reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
my dostałyśmy dziś furagin na bakterie i sie zaczynamy leczyć.

Ja byłam ostatni raz dzisiaj i też mam brac furagin i wit.C .
Mała już gotowa do porodu Rozwarcie trochę więcej niż 2 szyjki już prawie nie ma No i skurczy też nie ma.:wściekła/y:
Jutro zabieram się za jakies sprzątanie to może coś sie ruszy.
 
aga a ty droga kleżanko może byś się zabrała za rodzenie bo nie chcę wpychac się w kolejkę ale już niedługo chciałabym rodzić a ty tu nic:-p:-p:-)
A tak na serio to wiem co czujesz słysząc głupie teksty: Jeszcze nie urodziłaś??? no cholerka chyba widać że nie;-)
 
Widzę, że nie tylko ja planuję jakieś większe porządki :-D Problem tylko w tym, że zamiast chodzić to się turlam. Chyba jednak muszę poczekać, aż dzidzia się zlituje i sama zdecyduje wyjść. Skurcze są coraz częstsze i bardziej bolesne. Może uda się wcześniej
icon5.gif
 
jezyk jak masz ochotę to idź rodzić, bo ja to czuje że dwa tygodnie przenoszę:-:)-:)-( i będą pewno wywoływać i nic z tego nie będzie i skończy się cesarką. Mój syn coś nie chce na ten zwariowany świat jeszcze patrzeć. "Jeszcze nie urodziłaś???" tego to nie słyszę, ale słyszę: To kiedy???. A we mnie się gotuje, no bo skąd ja mam wiedzieć. A lekarz przecież też nie wie, bo niby skąd.
 
jezyk jak masz ochotę to idź rodzić, bo ja to czuje że dwa tygodnie przenoszę:-:)-:)-( i będą pewno wywoływać i nic z tego nie będzie i skończy się cesarką. Mój syn coś nie chce na ten zwariowany świat jeszcze patrzeć. "Jeszcze nie urodziłaś???" tego to nie słyszę, ale słyszę: To kiedy???. A we mnie się gotuje, no bo skąd ja mam wiedzieć. A lekarz przecież też nie wie, bo niby skąd.
dlatego całkiem dobrym pomysłem jest podawanie terminu + 2 tyg ;-)
Co z tym Klubem?:rofl2:
 
uaaaa.... dzień podły :-( nie mogłam rano domknąć prawej dłoni- tak spuchła, dzis obiadek robi Matula... reka ma wolne...nogi też okrągłe... że też mam pod górkę na sam koniec.. :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(

oj, Aga, witam:-) Może intruz nie lubi takiej pogody- nie wiem, jak u Was- u nas jakby listopad- nie dziw się Dziecku....;-)trzymam kciuki na niespodziewany rozwój akcji!!:-) a jakby co- w sobotę planuję machnąć bounty- czuj się zaproszona jako Gość wieczoru! wypłoszymy Intruza nawałem żarcia!;-)
 
byłam dzisiaj w piekarni i pani mnie się pyta <<jak się czuję>> no to ja mówię ,że żle to mnie boli to mnie boli i tak zaczełam utyskiwać.:wściekła/y: :angry: Pani chyba zrozumiała bo zaczeła obsługiwać następną osobę myślę,że do porodu z jej strony nie padnie żadne pytanko:no::-D
 
reklama
Do góry