reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Nie wiem, jak Wy dziewczyny, ale ja wczorajszej pełni specjalnie nie odczułam. A miałam stresik lekki. U mnie cisza, ale mam wciąż czas. Poza krótkotrwałymi ukłuciami i bolączkami w dole brzucha, które jak dla mnie -nijak pasują do wyobrażeń o bolesności i długości trwania skurczów - nie dzieje się nic. Czasem się zastanawiam, czy przypadkiem nie wyobrażam sobie za wiele, mając w pamięci liczne filmowe wersje zdarzeń ;) Ale pewnie niedługo się przekonam. Marzę o tym, by nadeszła już chwila, w której odetchnę z ulgą, wiedząc, że wszystko jest w najlepszym porządku. Pozdrawiam Was i 3mam kciuki za rozwój akcji i jej pomyślność.
 
reklama
zapmarta ;-) tez mialam podobnie wczoraj... zaraz po kapieli skurcze nie przeszly ale poczekalam jeszcze godzinke i sie uspokoily...

Doszlam do wniosku ze takie "akcje" to mi sie dzieja po stosunku, jak mam kontakt z nasieniem :tak: Bo tylko wtedy mi sie tak skurcze nasilaja, ze mam wrazenie ze mi brzuch eksploduje :dry:... A wiec jest cos prawdy w tym ze wspolzycie moze porod przyspieszyc, i nasienie posiada te wlasciwosci indukcyjne :-pbo po mniejszych przytulankach nic sie nie dzieje.

Jak się Szymon nie urodzi w terminie, to też spróbuje tej metody, mąż się napewno ucieszy :-D:-D:-D
 
Rufka ja mysle ze odczujesz to jak wiekszosc - stopniowo nasilajace sie skurcze i wydluzajace sie ;-)

Zauwazylam ze u mnie w domu moja mama bardziej panikuje niz ja.... Bo ona jest zdania ze ktos powinien byc przy mnie non stop :-p ze niby jak sie porod zacznie to sama sobie rady nie dam :sorry2: No a to ona rodzac mnie najlepiej powinna znac przebieg porodu :rofl2: No bo przeciez nie rodzi sie w kilka minut tylko kilka lub kilkanascie godzin - a nawet z opisow porodow widzimy ze nie spieszymy sie na IP od razu gdy poczujemy skurcze :tak:
Moja znajoma pojechala rodzic tramwajem po odejsciu wód:-D Takiego wyczynu na pewno nie powtorze, ale mysle ze przytomnosc zachowam :tak:

NinaK tez sie zastanawiam czy nie za wczesnie zaczelam indukowac :-p Ale gin mi dal zalecenie aby od 38tc wspolzyc normalnie i obserwowac przebieg akcji ;-) Dzis ide na badanie do gina i cos czuje ze po tamtych skurczach rozwarcie bedzie wieksze niz tydzien temu :rofl2:
 
kurde ciekawe czemu nasienie na mnie nie działa :confused: może je trzeba dłużej potrzymać w środku? ja zawsze odrazu po keglowsku je usuwam :dry:
 
kurde ciekawe czemu nasienie na mnie nie działa :confused: może je trzeba dłużej potrzymać w środku? ja zawsze odrazu po keglowsku je usuwam :dry:

hehehhe... niech Cię M weźmie do góry nogami i potrzęsie :-D:-D:-D:-p

A u mnie też cisza i nic na razie nie zapowiada się abym miała ruszać do szpitala :-p
 
a mnie obudziły skurcze :szok: normalnie az się ucieszyłam, że to już mimo iż bolały jak cholera..przeczyściło mnie nieźle..wzięłam prysznic i...skurcze zniknęły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale w końcu wiem co to skurcz heh..chyba czas najwyższy..może jeszcze cos się ruszy bo brzucho boli:sorry2:
 
No to ewelinka trzymam kciuki, zeby cala akcja sie rozwinela!:-)

My wczoraj poszlismy na dlugi spacer, zmachalam sie okrutnie i nic.:no: Kupilam olej rycynowy, wiem, ze aga go pila i tak sie zastanawiam... Jakies mam mieszane uczucia, czy ktoras z Was tez juz go probowala???
 
emkamek mi tylko flaki przeczyściło :-D:-D:-D

no i już wszystko jasne. Intruz ma szanse urodzić się 13 w piątek:-D:-D:-D. Dziś znów zero skurczy, serducho pracuje mu wyśmienicie. Jutro rano na IP i na - nie patologię - tylko od razu na porodówkę:-D:-D:-D. Podłączą mnie pod oksy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale się Intruzowi dostanie jak wylezie po 10 dniowym opóźnieniu.
 
reklama
Do góry