reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Te tabletki na katar homeopatyczne to CORYZALIA, całkiem niezłe, a Oscilloconnum bardzo polecam jak tylko się zaczynają objawy, naprawdę rewelacja, ale trzeba wziąć jak tylko się poczuje, że coś zaczyna dolegać
 
reklama
ja też chyba dołączę do grona przeterminowanych chociaż w piątek miałam już nadzieję że się akcja rozpoczęła, byłam na ktg, potem badanko szyjki, wróciłam do domu nie minęły dwie godzinki atu krwawienie jak miesiączka się zaczęło, zpowrotem do szpitala śmignęłam tam mnie zbadała i okazało się ze to szyjka przepuszcza...hmm dokłądnie nie wiem co to znaczy ale z małą wszystko oki tętno dobre skurczy brak, tylko nastraszyła mnie że lożysko już 3 stopnia z licznyumi odwapnieniami, i pytała czy ja w ciąży paliłam gdzie ja nawet w towarzystwie osób palących nie przebywałam, Iga nasza musi się zbierać bo jej wapno ze ścianek odłazi hahaha... poważnie to chciałabym żeby coś się ruszyło w środę kolejne ktg w szpitalu. Czekam
 
ja też chyba dołączę do grona przeterminowanych chociaż w piątek miałam już nadzieję że się akcja rozpoczęła, byłam na ktg, potem badanko szyjki, wróciłam do domu nie minęły dwie godzinki atu krwawienie jak miesiączka się zaczęło, zpowrotem do szpitala śmignęłam tam mnie zbadała i okazało się ze to szyjka przepuszcza...hmm dokłądnie nie wiem co to znaczy ale z małą wszystko oki tętno dobre skurczy brak, tylko nastraszyła mnie że lożysko już 3 stopnia z licznyumi odwapnieniami, i pytała czy ja w ciąży paliłam gdzie ja nawet w towarzystwie osób palących nie przebywałam, Iga nasza musi się zbierać bo jej wapno ze ścianek odłazi hahaha... poważnie to chciałabym żeby coś się ruszyło w środę kolejne ktg w szpitalu. Czekam

No ja tez czekam;-);-) ...teraz najgorsze ...jest czekanie ....:dry:
Kubę rodziłam przed terminem ...to nie miałam takiego uczucia :confused::sorry2:
 
Ja juz tez przeterminowana jestem, najgorsze jest to ze bardzo dobrze sie czuje, chyba ze to cisza przed burza. Zobaczymy chociaz skurcze pojawiaja sie tylko w nocy, a na KTG niby nie ma zadnych skurczy. HMM
 
no, ja powinnam od wczoraj być mamą;-) a dzis Teściowa stwierdziła, ze następną niedzielę obstawia:szok: ja jej dam!!:-Dwszystkie urodzicie i zostanę samaaa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

objawów porodu brak. jutro wizyta u gina.
 
no włanie Martussa co sie tak ociągasz?? miałyśmy miec walentynkowe córeczki - ja 12dni przed urodziłam to ty teraz dla odmiany 12 dni po chcesz?! :-D A larkaa małpa jedna zabrała nam nasz termin....:crazy::-):rofl2:
 
U mnie tez nic nowego Synkowi nigdzie sie nie spieszy Zreszta ma jeszcze czas cale 3 dni Istnieje obawa ze z lutowej mamusi moge sie zamienic w marcowa chociaz mam nadzieje ze do tego nie dojdzie:no:
glitterfy082858T980D32.gif
 
Halllloooo jest tu kto?Gdzie jestescie dziewczyny Czyzby na porodowkach Z calego serduszka wam tego zycze ;-)
glitterfy094021T607D34.gif
 
no włanie Martussa co sie tak ociągasz?? miałyśmy miec walentynkowe córeczki - ja 12dni przed urodziłam to ty teraz dla odmiany 12 dni po chcesz?! :-D A larkaa małpa jedna zabrała nam nasz termin....:crazy::-):rofl2:
ja się ociągam??
mnie już argumentów dla tej malej brakuje- ani prośbą ani groźbą!!!:angry:;-)może trzeba jej latarką poświecić??:-D
12 dni po??:szok::szok::szok: nie!! już sobie miejsca nie mogę znaleźć!! i w nocy źle mi się śpi... nieee... w tym tygodniu chcem!!!
 
reklama
No nie spodziewałam się, że kiedykolwiek będę marzyć by znaleźć się na porodówce ;-)już bym chciała napisać, że jestem po a tu ani widu ani słychu,
aaaaaaaaaaaaaa jutro termin a mnie nic nie boli tylko maluch się wierci :zawstydzona/y:
to czekanie jest okropne, nie mogę się zrelaksować, cały czas myślę kiedy i kiedy i kiedy a tu nic i nic i nic :zawstydzona/y::wściekła/y:
 
Do góry