reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
martki_ka ja miałam pierwszą ciążę martwą w 10 tygodniu...eh ile tych aniołków na świecie...:-( tym razem na pewno Wam się uda:tak:
 
Martika witiaj mamy dzieci w podobnym wieku i też córeczki i mażymy o synku
jak milo nie jestem sama z marzeniami i planami :) w grupie zawsze razniej :)

martki_ka ja miałam pierwszą ciążę martwą w 10 tygodniu...eh ile tych aniołków na świecie...:-( tym razem na pewno Wam się uda:tak:
kazdej z nas na pewno sie uda :) ojj fakt, duzo tych aniolkow, ale zawsze to jakies wsparcie z nieba tak mysle :) jakos trzeba siebie pocieszyc... w nowym roku powykluwaja sie nam kolejne pociechy wymarzone :)
 
Edytko ja już od 7,5 roku nie biorę tabsów……….. więc to nie one są przyczyną takiego rozregulowania………….. muszę więc iść do lekarza (a dawno już nie byłam) porobić jakieś badania…

Troszkę się obawiam, co mi tam wyjdzie po takich badaniach, bo kiedyś miałam super regularne cykle co do dnia a w ciążę zaszłam dwa razy tak po prostu, przy pierwszym podejściu… a teraz wszystko mi się poprzestawiało………..

No cóż, człowiek się starzeje……..

Jakąś tam przyczyną takiego „niezachodzenia” w ciążę może być też moja nadwaga…….



Martika witaj! Super, że do nas dołączyłaś

Jeśli chodzi o „przepis” na chłopaka to chętnie służymy pomocą
 
Ostatnia edycja:
Heksa to moze zrob badanka hormonalne,i cytologie jesli dawno nie robilas i moze wtedy sie cos wyjasni ;-)i nie sadze ze to przez nadwage,ja staralam sie o Natanka 2 lata i wychodzi na to ze nie moglismy sie wcelowac :-p
 
Troszkę się obawiam, co mi tam wyjdzie po takich badaniach, bo kiedyś miałam super regularne cykle co do dnia a w ciążę zaszłam dwa razy tak po prostu, przy pierwszym podejściu… a teraz wszystko mi się poprzestawiało………..

No cóż, człowiek się starzeje……..
Martika witaj! Super, że do nas dołączyłaś

Jeśli chodzi o „przepis” na chłopaka to chętnie służymy pomocą
wiesz co tez tak mialam dwie pierwsze ciaze zaszlam w pierwszych cyklach staran tak po prostu bo chcialam i sie udalo, a od kiedy staramy sie trzeci raz to cykle ktore zawsze mialam regularne 29, sa teraz co rusz dluzsze i nie powiem zawsze wtedy kiedy moglibysmy sie starac to przeziebiona jestem :/ ciekawe ile bedzie trwal ten cykl :/ a do tego jak zawsze czulam bol owulacyjny to tym razem glucha cisza, wiec tyle wiem co mi monitor po testach powiedzial...
 
Edytko tulam mocno

Ja tez mam dziś taki średni humor....

Miałam taką cichutką malutka nadzieję, że tym razem może się udało...
Ale zrobiłam teścik, no i jest tylko jedna krecha. Tak przypuszczałam, chciałam się jednak upewnic więc zrobiłam teścik o dwa dni wcześniej niż powinnam.

No trudno się mówi, tak widocznie miało być...

Jak tylko będę miała następne dni płodne to będę atakować męża..........

No w końcu się musi udać prawda?
Fajne te buźki :-D:-D Na pewno kochana wam się uda trzymam kciuki :-)
witam kurcze śniło mi się że jestem w ciąży i miałam taki wielki brzuch lekarz mówił że to normalne ale przy porodzie okazało się że to bliżniaki a ja do lekarza że nie moge wziąść 2 bo mi do sypialni się nie zmiescza 2 łóżeczka i się obudziłąm
Fajny sen :)
Witam czy moge sie do was przylaczyc? :) bo ciezko znalezc bratnie dusze, ktore planuje 3 czy 4 dziecko :) a tak to zawsze razniej miec gdzie popisac, poradowac sie szczesciem innych, pozalic jak cos nie wychodzi itp :) POwinnam sie chyba grzecznie przedstawic ;) mam na imie Martyna mam dwie corki Nadie i Livie. Livcia to moje lekarstwo na rozdarte serce po straci blizniaczej ciazy w 8 tygodniu, dziecko to najlepsze lekarstwo na rozdarte serce matki po stracie. A teraz marze o synku do kompletu :) ale jak sie uda i zajde w ciaze, to jak bedzie dziewczynka to tez bede szczesliwa ;) wazne by bylo zdrowe i po prostu bylo :)
Witaj :-)


Witajcie moje kochanie dojechało wczoraj :-):tak::tak::tak: chwilowo go nie ma to korzystam :-)
Heksa zrobiłam wczoraj dla Ciebie te bransoletkę :-) nie wiem czy mogę tu zdjęcie wkleić ?? jak dziewczyny pozwolą
 
Dzięki Asia za pozwolenie :) no to proszę bransoletka dla Heksi :-) Mam nadzieje że się spodoba :-)
013.jpg
 
reklama
Dzięki Asia za pozwolenie :) no to proszę bransoletka dla Heksi :-) Mam nadzieje że się spodoba :-)
Zobacz załącznik 418387

śliczne
wiktoria a ty wspominałąś żebierzesz tabsy anty czy jak je bierzesz to masz reguralne cykle bo ja się zastanawiam czy żeby z 3 miesiące brac tabletek żeby cykle były reguralne tak przynajmiej powiedzał muj gin ale czy to prawda
 
Do góry