reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

do takich kolczyków by Błękitna laguna pasowała
njk+002.JPG

albo takie
001.JPG
 
reklama
wiktoria powiedz mi jakiego moglabym lika wyslac mojej znajomej z twoja bizu ?,nie chcialabym tego z bb,bo nie kazdemu sie chwale ,ze mam tu zalozone konto ..jak ktos trafi przypadkowo i czyta,trudno ale nie mowie nikomu :no:
 




super!

a o wisioreczek na łańcuszek można domówić?
Można można możesz mieć taki
007.JPG

albo zrobie z kosteczki :)



Muszę się pochwalić że Martynka robi taką bransoletkę jak ja wczoraj oczywiście troche jej pomagam ale białe koraliki nakłada sama i liczy do 10 zeby było po równo koralików.Świetny pomysł na nauczenie się liczyć :-)
 
Ostatnia edycja:
Heksa ja tez mam ubezpieczenie ;-),jak do tej pory nie bylo zadnych wypadkow,ale to roznie bywa :-D,tym bardziej ze ja na bb zazwyczaj siedzie z kawka ;-)
Edyta a ty pewnie bedziesz jak mnie nie bedzie :-(
Asia jak dzisiaj twoj humorek ?

a humorek mam dobry tylko jestem nie wysoana musze pużniej iść do apteki i kupić jakieś leki dla męża na hrapanie mam taką ochote na marchewce w bułce tartej ale musze poczekać do 17 az mąż wruci z pracy i mi zrobi bo jak ja zrobie to nie bedzie aż taka dobra
 
wiktoria zdolna masz corcie ;-)widzi jak mama robi i tez sie uczy :-D
Oj tak strasznie chce mi pomagać :-)


Ten komplecik baaaaaaaaaardzo mi sie podoba, ale tak sobie pomyślałam, czy Edytka nie będzie zła, ze sobie zamówię taki sam?
Ale moze nie będzie..... Jakoś ją udobrucham


Gratulacje dla Martynki!!!!!!!
Dziękuje
Myślę że Edytka nie będzie miała nic przeciwko :):tak:

Asia a są taki jak bedzię chrapał chwyć go za nos to przestanie :-)
 
reklama
W takim razie Wiktoria poproszę też o taki komplecik :tak: albo po prostu jakiś podobny.......


Ja teraz zmykam na chwilkę bo muszę worki ze śmieciami wystawić przed dom (zupełnie zapomniałam, że dzisiaj po śmieci przyjeżdżają... :szok:) i posprzątać muszę troszkę, ale będę zaglądać tak z doskoku :-D
 
Do góry