reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Martussa - trzymam kciuki żeby jak najszybciej się zaczęło ;-):tak:
a podziękować!!! oby oby...
Jolek- a Twoje -ups- sranko to nie jest to zwiastujące poród?? przecież Ciebie mają ciąć?? jeszcze nie masz terminu cc??
maran-atha- mam bardzo podobnie- przynajmniej dwa pierwsze:rofl2:
z 1 usg na 06.02.
z 2- na 14.02,
usg połówkowe- 15.02
więc ten wtorek to ostateczność!!!:rofl2:
 
no, ja powinnam od wczoraj być mamą;-) a dzis Teściowa stwierdziła, ze następną niedzielę obstawia:szok: ja jej dam!!:-Dwszystkie urodzicie i zostanę samaaa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

objawów porodu brak. jutro wizyta u gina.

Widze ze nie jestem sama. Miałam tez urodzic w walentynki a tu nic.:-(Czekac trzeba dalej.
 
I ja dołączam do Was dziewczynki. Ja mam termin wyznaczony przez gin na 21 lutego ale nie wiem jak ona go wyliczyła bo 40 tydzień kończy mi się 18 (środa).
Tak jak i wy strasznie nie mogę się już doczekać. Wszystko mnie boli. Czytając że dziewczynki lubią sobie posiedzieć - chyba się dobiłam. Synek wyszedł 3 dni wcześniej, a malutka chyba kryzys gospodarczy chce przeczekać.
Z mężem śmiejemy się że skoro 13 luty piątek minął, dzień Św. Walentego też, to najbliższa fajna data to dzień kobiet. No ale mam na dzieje że malutka tak długo mnie nie przetrzyma ;-)
 
U mnie z usg termin wychodził różnie.
Wg mojej ginekolog 14 luty
Z I usg 10.02
Z II usg 12,02
Natomiast ostatnie usg na 14
 
Jak narazie mam jezdzic co 2 dni na KTG, a co dalej bedzie zobaczymy, chociaz torbę biore ze soba bo to roznie bywa. Chciałabym zoabczyc juz swoje malenstwo, ale cos sie nie spieszy.
 
Ja wolałabym urodzić do 20-go, bo kończy mi się zwolnienie i nie chce mi się jechać do mojego gina na drugi koniec W-wy, a nie chcę jeszcze iść na macierzyński skoro mojej pannie się nie spieszy.
 
Na pocieszenie u mnie tez nic:)
Wczoraj bylam na weselu, nawet sobie poskakalam, pobujalam się:) myslalam ze moze to ruszy Malego ale gdzie tam....:)
Wszyscy mi wrózą na nastepny weekend.....ciekawe:)
 
Ostatni dzień
Ostatnia noc
:-):-):-):-):-)
Mam ogromną nadzieję że się nie przeterminuję

Najgorsze będzie znowu załatwianie tego zwolnienia i jeżdżenie do szpitala na KTG
 
reklama
u mnie kobity terminy bardziej rozbieżne:
02.02
06.02.
08.02
dziś pani doktor (naprawdę bardzo miła i jak nigdy mam do baby zaufanie) wysyła mnie jutro na wywołanie. Jeśli się jutro nie uda, to w czwartek na USG, zbadanie co i jak z Intruzem i z przepływami i w piątek kolejne wywołanko. Jeśli się nie powiedzie to będą mnie ciąć, ale kiedy to jeszcze nie wiem.
 
Do góry