reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

a ja jak zawsze spać nie mogę... i czytałam o tym masażu szyjki, ze to niby bardzo bolesne jest... więc niech lepiej Ala wyjdzie sama bo nie chce tego doswiadczać...
 
reklama
u nas nadal nic...Hanka śpi,małżon śpi, ja się wyspałam...
Pan Korek też tej nocy nie dawal znaków, że wychodzi, żadnego skurczu nie odczułam, znów pojedziemy i znów wrócimy i chyba sie wtedy rozpłaczę......:zawstydzona/y::-(
 
A ja dziewczyny spiąca jak cholera, dzis termin....całą noc mam skurcze co ok 15 minut......ale dośc krótkie nawet nie minutę...kurcze nie wiem kiedy mam jechać i czy to juz?...to mój drugi poród a czuję się jakby pierwszy........
 
Daggy- drugi czy pierwszy- chyba każda z nas i każdy poród po prostu jest inny... mnie sie czop sączy juz z pięć dni i sie nie może zdecydować a innym odchodzi jak rakieta...

wody, skurcze, rozwarcie- bądź tu mądra... niestety ja swoją siłą woli nie potrafię zapoczątkować porodu :zawstydzona/y: też się obawiam, ze nie rozpoznam, ze to "to":zawstydzona/y:

dobra, zrobiłam mejkap i jade na ktg. niech sie dzieje co chce!!:angry:
 
Dzięki Rufka za ciepłe słowa, obudziłam się dziś z dużo lepszym nastrojem niż wczoraj wieczorem, staram się nastawić pozytywnie :-) będzie dobrze będzie dobrze wszystko w swoim czasie wszystko w swoim czasie - zaczynam powtarzać jak mantrę.

Chyba dzidziulek daje mi znaki, że będzie bardzo twardym facetem, nieugiętym na wszelkie prośby i groźby :-D:-D

Martussa trzymam kciuki, żeby dzisiejsza twoja wizyta przyniosła Ci szczęśliwe zakończenie ostatnich pełnych emocji dni ;-) pozdrów maleństwo ;-)
 
Martussa82 POWODZENIA!!!! JA TAM CHYBA TROCHE wywolalam wilka z lasu :D przed tym jak zaczely mi sie saczyc wody wzielam sobie gorAca kapiel. Stwierdzilam, ze po tych 9 mies, prysznicowania raz sobie moge pozwolic
 
Ludkowie, dziewczyny trzymam za was kciuki :-) niech już czopy wyłażą, skórcze sie rozkręcają a dzieciątka rodzą. Niesamowite jest to, ze niby wszystkie jestesmy lutówki a rozstrzał dochodzi do miesiąca... :-D
 
Martussa jak tam KTG ? Mnie potrzymało do 11 co 15 minut, a teraz 1 skurcz na godzinę (pospałam chociaż) ale nic juz nie rozumiem.
 
reklama
wróciłam, płakać nie będę, postanowione:-)
szyjki jest pół centymetra już tylko, pan Cz powoli się rozpuszcza, Mała w porządalu, rozwarcie nadal mikre, ale jest postęp... i skurcze dochodziły dzis do 30 %- ostatnio 13- więc pooowoli, ale do przodu...:-) lekarz spokojnie tłumaczył, że musze do tych 40 tyg dodać sobie kilka dni z uwagi na długie cykle... jak dotąd dodałam pięć...

tak knuję, jak tu nie jechać we wtorek na ktg tylko w środę- wtedy mój gin jest na dyżurze...pozaglądałby, pomacał;-) zdiagnozował... jutro doń zadzwonię i pogadam, czy tak mogę- o ile nic się nie zacznie...

kupiłam olej rycynowy, będęm chlać dziś...:zawstydzona/y::rofl2:

i cholerka nie będę się już na zapas martwić...:tak::tak::tak:

A co z resztą "Dwupaków"? gdzie jesteście, Dziewczyny?
Rufka, Golimek, Maran-atha, Monika?
 
Do góry