reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Wiem coś na temat bóli krzyżowych, bo miałam je przy pierwszym porodzie. :szok: Mam tylko nadzieję, że to się nie powtórzy. Bez znieczulenia ani rusz.

A jeśli chodzi o jedzonko - coś nas dzisiaj na fast food'y napadło. Ja też się obżerałam kurczakiem z kfc. Zjadłam go tyle, że chyba gdakać będę. :-D
 
Jesli chodzi o KFC to moge powiedziec ze jedzenie naprawde pierwszej jakosci ;-) Pracowalam to wiem....

Jednak skladniki zawarte w panierce niestety :nerd: nie sa zbyt zdrowe, zwlaszcza te z pikantnych kurczakow.... No i tutaj nie wiem czy czasem McDonalds nie ma bardziej bezpiecznego jedzenia
No ale sama przyznaje ze podjadalam i to dosc czesto w czasie ciazy, bo odwiedzam stare kolezanki po fachu :-D

Zrteszta takie substancje to raczej do dzidzi sie nie przedostaja a to chyba najwazniejsze :tak:
 
Hej babeczki ..chyba ta piłka nożna podziałała troszkę:-p
..od godziny mam skurcze ale nieregularne ...wzięłam prysznic ...i trochę przeszło ;-)
Czekam dalej ...i zobaczymy czy się rozkręci :-)... jestem gotowa jak coś :blink:
 
Lajfik i co tam rozwinelo sie cos? trzymam kciuki :-)

No i dupa blada :dry:...do piątej rano utrzymywały się co 2,3,4 minuty ,ale nie zwiększały swojej 'mocy' ...więc słuchałam muzyki , oddychałam ... ..i miałam MEGA ZGAGĘ :szok::szok::szok:...tak mnie uciskała że szok....no ale teraz jest CISZA :-p
Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzień :confused:.... Może będzie niespodzianka na WALENTYNKI :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry