reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Lajfik ja tez mialam jakies takie juz skurcze i bol miesiaczkowy taki denerwujacy ( i w ogole chodzilam jak osa wczoraj) i co? d...a :wściekła/y: wszystko ucichlo:dry:
 
reklama
No i dupa blada :dry:...do piątej rano utrzymywały się co 2,3,4 minuty ,ale nie zwiększały swojej 'mocy' ...więc słuchałam muzyki , oddychałam ... ..i miałam MEGA ZGAGĘ :szok::szok::szok:...tak mnie uciskała że szok....no ale teraz jest CISZA :-p
Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzień :confused:.... Może będzie niespodzianka na WALENTYNKI :-D:-D:-D
Ja bylam pewna,ze dzisiaj juz bedziesz po.
Ja tez takie akcje juz mialam i potem cisza;-)
 
Odczowam od rana takie ciagniecie w dole brzucha i w pochwie Czy ktoras z was kobietki miala cos takiego?
glitterfy073700T201D31.gif
 
Jejku dziewczyny czuje się fatalnie, jakieś cholerne przeziębienie mnie dopadło. Gardełko i katarek oczywiście :crazy: Wiecie może czy można jakieś kropelki do nosa stosować, bo kiedyś w aptece pani nie chciała mi żadnych dać. Jedynie pić wapno z wit. C i Tantum Verde. A kropelki??
Ma któraś z Was czasami takie uczucie ciepła w pochwie? Bo ja ostatnio często.
Kurcze obawiam się że zostane ostatnia do rozpakowania, jakieś takie dziwne mam uczucie :-( Obliczyłam że jeśli wywołują poród 10dni po terminie to urodzę 1 marca, więc nie będe lutówką :crazy: Ale coś może jeszcze do czwartku sie pozmienia, pożyjemy, zobaczymy :tak:
 
Wiecie może czy można jakieś kropelki do nosa stosować, bo kiedyś w aptece pani nie chciała mi żadnych dać. Jedynie pić wapno z wit. C i Tantum Verde. A kropelki??

Na katar najlepiej zrob sobie inhalacje - goraca woda i kilka kropel Amol, naprawde dziala, mi bardzo szybko po tym katar przeszedl (wdychalam 2-3 razy dziennie, przez 2-3 dni) :-).
 
Ja też brałam przy przeziębieniu różne leki i Amol i Euphorbium i nawet Bioparox ale katar miałam i tak kilka dni :sorry2: chyba trzeba się pomęczyć
A ja już nie mogę wytrzymać, normalnie szału dostaję z tym porodem, ciągle tylko bóle menstruacyjne i nic więcej a termin jutro, jak tak dalej pójdzie to też dołączę do przeterminowanych :-(
 
reklama
Równiez polecam Amol i na katarek i do smarowania - rewelacja :)))
jak mnie dopadło kiedys to mąż w aptece poprosił jeszcze o cos takiego dla ciężarnej i dali oscilococilum (nie wiem jak sie pisze :)) i pastylki na katar też jakies homeopatyczne.Ale nie wiem czy pomogło :-) Także tyko Amol polecam :tak:

Qrcze, dwa dni mnie meczą skurcze, dzisiaj już mocniejsze są, ale cóz z tego jak co 20 min albo 15 :crazy:
 
Do góry