiaze nic a nic nhge ruszy.
 
Do góry