reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Lepi mi tez sie nie podoba jak dziecko ppodchodzi bluzke podnosi i wymaga cyca;) szczegolnie przy ludziach hihi ale podziwiam mamy ktore dalej karmia;) mi sie nie udalo dlugo karmic wiec niewiem jak to jest ale nie dziwi mnie jak ktos mowi mi ze dalej karmi dla mnie to nic nadzwyczajnego tak jest i juz :)

A moja mala zaczela sie puszczac stolu kanapy i zaczela chodzic po pokoju wieksze odleglosci :) i nawet skrecac zaczela:szok: no i ma przez to guz na guzie;P a niby patrze i pilnuje;P
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich maluszków nowych umiejętności.
U nas jak na razie tez brak postępów. nie siada sam, nie raczkuje, jest bardzo leniwy stwierdzam, najlepiej jakby cały dzień stał koło mnie.
 
Lenka jest dosc malym dzieciatkiem, ale bardzo silnym juz od dawna sama siada i stoi. Od dwoch tygodni raczkuje i proboje chodzic przy meblach. Wystarczy ze sie czegos zlapie i w sekundzie stoi silnie i pewnie. Oczywiscie okupione to jest siniakami, bo czasem zapomina sie trzymac, ale proboje nadal dzielny krasnoludek.
 
Fiipek z akrobacji to siedzi ladnie i prosto, siegajac po zabawke z siadu przewraca sie na brzuszek, trzymany za raczki z lezenia siada i odrazu staje na nozki :) mam nadzieje, ze wiecej ruchowo nadrobimy po operacji :)
Poza tym:
- macha raczka 'papa',
- jak mowie lub spiewam tik-tak to szuka po scianach zegara,
- w szpitalu wisza u sufitu pszczolki, wiec gdy mowie 'Filip, gdzie pszczolki bzzzzzz?' to patrzy na sufit, na pszczolki i sie cieszy :)
- gdy tylko uslyszy slowo 'nie' to kiwa glowa na boki, jak w nie :)
- nadstawia czolko i patrzy z pod byka, gdy robimy 'baran baran buc'
- no i tradycyjnie juz chowa sie, gdy ktos nowy go zaczepia, taki wstydzioch :)
- mowi: da-da, dla-dla, ma-ma i ta-ta obecnie rzadko :)
- gdy slyszy muzyke kiwa sie w przod i tyl, to znaczy 'tany-tany' :)
 
Bubbles kochana to ty nie masz sie o co martwic. Filipek super sie rozwija i robi wszystko, co powinien. Na pewno jak tylko dojdzie do siebie bedzie ze wszystkim na biezaco!!!
 
sorki, że tak ogólnie, powiem tylko tyle - ale zdolniachy nam się porodziły :-D
wszystkim majówczątkom gratuluję nowych postępów!!!
a dla Fifcia podwójne gratki, a co tam....mam słabość do tego gościa ;-)

a Stasiu wie gdzie jest lampa....hehhehe ;-)
 
reklama
Do góry