reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Cos sie dzieje Mam dosc bolesne skurcze choc nie dosc czeste, a sluz jest podbarwiony krwia Czytalam ze czop z krwia wystepuje ok.doby przed porodem Wiecie cos na ten temat???????
glitterfy065105T395Q42.gif
 
reklama
Cos sie dzieje Mam dosc bolesne skurcze choc nie dosc czeste, a sluz jest podbarwiony krwia Czytalam ze czop z krwia wystepuje ok.doby przed porodem Wiecie cos na ten temat???????
glitterfy065105T395Q42.gif

mnie czop odszedl na godzine przeg rozpoczeciem skurczy porodowych :-p ale jest roznie... tez myslalam ze porod sie zacznie za jakis czas jak sluz sie pojawil....

Mysia pewnie zaczyna sie porod :-p powoli albo szybko... powodzenia!
 
Mysia! Zazdroszcze ze cos sie u Ciebie dzieje!!!!
Ja po KTG.....buuuuuuuuu - NIC!!! Skurczy brak:((( cisnienie ok, odebralam ostatnie badanie do porodu w wodzie (HIV) i wyszlo ok:) to wszystko.
Polozna powiedzial ze mam czekac........
dosc juz mam.......
 
Mysia! Zazdroszcze ze cos sie u Ciebie dzieje!!!!
Ja po KTG.....buuuuuuuuu - NIC!!! Skurczy brak:((( cisnienie ok, odebralam ostatnie badanie do porodu w wodzie (HIV) i wyszlo ok:) to wszystko.
Polozna powiedzial ze mam czekac........
dosc juz mam.......

Tez przez ostatnie dni ciazy myslalam ze mam juz dosc.... w dniu porodu, gdy siedzialam w wannie, powiedzialam do synka zeby juz wychodzil bo dluzej nie wytrzymam z nim w brzuszku - no i wyszedl :-)

a teraz nieraz bym chciala zeby maly do brzuszka wrocil bo nieprzespane noce daja w kosc :-p
 
reklama
Krystynko- no tak, jak ten stuletni dziadek z dowcipu na pytanie; co pan robił, by dożyc takiego wieku odpowiem: czekałam...:-D:-D

idę na chirurgów, moze to ostatni spokojny odcinek bez płaczu noworodka??:-D;-)

Lajfik- doopsko?? hm.... jakaś perwersja mi chodzi po głowie;-):-Dwszystko naszykowane- mąż pod telefonem- 15 minut i jest, pół godziny i szpital- chyba, ze mi pójdzie jak Golimkowi:-D:-D i urodzę na trasie na Tychy:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry