reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
matusia powiem Ci ze Emka to absolutnie się nie zajmuje ubieraniem :-p
ale jak Vi była mała zawsze szła do ojej szafki z bielizną i zawieszała sobie wszystkie moje gacie na szyję :-p wyciągała z szuflad i robiła łańcuszki....
normlanie masakra , nie dało się jej upilnować , nawet jak odwracałam szafki w stronę ściany to je przewracała aobo obracała spowrotem (takie wiesz małe szafeczki z 3 szufladkami )
paulina gratulacje :-)
 
Hej dziewczyny,podczytuje Was i nawet odzywalam sie kilka razy,ale pewnie mnie nie kojarzycie. ;-)

Bra robilas cos,ze masz wiecej pokarmu czy tak samoistnie? bo z tego co zrozumialam to mialas mniej,ja tez karmie ale zmiejszyla mi sie ilosc zwlaszcza w lewej piersi i nie wiem co na to poradzic:confused:
 
Burzowata kojarzę sobie twojego nika:) Podstawiaj synka częściej do piersi, laktacja się wtedy zwiększy.
 
Aha dzieki za rady:) Tylko,ze jak probuje czesciej do tej piersi przystawiac to Adas sie zlosci bo tu sie musi bardziej napracowac zeby lecialo a z prawej to tryska:confused2: wiec cwaniak placze,marudzi itp a ja ulegam,jedynie w nocy albo jak jest zaspany udaje mi sie od lewej zaczac,w dzien to jedynie taka dokladka po prawej:baffled:
 
to może dawaj mu lewą też dla rozrywki, żeby sobie ciumciał, a zawsze cos poleci :) może sie rozkręci, no napewno sie rozkręci. ja jestem troche przerażona, że moja córka bardziej woła o cycusie niż gdy miała 5 miesięcy ;) nie narzekam, bo uwielbiam ja karmić, ale moja mama i siostra jakos dziwnie na mnie patrza, że bardzo długo ja karmię piersią. no ale one sa spaczone, bo żadna z nich nie karmiła piersią.
 
Burzowata tak jak laski pisały:tak: ja też muszę bo cś kiepsko ostatno z mlesiem:-(

Pochwalę syna jak już tu jestem że sam siada z leżenia na pleckach:tak: ale nie raczkuje nie stoi i i nie chodzi......... jeszcze Gada na całego mama tata baba wszystko z literą P:-)
 
reklama
Agacio toz to Franek gadula bedzie! Po matce:-D:-D Buzka :* i gratki

Bra no wlasnie mnie to irytuje troche, ze ktos tak 'patrzy' ze jeszcze karmie... A no karmie, i co ?!
"A to ty jeszcze karmisz??!" Jak slysze takie pytania to mnie denerwuja, bo maja odpowiedni ton.. Ja nikogo nie pytam - oj juz nie karmisz?czemu tak krotko? lub ze w ogole.. to osobiste sprawy i tyle. Wiekszosc 'starszych' matek karmi 6 m-cy bo tyle trzeba niby, alb o 3 m-ce i nie wyobrazja sobie, ze mozna dluzej.. nie wiedziec czeu. :baffled:
 
Do góry