reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

To ja jak byłam na ktg ze dwa tygodnie temu to leżałam tam ze 30 minut i ruszył się tylko 3 razy :baffled: mogę powiedzieć że on mial gdzieś to ktg i spał w najlepsze przez prawie cały czas. Ostatnie 5 minut własnie 3 razy się ruszył.

Pytanie do JUŻ MAM
Dziewczyny czy jak dostawałyście skurczy mówiących że to już to to prosze powiedzcie czy to był ból całego brzucha czy części. Ja naprawde nie wiem co myśleć o moich bólach. Bo to ból krzyża i kości ogonowej i krocza a do tego czuje jakby ktoś wsadził mi łapy w miednice i napierał na dół
 
reklama
Pytanie do JUŻ MAM
Dziewczyny czy jak dostawałyście skurczy mówiących że to już to to prosze powiedzcie czy to był ból całego brzucha czy części. Ja naprawde nie wiem co myśleć o moich bólach. Bo to ból krzyża i kości ogonowej i krocza a do tego czuje jakby ktoś wsadził mi łapy w miednice i napierał na dół

Mogą one być różne ;-)....albo brzucha albo krzyża...lub promieniujące od pleców do brzucha..z góry na dół ..kurcze różnie ;-):confused: nie ma reguły :-)
Najważniejsze to :
-Jeśli stają się regularne...np. co 5-10 minut..mierz zegarkiem :tak:
-Jeśli się nasilają i nie przechodzą po zmianie pozycji lub po kąpieli
- Staja się coraz silniejsze i nie słabną

A reszta ,że Cie coś tam ciągnie i boli w pachwinach to normalka ...bo wszystko się przygotowywuje i maluch układa się w kanał rodny i schodzi coraz niżej ....czasami nawet możesz mieć uczucie że mały zaraz Ci wypadnie ..ale spoko to wszystko to standard ...
Tyle mogę powiedzieć od siebie :-D:-D:-D:-p
 
Ja byłam dziś na ostatniej wizycie. Paciorkowca ani innych gadów nie posiadam.
uuff !!!
ale ciśnienie mam skaczące, więc mam zalecenie mierzyć 3xdziennie. A miałam dziś 135/91, a z tego co pamiętam niektóre z was miały o wiele wyższe.
Gin powiedział, że nie powinnam mieć takiego dolnego, bo przez całą ciążę nic się nie działo i nie ma podstaw, żebym teraz takie miała, więc mam to obserwować !!!
Jak w dwóch pomiarach będzie dolne ponad 100 to mam jechać na izbę. Mam nadzieję, jednak że to jednorazowy przypadek.
W każdym razie wizyt już nie mam. Terminu mam się trzymać wg I usg, czyli 24 luty.
Jak tydzień przed terminem nie urodzę jeszcze mam dopiero jeździć na KTG.
Nie badał mnie ginekologicznie, bo mówi, że to już nie ma znaczenia jak ta szyjka wygląda, mam sobie czekać na poród spokojnie.
 
lajfik dzięki. już mam jakiś pogląd na to. Myślałam że zawsze jakoś tak samo boli każdą tzn w ten sam sposób
 
Kraf, podpisuję się pod wszystkim co napisała Lajfik.
Ja przy Franku na początku miałam lekkie skurczyki i wcale nie były mocno bolesne (na początku), tylko że całą ciążę nie wiedziałam co to skurcz.
A teraz cholera, odgrzewałam mężowi obiad i mnie zaczęło łapać, ałkaaa, ale przeszło na razie. Ja nie chcę jeszcze rodzić!!!:no::no::no: Nawet mąż, łaskawca jeden pojedzie ze mną zakupy robić..
 
zapmarta mnie lekarz na dzisiejszej wizycie badal ginekologicznie ;-) ciekawilo go co z szyjka :-D no i okazalo sie ze rozwarcie na palec juz jest i dotknol glowki.... no ale powiedzial ze to taka naorma w tym tygodniu :tak:
 
no ja wróciłam. Nie urodziłam. Ktg wykazało zero skurczów :-:)-:)-(, główka twardo już zapakowana w swoje miejsce, doktorek wymacał, że rozwarcie mam na 1,5cm. No i mówi znów że w piątek mnie nie powinno być już u niego.
 
Aga a ja myślałam że już z Intruzem wrócisz.... cholera to czekanie moze wykończyć. Mnie wykańcza a jeszcze troszke zostało to mogę się tylko domyślać co Ty czujesz
 
kraf83 ja mam focha na wszystko, wszystko mnie drażni, dziś się spotkałam z koleżanką to trochę się pośmiałam. A jak słyszę pytanie to kiedy rodzisz to mnie szlak mało nie trafi. Co kurna, ja nie idę do jasnowidza tylko do lekarza!!!!
 
reklama
no ja wróciłam. Nie urodziłam. Ktg wykazało zero skurczów :-:)-:)-(, główka twardo już zapakowana w swoje miejsce, doktorek wymacał, że rozwarcie mam na 1,5cm. No i mówi znów że w piątek mnie nie powinno być już u niego.
Aga,ale w ktory piatek??:-D
Ja mam tak spuchniete nogi,ze szok.Niedawno wy pisalyscie ze macie jak balony a wczoraj mnie to dopadlo.Trzymalam w gorze,mniej pije i nic,sa jak napompowane.
 
Do góry