reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Edytka dzialamy :-D a wynik naszych staran bedzie wiadomo za jakies 2tyg ;-)..bardzo dlugieeee 2tyg.

Oj wiem cos o czekaniu ,niestety dluzy sie niemilosiernie :zawstydzona/y: ale razem damy rade,bedziemy czekac z Toba ;-)

witam się wieczorkowo bylyśmy z Amelką w biedronce i kurcze zmarżliśmy jak nigdy dotąd musze adidasy do szafki już schować i zaopatrzyć się w rajstopy i rękawiczki

To koniecznie musisz zaopatrzyc sie w cieple butki,rekawiczki,czape i szalik :tak:

Wiktoria u mnie jest -3 i tragedii nie ma, a u Was no coz moge powiedziec ...i"m sorry :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :)

jestem dopiero teraz bo najpierw musialam sie rozluznic i wypic dwa driny, umowilam sie rano z ginem na 15 i przed 14 jeszcze wzielam kompiel by byc bardziej hmm swobodniejsza podczas badania, ale okazalo sie pod tym prsznicem ze okres dostalm........ poszlam na wizyte trudno mialam minimalna nadziej na implantacje, tak sobie to wmawialam i okazalo sie ze to jest tylko okres, macice mam wpozadku, podobno super do robienia dzieci tak mi moj gin powiedzial ale i tu bylo najgorsze...... nie mam jajeczek w jajnikach ;( i dostalam ziolowe leki castangus po niemiecku to jakos inaczej ale pisze polska nazwe , moj M ma isc do konca tygodnia na badania plemnikow, a ja w nastepnym tygodniu na badania chormonalne i calosci krwi plus tarczyce, jestem zalamna, zdolowana wogole zle mi i ciezko, kupilam dzis termometr kobiec i mam miezyc temp. mooj gin powiedzial ze zamiesiac to zrobimy kontrolowane zaplodnienie czyli bedzie sprawdzal jak juz sie pojawia moje jajeczka to kiedy urosnie i jak bedzie owu, to mamy w nocy miec przytulaniki a rano on sprawdzi czy jest wystarczajaca liczba plemnikow w moim sluzie a powinno byc widocznych minimum 12 plemnikow by dobrze bylo. Jedyne co jest dobre ze moze ten lek mi pomoze i bede miec te jajecza, oby tylko mojego M sperma byla ok.. Ciesze sie ze trafilam na naprawde dobrego specjaliste, badal mnie podczas krwawienia, zobrazowal to co powinna zrobic ja i moj m, wytlumaczyl i nawet powiedzial ze sprawdzi czy nie jestem uczulona na sperme mojego M :szok:
 
karin nie wiem co ci napisać może po tych tabletkach zajdziesz zobaczysz do końca roku bedziesz nosić w sobie dzidziusia trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&
 
asia dziekuje :) kurcze ale martwi mnie ten totalny brak jajeczek, to az dziwne ma juz dwojke dzieci stosunkowo jestem mloda bo dopiero 27 lat mi stuklo w pazdzierniku a tu taki klops.... smutno mi ale pewnie bedzie lepiej przynajmniej wiem na czy stoje....
 
karin tule mocno ;-),nie wiem co ci napisac..mnie gin juz dlugo nie badal,a ty bynajmniej trafilas na dobrego specjaliste i z jego pomoca pewnie uda sie szybko zafasolkowac !!! &&&&&,aby wsio bylo dobrze ;-)
mierz sobie tempke,ja teraz tez to robie i powiem ci,ze to b.fajna sprawa :tak:
 
alee mi ciezko na sercu czytam o tym braku jajeczek i rycze przy kompie boze mam 5% szansy na ciaze, dotego pisza ze najlepiej jest znalesc dawce na jajeczka.... ale mi zle dzis i mam takiego cholernego dola, boze az takiego kryzysu u siebie sie nie spodziewalam
 
karin kochana,nie czytaj za duzo bo sie bardziej zdolujesz :-(,ja ci nie pomoge,bo sie na tym nie znam...:no::zawstydzona/y:,mam nadzieje ze ja tego nie mam..bo juz teraz zaczynam fiksowac :zawstydzona/y:
a kiedy masz nast.wizyte ?? &&&& kochana mocno trzymam,bedzie dobrze..wkoncu dwojke dzieciaczow juz masz to i trzecie bedzie..
kazdej z nas sie uda,jestem tego pewna !!!:happy:
 
madlen jak sie moze udac jak nie mam pecherzykow ani pol, nic pusto tam u mnie..... za tydzien mam wizyte po @ mam mierzyc tem. i tak jest malo informacji w internecie na ten temat. 
ok madlen nie meczec cie juz swoim klopotem, musze to wyplakac i jakos przezyc, ide spac mam nadzieje ze szybko wroce do siebie i do was narazie znikne na pare dni. caluje goraco i trzymam kciuki za same dwie kreseczki :)
 
reklama
Do góry