reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

ja się ociągam??
mnie już argumentów dla tej malej brakuje- ani prośbą ani groźbą!!!:angry:;-)może trzeba jej latarką poświecić??:-D
12 dni po??:szok::szok::szok: nie!! już sobie miejsca nie mogę znaleźć!! i w nocy źle mi się śpi... nieee... w tym tygodniu chcem!!!

a ile dni po terminie wywołują poród ?? kurka wodna 12 dni to musi być dla ciebie cała wieczność :szok:
 
reklama
Dziewczyny dzięki za rade w sprawie przeziębienia, też myślałam o Amolu, tylko zastanawiałam się czy wdychanie czegoś na bazie alkoholu nie zaszkodzi, ale skoro Wam nic nie jest, to spróbuje :tak:
Dziewczyny ja też się obawiam że w marcu urodzę, nie jesteście same ;-)
 
Mnie dzisiaj koleżanka pocieszała, że dziewczynki to lubią sobie trochę dłużej posiedzieć, bo ona dwie swoje córki urodziła 2 tygodnie po terminie. Ja nie mam zamiaru turlać się jeszcze 3 tygodnie.:no:
 
Hej dziewczyny taka byłam zadowolona ,że nic mi nie dolega a ty w nocy obudził mnie ból żołądka no i oczywiście bez wizyty w kibelku się nie obyło. Lało się jak z kranu .Ok wziełam nifuroksazyd trochę przeszło ale za to cały dzień nic nie mogę jeść . Zjadłam 1 jogurt i 1 serek. NA obiad miałam kurczaka z rożna tak za mną chodził od paru dni i co ... niestety nawet nie mogłam na niego patrzeć . Teraz na dodatek bolą mnie kości idę do łóżeczka wypiję gorące mleko z miodem może do jutra przejdzie , bo jutro mam zamiar iść na oddział do ordynatora umówić się na termin cc a jak będę chora to się będzie odwlekało a nie chcęęęęę:eek::eek::eek:
 
Oj dziewczyny, współczuję wam z powodu tych przeziębień i grypopodobnych dolegliwości. Ja jakoś się trzymam, chociaż mój synuś co chwilę przynosi ze szkoły rózne paskudztwa. Widać Dzidzia dodaje mi sił.;-)
 
a ile dni po terminie wywołują poród ?? kurka wodna 12 dni to musi być dla ciebie cała wieczność :szok:

Ninko- wczoraj pierwszy termin minął, we wtorek- minie drugi.. jutro jedziemy do lekarza i zobaczymy, co w szyjce piszczy;-) i nie wiem, jak mój szpital rozwiązuje sprawę przeterminowania- muszę na inne forum zajrzeć tam laski pisywały o doświadczeniach, zobaczę...

Przy tej aurze średnio uśmiecha mi się jeżdżenie co dzień czy co drugi 40 km w jedną stronę na 20 minut badania...:szok::angry:

Jolek- kuruj sie, Kobieto!!:-(
 
Ja mam takie terminy:
-wg mojej pierwszej ginki (bo zmieniłam z przyczyn odemnie niezależnych) 18 luty
-wg tickera baby-gaga 16 luty
-wg mojej obecnej ginki....dziś ;-)

Kurka...znów mnie zgaga męczy ..a był już spokój, a u nas na osiedlu wszystkie migdały wykupili....
 
megusek i mnie meczy zgaga... tylko, ze ja mam ja prawie przez cale dnie, za każdym razem jak coś zjem lub wypije cos innego niż woda...

no a ja mam tez kilka terminów ale suwaczek uatawiłam na ten niby najpóźniejszy i tak:

wg OM 14 lutego
wg mojej Gin 17 lutego
wg połowkowego 17/18 lutego
a wg pierwszego USG w szpitalu 21 lutego

wiec nie wiem kiedy urodze, być może dopiero w marcu :( a juz bym tak chciała zwłaszcza jak na Wasze Maluszki sie napatrze...
 
reklama
Martussa82 dzięki idę się kurować
megusek dzięki ,że mi o migdałach przypomniałaś bo mnie paliło jak h....ka
do jutra
 
Do góry