reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Na pewno rozpoznasz te "prawdziwe":-) Będą się nasilać a nie słabnąć ...i nawet zmiana pozycji ani prysznic nie pomogą ... no i stana się regularne i intensywniejsze ... ;-)

Jak podejrzewam bedzie mnie bolalo wszystko naraz.... krzyż, caly brzuch + napieranie... Po takich "zapowiedziach" jakie mam teraz to cos czuje ze bede błagac o znieczulenie :sorry2:
 
reklama
Hejka dziewczęta! Byłam wczoraj u mojej gin zbadała mnie ,posłuchała serduszka ,popisała w karcie i mówi . No to do zobaczenia 6 tyg po porodzie. Teraz mam iść do szpitala umówić się z ordynatorem na termin cc. Jak tak sobie czytam co się u was dzieje to naprawdę myślę ,że ja jestem w komfortowej sytuacji. Bolą mnie jedynie pachwiny, rano puchną ręce no i oczywiście maluszek cały dzień daje znać o sobie wpychaniem piętek pod żebra auć...Ale ja zawsze byłam optymistką i jestem nadal i czytając wasze przeżycia wiem ,że nie jestem sama. Widzę ,że co niektóre mają bardzo cięzko i współczuję z całego serca, ale dziewczyny co nas nie zabije to nas wzmocni. My kobiety jestwśmy nie do zdarcia.:-);-):tak::-D
 
A moja pindzia ..jakby coraz mniej się rusza ...oby się szykowała do startu :-p

Lajficzku, moja pindzia też się mniej rusza:-p a się od razu denerwuję, że coś nie tak...może to cisza przed burzą:-)

Moja również się mniej rusza, chyba odwiedze IP zeby sprawdzic czy wszystko jest dobrze
Wg tej teorii że się dziecko przed porodem uspokaja i mniej daje czadu to będę jak słonica długo nosić dzidzię :-p:-p:-p
 
ja mam też bóle w krzyżu i lekkie skurcze które przechodzą więc też nie wiem kiedy nastąpi ten dzień....dziś od rana chodzić nie mogę bo tak mnie ciągnie dół brzucha ale nie na skurcze...a akurat jeszcze załatwiam sprawy na które potem czasu nie będzie...ehh
 
Moj synus tez dzisiaj jakis leniwy ale musze go zrozumiec wkoncu bardzo mu ciasno :rofl2: Mam nadzieje ze mniejsza ruchliwosc mojego aniolka jest oznaka zblizajacego sie porodu
glitterfy074032T769D30.gif
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie, ja tez mam pytanie o skurcze... Od godz. mam co 4-5 min. staja sie coraz bardziej bolesne:szok: Wygladaja tak, ze w przerwach miedzy nimi czuje sie super, jak gdyby nigdy nic, pozniej bol narasta, strasznie boli:szok::szok::szok: i 'odplywa'. Czy tak to wyglada? Nie boli mnie krzyz, a bole czuje tak w dole brzucha, sa podobne do tych na okres, ale duuuuuuzo silniejsze... Rany nie chce wszczynac falszywego alarmu...:-( Dopiero wrocilam ze szpitala, mowilam, ze mam skurcze i bole okresowe, ale byly nieregularne i slabsze!:confused:
 
emkamek zadzwon do szpitala i powiedz im o tym a wtedy oni ocenia czy masz do nich przyjechac ponownie czy tez nie. trzymam kciuki aby to bylo to :tak:
 
Zaczekam na tel. od mojego Z. i ide pod prysznic. Nie bede Mu nic mowic, bo zaraz bedzie panika, a jeszcze wieksza by byla, gdybym nie odbierala komorki i stacjonarnego...:sorry2:
 
No najlepiej zadzwonić i sie zapytać.A jezeli chodzi o umiejscowienie boli to podobno nie muszą boleć krzyże, albo ból może być o wiele mniej odczuwalny niż samego brzucha. Qrcze, ja bym wolała oba bóle naraz bo to wtedy niby tak sie jakoś rozkłada ten ból, na przód i tył. hmmmm i moze mniej boli?hehe:szok:
Myślalam, że to się jakoś tak łatwiej przewidzi ten początek porodu a tu widze, że jednak problemy mogą być.
Dzisiaj mam KTG to moze podpytam pania doktor o te skurcze, może mi cos w koncu wyjasni bo ona to tak niespecjalnie gadatliwa. wazne ze ona wie ze jest ok i to wystarczy:wściekła/y:a ja sie mam chyba domysac..
 
reklama
Dzisiaj byłam na ktg, oczywiscie zero skurczy, mam zjawic sie w niedziele-chociaz nie wiem po co i to jeszcze z torba.
 
Do góry