reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Kobiety- co mogę wziąć na przeziębienie skoro nadal cycolimy???:szok:
wydaje mi się ,że Upsarin można ale nie jestem pewna ale na pewno herbata z miodem i cytryną ,sok malinowy, i czosnek . Odsmaż sobie chlebek i posmaruj rozgniecionym czosnkiem. Grzane mleko z miodem też można jak lubisz mleczko .Położyć się pod pierzynkę albo przytulić do kochanego ciałka:tak::tak: i wypocić .Pomaga
 
Dzięki, Dziewczyny. Apap mi bokiem niedługo wyjdzie:sorry:pójde dziś z Młodą prywatnie do lekarza, bo w srodę byłam u rodzinnej bo już pokasływała i oczywiscie nic jej nie było:wściekła/y::wściekła/y:a teraz obie się mamy źle, Hanka co prawda twardsza ode mnie, ale widać, ze się męczy:-( poradzę się babki, co mogę wziąć. moja zawsze antybiotyk pzepisywała, a chciałabym tego uniknąć...:-(
 
Jolek uważaj, bo mozna piersi przeziebic....ja mam tak jak Ty-tez mnie wszystko w stopy parzy:)) i tez latam boso po balkonie:) Ale tesciowa mnie opiorkala ze juz zimno zaczyna byc i mam myslec troszke o sobie wiec nosze klapki:)
Martussa- wygrzewac, wygrzewac i jeszcze raz wygrzewac:) herbatka z cytrynką, wit c i do lóżka !!

Ja wciaz bez @, nie wiem czy to dobrze czy zle, biore Azalie wiec moze nawet nie powinnam miec @??
 
Ostatnia edycja:
Martussa ja właśnie wychodzę z porządnego przeziębienia (38,5 gorączka, katar, kaszel). Brałam apap, rutinoscorbin i osscilococinum. No i siedziałam w domu 5 dni a z Zuzią babcia na spacery wychodziła. Najgorsze były pierwsze 3 dni bo do córy mogłam się zbliżać (i karmić piersią) tylko w masce aby jej nie zarazić.

Dziewczyny ja z kolei ostatnio tak się zastanowiam. Coraz mniej regularnie karmię piersią bo młoda je już obiadki i deserki słoiczkowe. Pomimo tego nie dostałam jeszcze okresu (to już z półtora roku bez niego). Niby fajnie, ale czy już powinnam się niepokoić i iść do gina, czy to normalne? Jak myślicie?
 
reklama
Maggi - całkiem normalne. Nasze dzieci mają już 7 - 8 miesięcy, więc każda z nas dokarmia dziecko innym jedzeniem niż mleko. A jeszcze zostało nas trochę, szczęściar, które mogą nacieszyć się, czystymi majtkami ;-):-p
Ja też nie mam i chwała za to! :-) Mogę tak jeszcze pół roku!
 
Do góry