reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Dziewczynki moje kochane u nas gotowanie, sprzątanie i obmyślanie strategii w sprawie świątecznych odwiedzin. Mamy tylko 3 dni a całe mnóstwo zaproszeń. Wigilia u moich rodziców (kolacja zapewne standardowo koło 17) po kolacji prezenty. W między czasie wpadnie mój ex z prezentami od siebie dla chłopców, koło 20 do teściów mieszkających 10 minut samochodem. Tam chłopcy zgarną kolejne prezenty od dziadków, od braci Piotra. Koło 22 może 23 powrót do domu z całym majdanem. W Boże Narodzenie jedziemy w gościnę w raz z moimi rodzicami do Ostatniej Babci i Dziadka jacy nam zostali. Co dziwne to oni do nas przyjeżdżają średnio co kwartał mając 87 lat a my tylko raz do roku, więc zrobimy im niespodziankę
laugh.gif
W drugie św. chłopcy wybierają się na imprezę urodzinową na którą dostali zaproszenie już kilka miesięcy temu wiec wywinąć się nie idzie, co gorsze to impreza bez rodziców a więc prezenty z dwóch wcześniejszych dni odetchną chwileczkę, i zła mama pozwoli im się poukładać. Piotr i tak będzie gdzieś w pobliżu na czatach w końcu aż strach pomyśleć jakie idee mogą przyjść do głowy 3 i 5 latkowi. Z kolei dziś wieczorem będzie wielkie pakowanie prezentów które wylądują pod choinką aby jutro od rana kusiły maluchy. Jak co roku będą leżały chłopcy będą krążyć wokół nich jak sępy i będą anielsko grzeczni
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
tylko po to by po kolacji dorwać się do nich jak piranie
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Ponieważ już raczej nie zajrzę do końca tygodnia życzę Wam słonka
SPOKOJNYCH, CIEPŁYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT, SPEŁNIENIA MARZEŃ W KOŃCU TO MAGICZNY CZAS. MAMUSIĄ STARAJĄCYM SIĘ WYSYPU ZAPŁODNIONYCH KOMÓREK JAJOWYCH A MAMUSIĄ OCZEKUJĄCYM CIEPEŁKA Z BRZUSZKA, KOPNIACZKÓW I CZKAWKI
laugh.gif
SOBIE SAMEJ ŻYCZĘ WŁAŚNIE ZAPŁODNIONEJ KOMÓRKI JAJOWEJ W TRAKCIE WŁAŚCIWEGO PODZIAŁU. BY NAM SIĘ TEN PASKUDNY ROK( DLA MNIE NAJGORSZY W ŻYCIU) SKOŃCZYŁ CUDEM POCZĘCIA, A KAŻDEJ Z WAS TAK I TYM, JAK SOBIE ŻYCZY.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej! ja już dziś padam na pysior ale kupa roboty zrobiona:-) zostało mi jeszcze pastowanie podłogi:cool: prasowanie i pakowanie prezentów:-) my prezenty dajemy pod choinkę dopiero wieczorem bo by moje dzieciary z ciekawości nie wytrzymały :-D wigilia w domu z teściami a potem byczenie się przed tv i dojadanie tego co zostało z wieczerzy-a zostanie na pewno kupa więc zgaga murowana:-D w drugie święto przyjeżdżają szwagrowie z rodzinami na obiad :confused: i moje ukochane drugie święto-jedziemy do mojej mamy:-) ŻYCZĘ WAM ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT :tak:
 
Gdy opłatkiem się łamiemy
życzymy bliskim
żeby pokój był na ziemi
i niósł radośc wszystkim

Spokojnych Świąt i spełnienia marzeń życzy Monika z rodziną
 
WITAJCIE :-)

Jezeli moge chcialabym sie przylaczyc. Co prawda jestem juz mama 4 synkow i staramy sie od 6 cykli o coreczke . Starsi synowie maja prawie juz 22l i 19l i poszli na swoje :-( i w domku zostala nam dwojeczka lobuziakow :-) tak jak widac wiekowo na suwaczku. Tak ze jakby co to pragnelabym zeby w domku pojawila sie siostrzyczka dla moich synkow i bylaby znowu trojeczka:-) POZDRAWIAM GORACO

ASICZKO my znamy sie z watku zaczynamy staranka
:-):-):-)
 
WITAJCIE :-)

Jezeli moge chcialabym sie przylaczyc. Co prawda jestem juz mama 4 synkow i staramy sie od 6 cykli o coreczke . Starsi synowie maja prawie juz 22l i 19l i poszli na swoje :-( i w domku zostala nam dwojeczka lobuziakow :-) tak jak widac wiekowo na suwaczku. Tak ze jakby co to pragnelabym zeby w domku pojawila sie siostrzyczka dla moich synkow i bylaby znowu trojeczka:-) POZDRAWIAM GORACO

ASICZKO my znamy sie z watku zaczynamy staranka
:-):-):-)
Wow 4 synow Gratuluje :) Witam, jak to juz ktos napisal im nas wiecej tym milej ;) ja tez tutaj nowa jestem :) zycze owocnego starania, ja to marze o synku, bo mam 2 corcie...
 
WITAJCIE :-)

Jezeli moge chcialabym sie przylaczyc. Co prawda jestem juz mama 4 synkow i staramy sie od 6 cykli o coreczke . Starsi synowie maja prawie juz 22l i 19l i poszli na swoje :-( i w domku zostala nam dwojeczka lobuziakow :-) tak jak widac wiekowo na suwaczku. Tak ze jakby co to pragnelabym zeby w domku pojawila sie siostrzyczka dla moich synkow i bylaby znowu trojeczka:-) POZDRAWIAM GORACO

ASICZKO my znamy sie z watku zaczynamy staranka
:-):-):-)

witaj gratulacje synków i trzymam kciuki na córeczke
a mi się marzy sunek

a sprawdzaliście na chińkim kalendarzyku
słuchajcie kobietki sprawdzcie czy wam się zgadza
Kalendarz chi
 
Ostatnia edycja:
WITAJCIE :-)

Jezeli moge chcialabym sie przylaczyc. Co prawda jestem juz mama 4 synkow i staramy sie od 6 cykli o coreczke . Starsi synowie maja prawie juz 22l i 19l i poszli na swoje :-( i w domku zostala nam dwojeczka lobuziakow :-) tak jak widac wiekowo na suwaczku. Tak ze jakby co to pragnelabym zeby w domku pojawila sie siostrzyczka dla moich synkow i bylaby znowu trojeczka:-) POZDRAWIAM GORACO

ASICZKO my znamy sie z watku zaczynamy staranka
:-):-):-)
Witaj wśród nas :-)
 
Witajcie Kochaniutkie :-)


Ja jestem tak przelotem,czasu brak bo maz w domu, dzieci i w dodatku pomagamy w przeprowadzce znajomym wiec caly czas jest cos do zrobienia no i zaraz musze wstawic pralke bo sie ubran nazbieralo :-p


Losiczka bardzo sie cieszymy ze dolaczylas i gratuluje takiej cudownej gromadki ;-) i zycze szybkiego zafasolkowania :tak:


Milego dnia
 
reklama
Witam czy moge sie dołaczyc?
Mam na imię Klaudia jestem mama dwóch chłopców teraz chemy sie starac o 3.. Mąż chce zaczać starania od czerwca ale ja najchetniej zaczełabym juz:)
 
Do góry