reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

śliczne
wiktoria a ty wspominałąś żebierzesz tabsy anty czy jak je bierzesz to masz reguralne cykle bo ja się zastanawiam czy żeby z 3 miesiące brac tabletek żeby cykle były reguralne tak przynajmiej powiedzał muj gin ale czy to prawda
Dziękuje.:-)
Tak ja biorę tabletki anty i okres mam zawsze w 4 dzień po odstawieniu i trwa zaledwie 3-4 dni z czego jestem zadowolona bo przed tabletkami miałam strasznie nieregularne miesiączki i nie dość ze bolesne to trwały zawsze tydzień :szok: ale ja biore już ostatnią paczkę.Ciekawe jak organizm zareaguje
 
reklama
mam jeszcze jedno pytanie słyszałam kiedyś o takich tabletkach które działają za zasadzie że tylko docierają do komórki jajowej plemniki odpowiedniej płci np. jak ja bym chciałą chłopca to brałą bym tabletki na płeć męśką i urodziłą bym chłopca nie wiecie gdzie moge dostać takie tabletki
 
mam jeszcze jedno pytanie słyszałam kiedyś o takich tabletkach które działają za zasadzie że tylko docierają do komórki jajowej plemniki odpowiedniej płci np. jak ja bym chciałą chłopca to brałą bym tabletki na płeć męśką i urodziłą bym chłopca nie wiecie gdzie moge dostać takie tabletki
ja nic o takich tabletkach nie slyszalam, ja wiem tylko z programwo naukowych i ksiazek, ze mozna wyselekcjonowac plemniki danej plci i nimi tylko przeprowadzic inseminacje, badz in vitro, ale tego w PL i wielu krajach nie praktykuja, a tam gdzie mozna cos takiego przeprowadzic to trzeba wielkie pieniadze za to zaplacic, wiec mysle, ze takie tabletki raczej nie istnieja...
 
witam! bransoletka i kolczyki są piękne:-) o tabletkach selekcjonujących też nie słyszałam...a u mnie sypie śnieg i robi się biało:-) dzieciaki poleciały już próbować lepić bałwana:-)
 
As-Asia ja myślę, że takich tabletek raczej nie ma o których wspomniałaś...... to jest dość skomplikowane nawet innymi metodami, żeby wykombinować konkretnie dziewczynke lub chlopczyka.... nie sądzę aby jakakolwiek tabletka mogła miec aż taką moc....
Słyszałam kiedyś o takiej metodzie "odwirowywania" plemników, bo męskie i żeńskie różnią się troszkę wagą i jedne zostają w tej wirówce po zewnętrznej, a drugie po wewnętrznej stronie... i takimi "odwirowanymi" :-D plemnikami zapładnia sie komórki do invitro.......


Wiktoria a po odstawieniu tabsów rozpoczynasz od razu staranka czy będziesz czekać kilka miesięcy na ustabilizowanie cyklu? Ja kiedyś gdy odstawiłam tabletki to tak od razu chciałam zajść w ciążę........ i przez 3 miesiące najprawdopodobniej nie miałam w ogóle owulacji..... ale potem się unormowało :tak:


Zeberka u nas tez jest bielusieńko!
Dzieciaki się wyszalały na podwórku, teraz się grzeją ciepłym kakao a ja lecę szykować kolację bo głodomory wolają jeść :-)
 
a ja nie czkałam po odstawieniu tabletek i tak w 1 ciążę zaszłam w 1 cyklu, w 2 ciążę dopiero po 9 miesiącach -nie wiem dlaczego tak późno ...a teraz w drugim cyklu się udało:-)
 
reklama
hej
uff ubraliśmy choinkę
u nas już resztka śniegu
ja jakaś mega płodna jestem
po odstawieniu tabletek zaszłam w następnym cyklu z pierwszym synkiem
w drugim wyjmowałam spiralę i lekarz mówi, ze jest owulacja, wieczorem zadziałalismy i jest drugi synek

teraz w styczniu wyjelam spirale w lutym zaczelam sie starac i zaraz zaszłam ale w kwietniu poroniłam
w nastepnym cyklu w maju w ciaze ponownie i mam moją kochaną córcie w brzuszku

starania zaczełam o nia od października, badałam śluz, szyję , rozpoczęłam dietę, mierzyłam tempke, i notowałam kiedy mam owulację, a w styczniu wyjęłam spiralę

biżuteria piekna :)
 
Do góry