reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Meg- a to nie ona powinna zadawać Tobie to pytanie??:angry::wściekła/y::-D:-)
my dostałyśmy dziś furagin na bakterie i sie zaczynamy leczyć. ogólnie wyniki mam rewelacyjne - tak siuśki jak i krew, więc tylko tę zarazę wygonmy i będziemy rodzić:-) Powiedziałam Hani, że w niedzielę to chcę jeszcze na rosół do Teściowej się wybrać, więc niech się tak jakoś najwcześniej koło wtorku zbiera. i chyba uzyskalam zgode.;-) ide wstawić pizze do pieca.. czyba ostatnia na dłuuugi czas....:tak:
Jak Wolfia?? się doczekać niusów nie mogę:-)
a Ardzes i Aga- wy dwa Leniwce co?? :)

Jezyk- ty masz jeszcze dwa dni jak widzę, wiec czekamy :)
 
Ostatnia edycja:
No to trzymam kciuki za piątek :rofl2::-p:rofl2:
Moze sie udac, bo glowka juz w kanale rodnym!:-):-):-) Dopiero wrocilam od poloznej, na szczescie przychodnia po drugiej stronie ulicy, bo mam dzis strasznego lenia, nawet na angielski nie chce mi sie isc, a to dopiero wieczorem...:-p
 
emkamek ja też marzyłam by mała zrobiła prezent urodzinowy tatusiowi, no ale to już jutro i szanse raczej marne.
Dziś byłam na KTG i mimo tego, że cały czas czuję ucisk na szyjkę i ciągnięcie, od czasu do czasu brzuchol mi się stawia, to na wydruku z badania: skurcze 0. A mała dziś się wierci cały czas - na badaniu wykazało 90 ruchów na godzinę :szok::-) No to czekamy dalej, a kolejne KTG w poniedziałek.
 
Martussa to co być powinno to inna sprawa...ale już mam looz i za dwa dni usłyszę od mojej mamy...co byś zjadła? :-)
Emkamek na ogólnym jest pizdżama party ;-)
 
Agniesia 90 ruchow na godzine?????:szok: A moze Ty masz tam co najmniej blizniaki?:-D
Ja na niedzielnym ktg mialam kilka skurczy, ale bezbolesnych i maly przy nich fikal, w sumie w ciagu 20 min. bylo 9 ruchow.:happy:
Ja czuje ciagniecie w pachwinach, najgorzej jest jak dlugo chodze, moze to wlasnie ta schodzaca glowka, brzuszek tez mi twardnieje, ale bolesny skurcz zdarzyl mi sie do tej pory tylko kilka razy:baffled: Trzeba bedzie chyba z syneczkiem powaznie porozmwiac...;-)
 
reklama
Megusku, na pidzama party to ja sie zawsze pisze! Zrobmy wspolna balange, potem wszystkie na porodowke i co roku bedziemy wspolnie swietowac urodzinki naszych dzieciaczkow!:-D
 
Do góry