reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

ja wróciłam z KTG serduszko pracuje prawidłowo, skurczy zero, choć jedna górka wygląda na skurcz, nawet położna zaczęła mi macać brzuch czy stwardniał. Pogadałam z tą położną. I kurna całe szczęście że nic nie załatwiałam, nic nie szukałam. Sama się kobita zaoferowała. Nie pracuje na porodówce, ale jest na oddziale tam gdzie się leży już z dzidzią po porodzie. Jutro jak pojadę na IP to mam do niej zadzwonić co i jak. A u nich w szpitalu od dwóch dni urodziło się 0 dzieci :szok::szok::szok:. Sama zaczęła mówić o pełni, a ja do niej, że już mam sprawdzone, że jutro będzie. Też potwierdziła, że przy pełni mają pełne ręce roboty:-):-):-). Więc dziewczynki szykujemy pupcie ardzesh i jezyk i ewelinka chyba już też.
Co to mojej przeterminowanej ciąży to też ją troszkę podpytałam. Patrzą tylko na termin wg OM, nie obchodzą ich żadne terminy z USG. Do 10 dni po terminie muszę znaleźć się na oddziale, a do 14 dni zaczynają wywoływać poród. OKSYDOCYNKĄ :szok::szok::szok:.
 
reklama
HA! Ale ja wcale nie chcę rodzić w pełni jeśli ma być ze mną na porodówce tłok!
Ja licyzam na samotność :p Na możliwość wędrówek pomiędzy salami porodowymi, ewentualnie wanną...
A jak będzie mnóstwo porodów to co? Przyjdzie mi rodzić na korytarzu?!
Wcale mnie nie pocieszyłaś.
Chcę albo dziś w nocy albo już po pełni! :-p:-p:-p
 
aga to Ty jutro do szpitala idziesz?? bo nie zrozumiałam dokładnie z tą IP? czy tylko znowu na kontrolę.
Ja się pisze na pełnię jak dla mnie może być, ardzesh a Ty nie marudź bo i tak kolejke blokujemy:-p;-)
 
nie chcę pełni i już! :no:
Chyba, że będę mieć gwarancję spokojnego porodu w samotności :-p
A może celowo blokuję kolejkę? Skoro ja tak długo czekam, to niech inni też poczują ten smak ;-):-D
To pewnie przez to, że zawsze w podstawówce wpychałam się do kolejki do szatni :-D taraz mam za swoje....

jeżyk - a Tobie dziękuję :-p:-D Podzieliłaś się ze mną jednym objawem ciąży - pojawiły się delikatne różowe nitki. Ale nie w majtkach tylko na brzuchu!!! :zawstydzona/y::wściekła/y::baffled: mam dwa rozstępy :wściekła/y::sorry2:
 
no to ja też się pisze na tą pełnię:-D:-D:-D ja tam nie jestem wybredna..jakieś miejsce napewno sie znajdzie:tak: i tak chcąc nie chcąc dołączyłam do przeterminowanych:sorry2:
 
jezyk jutro idę na IP i wyznaczą mi termin kiedy mam się zgłosić na patologię. Mogą mi kazać zostać już jutro, ale mogą też powiedzieć, że mam przyjść za jeden, dwa dni. No chyba, że po badaniu coś wyniuchają złego to na pewno jutro zostanę.
Ja to na tą pełnię czekam jak na zbawienie. Już nawet godzinę sprawdziłam kiedy będzie (wariat ze mnie):-D:-D:-D
 
Biorą pod uwagę termin tylko z OM?
O dzizes, to ja dziś mam termin w takim razie ;/ I też się zaczynam przeterminowywać. Też chce rodzić!!!!
Myślałam że ten termin z USG bardziej wiarygodny jest ;/
 
reklama
Jutro mam wizyte u poloznej Mam nadzieie ze ostatnia Znow uslysze serduszko mojego skarbusia
glitteryourway-f1cc2c3b.gif
 
Do góry