reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Emkamek, no to może już:-)
Ja właśnie wróciłam ze szpitala i twierdzą że poród tuż tuż. Skurcze na ktg już konkretne, głowka bardzo nisko. No i ten spacer do szpitala zrobił swoje i zaczynają mnie boleć te skurcze...
 
reklama
No najlepiej zadzwonić i sie zapytać.A jezeli chodzi o umiejscowienie boli to podobno nie muszą boleć krzyże, albo ból może być o wiele mniej odczuwalny niż samego brzucha. Qrcze, ja bym wolała oba bóle naraz bo to wtedy niby tak sie jakoś rozkłada ten ból, na przód i tył. hmmmm i moze mniej boli?hehe:szok:
Myślalam, że to się jakoś tak łatwiej przewidzi ten początek porodu a tu widze, że jednak problemy mogą być.
Dzisiaj mam KTG to moze podpytam pania doktor o te skurcze, może mi cos w koncu wyjasni bo ona to tak niespecjalnie gadatliwa. wazne ze ona wie ze jest ok i to wystarczy:wściekła/y:a ja sie mam chyba domysac..

Ja tam wole jak osobno boli brzuch a osobno krzyz :tak: Mnie sie bol wcale nie rozklada na tyl i przod, tylko wtedy jest dwa razy silniejszy...

Przynajmniej wiem czego sie moge spodziewac :baffled:
 
Emkamek i jak??? ustalo czy dalej sa regularne?

Golimku czyzbys byla nastepna? Super. a tak sie martwilas ze sama na forum zostaniesz :blink:
 
Halooo ...halo ...no wróciłam ze sklepu ..a wy tu szalejecie z bólami :-p:-D..
Nie bądźcie samolubne :-p... dajcie mi trochę :-D

Emkamek ..chyba sie już na dobre rozkręciłaś ...Kciuki zaciśnięte :-)
Golimek zaczekaj na mnieeeeee :-D:-D:-D.. a spacer może pomóc:tak:
Kurcze ja tam nie wiem co to KTG :crazy:..więc mam zagadkę jak u mnie ze skurczami :dry:
...ja tez byłam w sklepie ...i robię ciacho brzoskwiniowo-jabłkowe :tak:
Larkaa tylko mi nie mów że ty tez pojechałaś juz rodzić :confused:...jak tam twoje ciasto ..wyszło???
izabelkia ...na pewno rozpoznasz :-D...tak jak my wszystkie ;-)
 
lajfik nie nie, ja leżę spokojnie, brzuszek boli od rana, ale nie mam skurczy :) chyba zostaniemy tylko we dwie...do kwietnia :D a ciasto dobre, ale szybko się nudzi, za dużo kremu :D

właśnie wróciłam z fast fooda, mąż mnie nakręcił, że tak na odchodne to trzeba się najeść czegoś niezdrowego, a ja mam teraz poczucie winy, że takie świństwa żarłam :D
 
Izabelkia-te krzyzowe to bola wlasnie podwojnie a nie mniej ze niby bol sie rozklada.Przynajmniej ja tak to odczuwalam bo jeden mialam z krzyzowymi porod a drugi nie;-)
 
reklama
Larka, ja zeby zagłuszyć wyrzuty sumienia mówię sobie zawsze, że kfc jest zdrowsze od mcdonaldsa;-)to tego drugiego nie wchodzę, bo to nawet nie smakuje, a kfc mniam, mniam:-)
Ja z Wami do kwietnie zostanę, bo nie wierzę że wkrótce urodzę...
 
Do góry