reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
:-D Basiek :-D Moja do kompletu powtórzyła za mną kupka, pasuje do doopy jak ulał:-D

Gratulacje dla zdolnych majówczątek :-)

Ja mogę pochwalić mówieniem, bo fizycznie już tylko stania i chodzenia brakuje z podstawowych umiejętności, za to mama mówi do mamy, tata do taty a zia do zuzi :-) Bezbłędnie:-)
 
wspaniałe umiejętności :-D gratuluję naszym zdolnym dzieciom :tak:

Dawno sie nie chwaliłam Lenusią, więc czas na mnie, bo aż mi gooopio :sorry2: Lenusia podobnie jak Jagodzia mówi mmama i tata do tych co trzeba, nie wiem dlaczego, ale nyny do kota- a mówię "ki-cia, ki-cia", raz czy dwa sie udało, ale nyny jakos jej bardziej pasuje ;))) sama nie chodzi, ale doskonale wie co robic z nóżkami, czworaczkuje a raczej pełza na coraz to dalsze odległości, dziś dopelzla do rtv-ki i zrzuciła dekoder... 2 razy ;) próbuje gonic kota skutecznie wypłaszając go z każdego pomieszczenia, w którym przez chwilke znajdowały się obie ;))) i co mnie rozczula najbardziej ... naśladuje nas ;) tzn kiedy widzi, że pijemy z kubka, sama nie chce juz z butelki czy niekapka tylko tak jak my, z normalnego kubka, kiedy widzi, że jemy ... powiedzmy kanapki, chce tak samo i to samo, kiedy widzi, że myję zęby, daje jej szczoteczkę i też "szoruje" ;) każda sytuacja ma swoje odbicie w jej poczynaniach :) jest to tak rozkoszne, że mam ochote ją schrupać, podziwiamy ją we wszystkim co robi, a duma rozpiera nas niesamowicie :tak::-) eh chyba trochę popłynęłam, ale co ja za to moge, że tak jest ;-):-D
 
bosz dzisiaj znów to powiedziała:confused2:
Ja się chyba nie doczekam słowa mama:confused2:, mam tylko nadzieję, że ta dupa to nie do mnie:-D

Gratulacje dla Jagodzi i Lenki za piękne mówienie mama, tata, zia i nyny:-), wysyłam Martysię na szkolenie do Was dziewczynki:-)
 
reklama
Do góry