reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama u lekarza

No właśnie -ja też liczę, że jak już przyjdzie czas, to chociaż wody mi odejdą, co bym wiedziała, że to już bliżej niż dalej.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Bolą Was mięśnie w pachwinie? Bo mnie strasznie, aż ciężko z łóżka mi wstać. Macie może jakąś dobrą a nieszkodliwą maść na to? Bo ja jakąś znalazłam w domciu ale pisze ze nie można stosować w czasie ciąży :no: Normalnie jak dojdzie już do porodu, to nie wiem czy sie po nim pozbieram :crazy:
 
ulagor86 bolą czasem mniej czasem więcej. Ja nie nazywam tego bólem mięśni. ja odczuwam to jak ból po mega rozkraczeniu się (po szpagacie) i naciągnięciu czegoś. ja mam tak gdzieś od połowy ciąży, ale widzę, że reszta doświadcza to dopiero teraz.
 
ulagor ja mam to samo, z tym że krócej niż aga, gdzieś tak od stycznia. I też to odczuwam jak naciąganie mięśni przy szpagacie, w dzień jest w miarę, a wieczorem apogeum i chodzenie na czworakach :D
 
Hej Kobietki mam pytanie juz od ponad tygodnia moj brzusio jest bardzo nisko osadzony a na dodatek jest twardy jak skala Od jakis 2 tygodni odczowam lekkie skurcze Termin mam na 18.02 Myslicie ze moge urodzic przed terminem?????
 
Hej Kobietki mam pytanie juz od ponad tygodnia moj brzusio jest bardzo nisko osadzony a na dodatek jest twardy jak skala Od jakis 2 tygodni odczowam lekkie skurcze Termin mam na 18.02 Myslicie ze moge urodzic przed terminem?????
witaj, Mysia, zasadniczo, to już donosiłaś ciążę więc pakuj manatki i czekaj spokojnie:-) ja mam termin tak w okolicach 14-17 lutego i wcale nie myślę o porodzie przedwczesnym, przed terminem. termin już jest i już :-)

odwiedziła mnie kumpela- ciąża 20 tygodni- Bosz, jak marudziła!!:-D:-D:-D jak ja po 36 tygodniu!! ubaw z niej miałam, że ho ho!! dupka ją boli, plecki, brzuch (ledwie jaki- taaki malusi i wygodnyyy) przeszkadza, cyce przeszkadzają... o rany rany :-D:-D:-D uwielbiam ją więc się równo z niej nabijałam pokazując zapuchnięte stopy, dłonie, demonstrując proces wstawania z łóżka, fotela itp;-);-)niech wie:rofl2::rofl2: wiem, WREDOTA ze mnie;-);-);-)
 
ulagor też to mam ale bardziej bym opisała tak jak aga

mysia tego nikt nie wie ale radzę ci nie czekać na to że może być szybciej bo każdy dzień będzie dodatkowym stresem a po co ci to???
 
Nie umiem mysles o niczym innym Walizka juz dawno spakowana ,ciuszki dla malego wyprane wyprasowane i ulozone w komodzie Jednym slowem juz wszystko gotowe tylko bobasa brakuje A na dodatek codziennie mam slabe skurcze a dzisiaj czuje sie wyjatkowo zle:no:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ulagor 86 zauwazylam ze mamy identyczny termin porodu a wnioskujac po twoim nicku obie jestesmy z rocznika 86 no i ja tez spodziewam sie synka :biggrin2:napisz prosze jak sie czujesz Ja mysle ze jestem juz bardzo blisko
 
Do góry