reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Dziewczyny mam pytanie. Bolą Was mięśnie w pachwinie? Bo mnie strasznie, aż ciężko z łóżka mi wstać. Macie może jakąś dobrą a nieszkodliwą maść na to? Bo ja jakąś znalazłam w domciu ale pisze ze nie można stosować w czasie ciąży :no: Normalnie jak dojdzie już do porodu, to nie wiem czy sie po nim pozbieram :crazy:

Ach te pachwinki :-p bola od niedawna na szczescie i jakos wytrzymuje ;-) Najgorzej jest przy wstawaniu z lozka, no i w nocy gdy przewracam sie z boku na bok:baffled: Tak chyba raczej musi byc.... Chociaz mi cos lekarz wspomnial ze jak bede sobie cwiczyc (np chodzic po schodach) to te miesnie miedzy nogami jakos lepiej sie przystosuja - szczerze powiem ze jeszcze nie probowalam, bo na mysl o zakwasach w nogach po cwiczeniach... Auć :nerd: jeszcze to by mi bylo potrzebne

Mysia! tez rocznik 86 i termin na 20 luty ;-) jak pewnie juz zauwazylas takie skurcze o jakich piszesz ma wiele z lutowek... Nie stresuj sie za bardzo.... Ja kilka dni temu odstawilam tabletki przeciwko skurczom macicy, no i teraz codziennie mam twardy brzuch +skurcze i wrazenie codziennie jakbym miala urodzic juz :-p Oczywiscie lekarz zapewnial ze dotrzymam do terminu
 
reklama
Oj ja tez nie chce w pelni rodzic :tak: dzis to jeszscze za wczesnie.... chociaz z tydzien jeszcze wytrzymac.... :-D No ale dziewczyny ktore juz jestescie po terminie... No moze faktycznie wasze malenstwa tylko czekaly na ten dzien (lub raczej noc) gdy ksiezyc w pełni ... :rofl2:


MonikaWroclaw84 zdarzylo mi sie kilka razy (zazwyczaj rano) miec taka gestrza wydzieline.... Ale to raczej norma byla :nerd: lrkarz nie zauwazyl niczego niepokojacego... u ciebie mozliwe ze jest tak samo, ale kto to wie? Moze juz czop odchodzi :sorry2: tylko bez krwi :tak:

larkaa zawsze termin z OM biora:tak:mnie tez sie wydaje to nie logiczne - zwlaszcza ze z USG mam termin na tydzien pozniej :baffled:
No wiec moze i ty zobaczysz juz dzis dzidzie :-D
 
tak mnie teżbolą nogi wpachwinach ale tylko przy wstawaniu jak się za długo zasiedzę , jak się rozchodzę to nie czuję tego bólu nimfi lekażchyba miał rację bo ja po schodach chodzę z 10 razy na górę i do piwnicy i faktycznie bolą ale mniej:sorry2::confused:
 
Ja tam pisze sie na pelnie...
Wieczorem od ok. 21 do 1 w nocy meczyly mnie skurcze co 4, 5 i 6 min., ale byly bezbolesne. Nie przeszly po prysznicu, wiec pomyslalm, ze cos jest na rzeczy, ale tel. do szpitala rozwial moje watpliwosci, potem zmienily czestotliwosc na bolesne co 10 min. i... po godz. przeszly!:angry::angry::angry:

Z tymi pachwinami i schodami to prawda, jakos wczesniej tego nie skojarzylam, ale faktycznie odkad wiecej chodze po schodach (w celach indukcyjnych oczywiscie;D) to prawie nie odczuwam tych ciagniec.:no:

No Larkaa, jeszcze wyjdzie na to, ze sie przeterminujesz, a w marcu mialas rodzic:-p
 
zadzwoniłam do gina, skoro już po urlopie- zeby go o tego paciorkowca zapytac i powiedziec co biorę. za przeproszeniem zjebał mnie za branie furaginy- skoro nie ma jej na antybiogramiae, kazał przyjechać...
qrwa, ównie dobrze od sroby mogłam mocz pić! i wierz tu lekarzom
 
ja już wróciłam. pani doktor bardzo przyjemna. nie ma miejsc na patologii co mnie wcale nie zmartwiło. Wyobraźcie sobie, że na patologię na klinikach trzeba się zapisywać 7-10 dni wcześniej. Niezłe to w moim przypadku. Lekarz powinien być jasnowidzem, że mi się Intruz zadomowi na stałe. Jutro mam znów sobie tam jechać z manelami do szpitala, bo może miejsce już będzie. A jak nie będzie to codziennie na KTG będę śmigać + torba, bo może będą miejca. Powiem wam, że nie rozumię przepisów w naszym kraju. Skoro ja na tą chwilę wymagam tylko raz dziennie KTG to po jaki czort mnie chcą wcisnąć na patologię. Doktorka widziała moją niechęć do spzitala i powiedziała, że nie wszystkie pacjentki tak podchodzą jak ja i czują się świetnie dopiero jak znajdą się w szpitalu a szpital to nie gwarancja sukcesu.
 
aaa i przyznam się wam do czegoś olejek rycynowy NIE WYWOŁUJE PORODU. wczoraj go wypiłam i tylko w nocy wstawałam dodatkowo na eeee:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i dziś rano przed wyjściem z domu po prysznicu znów eeeee. i mało szlak mnie nie trafił bo zegarek nie zadzwonił, a mój M mówi szybko bo już późno.
 
ja też właśnie gadałam z moim ginem. Mówi, że mam się zjawić u niego dziś koło 21 na słuchanie serduszka i da mi skierowanie na patologię na jutro :szok: Na co ja - "yyy dziś jest pełnia to może się uda!!! Jutro przyjdę na posłuchanie serducha i po to skierowanie!"
Więc będę mieć jeszcze jeden dzień szansy. :sorry2:
Myślałam, że będę mogła wybrać się na patologię w okolicach weekendu ale to jednak za późno :(

Cofam to co wczoraj mówiłam! Ja chcę pełnie!!!

NIUŃKA WYCHODŹ!!!
 
aga a może to nie olejek tylko organizm Ci się czyści przed akcją?!
Chyba nie muszę Ci pisać, że masz być zwarta i gotowa - bo jesteś już od dawien dawna :) ciągnij mnie ze sobą!!! ja też nie lubię szpitali! Nie chcę na patologię!
 
reklama
Do góry