reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

no, Pan Czop zbiera się u mnie do wyjścia- żelki w dwóch kolorach już są, więc cos się rusza...
oleju wypiłam łyżkę tylko- paaaskudztwooo ble... czekam na efekty...
ale pojawiły się skurcze... lekkie i nieregularne, ale są... i chyba nie po olejku...:-D:-D:-D
idę nogi ogolić i kolacyjkę wciągnąć...

A rufka nadal cicho, więc pewnie już urodziła :-):-)

Dwupaki- meldujecie, co u Was? chyba nie zostawiłyście mnie na koniec??:szok::rofl2:
 
reklama
Martussa ja jestem i z tego co widze to Ty mnie tu zostawisz samą :( no ale dobrze, ze choć u Ciebie coś rusza bo u mnie nadal ciszaaaaaaaa i boje sie, że jednak nie obejdzie się bez tego masażu szyjki a bardzo bym tego nie chciala...:no:
 
Niestety ciagle bez zmian Za oknem szaro i ponuro wiec caly dzien drzemie na kanapie Maly ani mysli wyjsc Objawow ZERO:angry:Czuje,ze bede ostatnia lutowka badz pierwsza marcowka:-pChociaz los lubi nas zaskakiwac wiec moze ten brak symptomow nie przesadza o niczym
glitterfy123731T545D36.gif
 
czesc wszystkim jestem tu pierwszy raz chcialam sie przywitac i opwoeidziec o czyms a wiec........ mialam robione usg genetyczne w sumie wyszly ok ale skierowali mnie przy okazji na test pappa i co gorsza wyszly zle wyniki chodzi mi o chromosom 13 i 18 czyli zespol edwordsa i patau wyszlo ze mam duze ryzyko urodzenia chrego dziecka swiat nam sie zawalil.. dostalam skierownie na amniopunkcje ale nie poszlam balam sie bo wiem ze malenstwo bez wzgledu na wszytsko urodze powiedzcie mi czy dobrze zrobilam i jak bardzo wiarygodny jest test pappa??
icon_sad.gif
icon_cry.gif
 
Rufka,ja mam nadzieje,ze juz tulisz malenstwo;-):tak:
Czesc Paulusia.Niestety czy dobrze zrobilas to ja nie odpowiem,nie czuje sie kompetentna:blink:.
Ja zaczynam fiksowac,ale zaczynam slimaczyc,czyli sluz sie ze mnie leje i cos mnie kreci w brzuchu.Nie wiem czy to moja wyobraznia ale mam nadzieje,ze gora 2 dni i sie rozpakuje.
Martussa-trzymam kciuki zeby sie zaczelo:tak:;-)
Pozdrawiam;-)
 
powoluteńku rózowieje mi pan Czop... skurczyki delikatniutkie...ale srtasznie nieregularne... normalnie mi się humor poprawił... nawet jeśli dziś czy jutro się nie zacznie- może unikniemy oxy??:-D:rofl2:
Habciu- oby to były Te właśnie:-)
aha- jutro do 13 nie ma energii w moim miasteczku- więc ostrzegam -będę off-line;-)
jakbym wyruszyła do szpitala- napiszę do którejś...:-) ale pewnie jutro jeszcze nic się nie wydarzy...

poczułam ulgę...
 
no to fajowo Martussa, ze u Ciebie już coś rusza... może i moja Ala pozazdrości i też zechce sie coś ruszyć :) i czekam z niecierpliwością na T|woją jak i moją akcje... a ciekawe co u Golimka bo juz drugi dzień jej nie widze...?? Bo Rufka to na pewno w szpitalu, zniknęla tak nagle a przeciez wczoraj w nocy miala jakies dolegliwości...
 
reklama
Dzień DOobry! nadal jesteśmy we dwie, pan Cz nadal wychodzi, olej rycynowy NIC nie zdziałał:szok: - i nie mówię o indukcji porodu!:szok::rofl2:jelitka nadal pełne... może trzeba było te dwie łychy chlapnąć a nie jedną??

skurczy znów nie odczuwam... ech...
 
Do góry