reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
My przy pierwszym synku mielismy wlasnie taki zwykly elektoniczny i mierzylismy pod pacha i dalismy rade :) dopiero przy drugim kupilismy taki do ucha bo bylismy na urlopie a maly zachorowal i trzebabylo kupic.
 
Właśnie chyba jest nie najgorsza ta firma. A funkcje pewnie wszystkie nianie mają takie same, jednak widzę że na allegro są w podobnych cenach (oczywiście są też droższe), a mają dużo większy zasięg bo ta ma tylko 50 m a tamte 450 m. Spora różnica hmm:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamusie, gratulacje dla was wszystkich, będę mamą październikową 2014 i mam do was pytanie, może któraś jest chętna. Odsprzedam bardzo dobre gatunkowo ubranka dziewczęce 56-62-68, zakupione w Holandii:

rozmiar 56:
* PRENATAL koszulka długi rękaw 2x
* HEMA koszulka długi rękaw
* FETTJE koszulka krótki rękaw

rozmiar 62:
* PRENATAL komplecik w kwiatuszki: koszulka na ramiączka i spodenki 10zł
* PRENATAL ramperek długi rękaw
* PRENATAL koszulka krótki rękaw
* J&G sukienka + spodenki + czapeczka 10zł
* HEMA sukienka połączona ze spodenkami 10zł
* HEMA koszulka krótki rękaw
* HEMA koszulka długi rękaw 6x
* HEMA bolerko-sweterek
* HTXHTX LITTLE MY koszulka długi rękaw
* FETTJE koszulka długi rękaw
* FETTJE spodnie
* NAME IT koszulka krótki rękaw
* H&M koszulka krótki rękaw
* H&M koszulka długi rękaw 2x
* H&M spodnie
* LITTLE GIRL STOR koszulka długi rękaw
* spodnie
* body długi rękaw

rozmiar 62/68:
* DISNEY bluza
* BABY BASICS body bez rękawka 2x
* BABY BASICS body krótki rękaw 2x
* HEMA body krótki rękaw 2x
* HEMA koszulka długi rękaw
* SUPERBABY body krótki rękaw 2x
* PRENATAL body na ramiączkach
* body bez rękawka

rozmiar 68:
* FRENDZ bluza z kapturem
* FRENDZ koszulka długi rękaw
* LITTLE GIRL STOR koszulka krótki rękaw
* LITTLE GIRL STOR bluza z kapturem
* BAKKABOE bluzeczka bez rękawów
* H&M koszulka długi rękaw 2x
* C&A body krótki rękaw
* HEMA koszulka długi rękaw 2x
* HTXHTX LITTLE ME koszulka długi rękaw
* PRENATAL koszulka długi rękaw 2x
* PRENATAL koszulka krótki rękaw

dodatkowo:
foto 2:
* PRENATAL czapeczka wiązana rozmiar 40, 3-6 miesięcy
* opaska
* zimowe rękawiczki bez palca na sznurku


BUCIKI:
* H&M kozaczki rozmiar 15-16
* BAMBINO sandałki skórzane rozmiar 18-20

razem 54 sztuki po 3zł + 3 komplety po 10zł + 2 pary bucików po 15zł = 162+30+30 = 222zł
odsprzedam za 200zł i zapłacę za przesyłkę (mam jeszcze parę innych ciuszków, dorzucę gratis)

Skusi się ktoś? Dziękuję jak tak, miałam nadzieję na dziewczynkę a będzie chłopiec!!!
 
Jeju ale mnie drażni takie ubieranie dziewczynek na różowo a chłopców na niebiesko, tylko i wyłącznie oczywiście :p
Jakby nie było innych kolorów :)

Przepraszam, ale musiałam sobie ulżyć hehe :)
 
chocolatequa zgadzam sie z Toba;) jak sie chce to sie znajdzie, nie lubie rozu i nie rozumie tego fenomenu ubierania dziewczynek na rozowo. Jest tyle innych pieknych kolorow. U mnie wyprawka dla malej juz jest i nie ma tam zadnego ubranka rozowym kolorze.


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
reklama
chocolatequa zgadzam sie z Toba;) jak sie chce to sie znajdzie, nie lubie rozu i nie rozumie tego fenomenu ubierania dziewczynek na rozowo. Jest tyle innych pieknych kolorow. U mnie wyprawka dla malej juz jest i nie ma tam zadnego ubranka rozowym kolorze.


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom




Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry