reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
aga221122 ;-) mnie rodzinka zacheca abym przemowila synowi do rozsadku zeby sie czasem w piatek 13 nie urodzil :-D ale ja przesadna nie jestem - moja babcia sie urodzila 13 lutego tez w piatek :tak: wiec data calkiem ladna

Jednak jesli milabym wybierac to juz bym wolala prezent na Walentynki miec w postaci dzidzi w ramionach :-D
 
ja mam tez duże szanse urodzić 13-tego ...U GP ( lekarza pierwszego kontaktu) mam datę na 12-tego lutego ale w karcie ogólnej ..(szpitalnej) mam wpisany termin porodu 13 LUTY :-D:-D:-D
 
ja to jednak poczekam aż aga się rozdwoi;-) nie będę taka i nie wepcham się w kolejkę:tak: mam tam jakies pojedyncze skurcze ale to chyba nie to:no: a mała szaleje jakby chciała przez skórę wyjść:laugh2:
 
Witam przyszłe mamy:)) Szkoda że tak pozno zaczynam pisać na tym forum. Termin porodu mam na 14 lutego, a skurcze zdarzają się codziennie i to jeszcze nie te-szkoda. Chciałabym mieć już maleństwo przy sobie. Chociaż lekarz mówi że urodze po terminie, a rozwarcia jeszcze nie ma:( Dziewczyny długo już macie takie skurcze przepowiadające?
 
Witam przyszłe mamy:)) Szkoda że tak pozno zaczynam pisać na tym forum. Termin porodu mam na 14 lutego, a skurcze zdarzają się codziennie i to jeszcze nie te-szkoda. Chciałabym mieć już maleństwo przy sobie. Chociaż lekarz mówi że urodze po terminie, a rozwarcia jeszcze nie ma:( Dziewczyny długo już macie takie skurcze przepowiadające?

Moj gin tez przewiduje mi porod po terminie tj po 20 lutego... Ale nie wiem czy mu wierzyc :-p Za silne skurcze mnie juz mecza i mam wrazenie ze dzidzia zaraz wyskoczy. Tylko ze u mnie skurcze same przechodza najczesciej po kapieli... Wiec to jeszcze falyszywy alarm :-D
Co do pytania o skurcze - nie wiem czy przepowiadajace ale mialam juz od 20tyg ciazy... Najpierw twardnienie brzuszka, potem przeszlo w skurcze jak podczas miesiaczki... Z tygodnia na tydzien rozkrecaly sie na coraz mocniejsze i dziwniejsze :rofl2: Ale takie wyjatki sie zdarzaja - jak widac po naszym forum, gdzie niektore mamy mecza sie ze skurczami od dawna.
A standardowo powinny sie pojawiac cos ok miesiac czy 2 tyg przed terminem...
 
NinaK tez sie zastanawiam czy nie za wczesnie zaczelam indukowac :-p Ale gin mi dal zalecenie aby od 38tc wspolzyc normalnie i obserwowac przebieg akcji ;-) Dzis ide na badanie do gina i cos czuje ze po tamtych skurczach rozwarcie bedzie wieksze niz tydzien temu :rofl2:

Hm... to chyba dziś zrobię niespodziewankę mężulkowi, jak już będzie po obronie to w sumie nie mam na co czekać :-) napewno nie zaszkodzi a może przyspieszy i w końcu spotkamy się w realu ;-)
 
Dziewczyny długo już macie takie skurcze przepowiadające?
ja ich nie mam do tej pory a termin minął 9 dni temu, moja siostra też ich nie miała a urodziła w dniu wyznaczonym przez lekarza. Nie ma reguły i nie masz co sugerować się innymi kobietami. Ja parę dni przed terminem też fisiowałam.

kraf83
nawet nie wiesz jaka jestem dziś szczęśliwa:-):-):-). Mam tyle adrenaliny w sobie, że może jeszcze sam dziś będzie chciał wyleź.
 
reklama
Do góry