reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Igi nie woła, a ostatnio nawet nie chce siedzieć na nocniku.jak go sadzam to jest płacz i zaraz wstaje bierze nocnik i wynosi do łazienki :/ Kupy też wali w pieluchę :( a tak fajnie było.
Poza tym popatrzył jak Junior zapitala z ptakiem na wolności i teraz nie chce zbytnio pieluch nosić ani nawet majtek :/ Jaipur a wiesz co ostatnio w innej sprawie nawet prezesa zmałpował, całe szczęście do łóżeczka się nie wgramolił :-D
 
reklama
jolek sorry za propagowanie niedobrych wzorców:-D ale jak tak ciepło było to żal go było ubierać.

Nie mogę napisać tego co chce, bo wiadomo,że jak się pochwali gluta na bb, to na drugi dzień jest odwrotnie.No ale dobra :rofl2:, gość wypił mleko, poszedł do nocnika pokazuje na niego i mówi "sisi" czyli jak to czasami wołał na 1/2.Sciągnełam porty i nocniczek po chwili (posiedział z pół minuty) zaczął grać(czyli ładunek został umieszczony).Juniorek radośnie zarechotał, ale nie wstaje, pytam się- sisi nie?(bo nie wiem czy skończył) a juniorek- "sisi" i dalej siedzi, po chwili słyszę bombardowanie:-D.Dopiero wtedy mówi do mnie- sisi nie" i polecieliśmy myć pupsztina.
Normalnie szczęka mi opadła.
 
jaipur u nas jest tak że mała klepie sie po pupie i mówi kupaaaa ale nie zawsze zanim ją zrobi :-p hehe
a z sikaniem tak samo .. mówi "siiiiii" i też raz przed raz po ... :-)
ale ogólnie.. aha miało nie byc sadzania , no ale sadzamy rano i woeczorem :-p i robi :-)
 
reklama
Jaipur super! Aczkolwiek ja bym się jeszcze za mocno nie cieszyła, bo sukces może być chwilowy :-D;-)

Purchawa mówi ładnie kaka (kupka) zanim zrobi i jak zrobi i gdy puści bąka :dry: przez jakiś czas a potem beczy jak się zsiura na podłogę i robimy dwa kroki do tyłu. Także nocnik jeszcze nadal w linkach :sorry2:
 
Do góry